Şimdi Ara

Yayla bakliyat fit gurme bulgur pilavı 1 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
5
Favori
9.390
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yayla bakliyat fit gurme bulgur pilavı 1 TL
    https://www.yaylabakliyat.com/arama/ala%20%C3%A7ift%C3%A7i

Yayla bakliyat fit gurme bulgur pilavı 1 TL
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Fazla bulgur karbonhidrat yemekten oluyordur sana bunlar.

Sana adım adım gideceğim ki anlayabilesin.

360 gram ürünün %33.8'i bulgurdan oluşuyor. Bu da 121,68 gram bulgurdan oluşuyor demek. Şimdi 121,68 gram bulgur 1 TL ise 1000 gram bulgur kaçtır? Zahmet etme söyleyeyim. 8,21 TL.

Bir ara hatırlat da et alayım sana zihnin açılır. Gözler için de havuç öneririm.

Not: 120 gramın geri kalanının 60-65 liraya kilosu gelen ürünle doldurulacağını düşünen Einstein'ların bulgur yerine ete yönelmesini diliyorum. Firma diyecek ki biz zarar edelim ama olsun bu über zekalılar bulgurun yanında kinoa yiyerek biraz vitamin alsın zekasına zeka katsın. Ülkenin neden bu durumda olduğunu kanıtlıyor bu aldığı ürüne laf ettirmeyen über zekalar. Fit olduğu için dayanamamışmış, fitlik yerine beyin geliştirecek şeylere yatırım yap sen belki o zaman algın açılır über zeka çocuk seni.

9 liraya bir paket bulgur alıyoruz da yanındakileri hesaplamamışsınız. Kuru domates, kuru biber , kinoa tohumu bunların fiyatı nedir ? Sonuçta 360 Gr paketin yüzde 30 u bulgursa geriye kalan malzemeyi toz toprak dolduracak değiller . Bir de ne zaman et ısmarlarsınız hocam bulgur pilavıyla güzel gider diye düşünüyorum.
    Daha öncekinden 50 adet almıştık bizde gayet güzel çeşitleri. İyi bulgur ve de belirtilenden biraz daha su koyup biraz daha sulu yapın daha güzel oluyor bide en son tereyağ dökün üstüne. Biz çok beğendik her pakette lezzetli. Kötü diyenleri anlamak güç bulgurdan pirzola tadı bekliyorlar galiba, bulgur yani neticede:)) afieyt olsun
  • 12 13 er tane alsak 50 ye tamalamak için kargo bedava için gönderrler mi

• Ben geçen ayki fırsatta sipariş verdim, gayet lezzetli. Tavsiye ederim.
  • 50 TL yi geçerse kargo bedava ben hepsinden 10 tane falan aldim. 2 kiloda pirinç aldım 50.50 TL oldu.
  • Gayet güzel bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caycumali67

50 TL yi geçerse kargo bedava ben hepsinden 10 tane falan aldim. 2 kiloda pirinç aldım 50.50 TL oldu.

tarihleri nasıldı acaba. ben şu an 50 paket attım seepte beklemedeyim Yayla bakliyat fit gurme bulgur pilavı 1 TL 

• valla gözümü kararttım aldım 50 paket. ankara içi üretsiz teslim akşama gelir heralde elden. 1 kilo bulgur 3 lira daha nolsun Yayla bakliyat fit gurme bulgur pilavı 1 TL 

• 360 gr nedir yahu. Gitgide küçülüyor durduramıyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen aldıklarımda tarihler böyleydi , greçkalı olanın denedim sadece , tadı güzeldi .Yayla bakliyat fit gurme bulgur pilavı 1 TL  içinde kurutulmuş sebzelerde var , bir paket 4 kişiye fazla fazla yetiyor .

kinola: T.E.T.T = 13/05/2022

biberli firik:T.E.T.T = 17/12/2021

chialı: T.E.T.T =24/06/2022

greçka: T.E.T.T = 17/12/2021

• kurtlanır çöpe gider bimden ihtiyacınız kadar alın

• Bende aldım . İnşallah tüketebiliriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 50tl altına kargo ücreti nekadar peki?

• dj.trust.06 D kullanıcısına yanıt
    10Tl
  • ben 50 tane aldım ama 3 aileye paylaştırdım , yaz sıcağında iyi saklamak lazım kurtlanma riski var ,çok fazla aldıysanız eşe dosta da hediyede edebilirsiniz :) .

• Sktlerini bilen var mi?
  • 9 liraya 1 kg bulgur almak :) Çoğunun içinde %35 bulgur var.

Ayrıca Yayla'da kurtlanma böceklenme çok olur. Sonra muhattap da bulamazsınız çöp olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johny Constantine -- 26 Şubat 2021; 12:51:32 >
  • 13'er adet toplamda 52 adet sipariş verdim
    Haber veren arkadaşa teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Matematik zayıf galiba hocam bir paket bulgur ısmarlamak istiyorum size .
  • Ankara içi aynı gün teslim ile aldım 30 paket + diğer ürünlerden ekledim 50 paket yemedi :) en az 1 yıl skt yoksa sıkıntı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

9 liraya 1 kg bulgur almak :) Çoğunun içinde %35 bulgur var.

Ayrıca Yayla'da kurtlanma böceklenme çok olur. Sonra muhattap da bulamazsınız çöp olur.

ama bulgur un dışındaki chia falan da pahalı ürünler Yayla bakliyat fit gurme bulgur pilavı 1 TL 

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.