Şimdi Ara

Yatay Geçiş düşünüyorum veya tekrar sınava girmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba istanbulda üst düzey özel ünilerden birinde elektrik elektronik okuyorum. 4. senem ama 2. sınıfım. Olasılık, diferansiyel derslerinde sorun yaşıyorum bıraktım. diferansiyeli üçüncü alışım, sinyal sistem dersini 2. alışım ama çok düşük notlar alıyorum. Bir tek devre analizi notum fena değil. Onun dışında ortalamam da yerlerde. Ne yapacağımı bilmiyorum. Bu kadar sene burada devam ettiğime mi üzüleyim, yanlış bölüme geldiğime mi bilemiyorum. Bölümle ilgim alakam var tabi ama çok zorlanıyorum uzun tempolu ders çalışmak beni yoruyor. Bölümün önde gelen öğrencileri dersten kafalarını kaldırmıyorlar. Bilkent CTIS düşünüyorum güzele benziyor yatayla almasa bile tekrar sınava girip rahat alabilirim gibi görünüyor. Zaten seneler önce sınava girdiğimde orayı tutturmuştum ama ailem yüksekokul diye beni vazgeçirmişti.

Tavsiye edebileceğiniz bilgisayar, yazılım vs alanlarında bölüm ve okul var mı? Şehir olarak istanbul veya ankara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bloodbanger -- 5 Aralık 2019; 15:22:55 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.