Şimdi Ara

Yavru Kedi Sahiplendim Tecrübeli Hayvanseverler İçeri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yavru bi kedi iş yerinde denk geldi. Sabah biraz besledim akşamda baktım gitmemiş aldım eve getirdim. Kediyi hiç veterinere götürmedim. Haşere temizliğini elimle yaptım. Bi de güzel yıkayıp kuruladım. Tavuk etli kedi maması aldım. Yavru kedi maması da aldım. İkisinden de veriyorum. Sanırım 2 Aydan daha büyük. Sonra veterinere gittim bana birer adet parazit hapıyla, bit-pire damlası verdi caniverm 175mg ve teknovet damla verdi. 55tl ödedim ki bu bana pahalı geldi. Kedi hareketli ve bayağı bi yaramaz, hareket eden herşeyi kovalıyor. Pek sevdirmiyor biraz sonra elimize de saldırıyor.
    Evet tecrübe tavsiyelerine hazırım 🙂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sokak hayvanına sahip çıktığınız için tebrikler.
    Eğer uzun süre bakacaksanız eliniz ve ayağınız ile oynamasına müsade etmeyin. İlerde 8 kg olduğunda hala oyun oynamak için saldırdığında canınızı yakabilir.
    Evde kedi kumu için bir yer ayarlayın ve günlük en geç 2 günde bir temizliğine özen gösterin.
    Erkek-dişi cinsiyetine göre ilerleyen aylarda kısırlaştırma yaptırın. Dişiler erkeklerden 2 ay daha geç oluyor kısırlaştırma işlemi.

Sormak istediğiniz bir şey olursa yardımcı olmaya çalışırım elimden geldiğince.İlaç fiyatlarını yakınen bilemesemde sürekli aynı veterinere gitmeniz menfaatine olur. Bazıları para göz oluyor onu biraz araştırmanızı tavsiye ederim.
  • Islak mamaya çok alıştırmayın hocam mümkünse yavru için kuru mama alın besin değerleri iyi olan ve pek değiştirmeyin mamasını.
  • Kuru mama verin yas mama Ara sira verilir. Bu arada ensemble damlasi venue haplar 50 lira Cok normal

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu ne yaa bunu ben mi yazmışım?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.