Şimdi Ara

Yatak Tavsiyeleri [ANA KONU] (102. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: TektusKOR Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 8 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
6.188
Cevap
265
Favori
1.982.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam 2000-2500 arası hangi yatak tavsiye edersiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cLk kullanıcısına yanıt
    Hocam hayırlı olsun deneyince bilgi verir misiniz?

• Üstad,

Yatsan Otantique Plus ile Selena Elexus Pedli yatağı kalite anlamında kıyaslama şansın var mı? Çünkü Yatsan'da Otantique Plus'ı da denemiş ve beğenmiştim zamanında.

Fiyatının yüksek oluşuna ve yay teknolojisine bakıldığında Selena'nın Elexus Pedli yatağının ,Yatsan Otantique Plus'tan daha iyi olduğunu söyleyebilir miyiz ?

Yoksa her ikisi de aynı kategoride sayılabilecek yataklar mı ?

• lordford50 kullanıcısına yanıt
    Üstat istikbal comfort sleep yatak nasıldır?

Hocam bir de Bonel yayla miracoil yayı karşılaştırabilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arasira -- 21 Mayıs 2018; 20:2:19 >
  • Sıvı geçirmez alezler sağlıklı mı hocam? Bilginiz var mı? Alez olarak ne önerirsiniz?

• Kendi evimde yatsan crown kullanıyorum ve çok memnunum.

Memlekete gittiğimde her yerim tutuluyor. Ordaki tek kişilik yatağı (15 senelik yataş bluestar pedsiz) değiştirmeyi düşünüyorum. Üç ayda bir gidip 3-5 gün kalıyorum o yüzden uygun fiyatlı, gittiğimde beni rahat ettirecek bir yatak arıyorum.(100x200) 180 boy 80kg.
  • Merhaba arkadaşlar,

160x200 boyutlarında yatak almak istiyoruz. 2-3 yere baktık ancak karar veremedik henüz.

Yataş'ta Tesla Sleep ve Duchess modellerine, İstikbal'de ise Active Life Gold ürününe baktık ancak kafamız netleşmiyor bir türlü. En çok içimizde sinen ise Duchess idi.

Forumda Yatsan-Majesty hakkında iyi yorumlar okudum, bir de buna bakacağız.

Fikirleriniz nelerdir, neye dikkat etmemiz gerekir? 2.000 - 2.500 TL arasında kalmak istiyoruz.

Yardımlarınızı bekliyorum
  • Bende evlilik öncesi yatak arayışındaydim. Yaklasik 1 aydir yatmadigimiz denemedigimiz yatak kalmadi. 1 haziran ile fiyatlar yükseleceği için daha vakit kaybetmeden dün aldik. 1900tl fiyati ile Doğtastan lova sleep marka sense serisi amour yatağı beğendik. Yatak secerken sikayetlere baktim genelde, boynum belim ağrıdı kısmına degilde yatak çökmesi deformasyon gibi şeylere dikakt ettim. Dogtas yatak kullanan bir akrabam var 6 yıldır cok memnun. İnternet üzerinde Doğtaş yatak ile ilgili sikayette gormeyince almis bulunduk.

• Arkadaşlar kingkoil continental teşhir 2000 liraya buldum kullananların memnuniyetleri nasıl alınır mı bu yatak sizce bir de kingoil rose var o da 1700 lira

• Yataş Selena Elexus Ortopedik Yaylı Yatak Pedli Ergocoil 160X200 Satın aldım inşallah memnun kalırız.
  • @Lordford50, çok güzel değerlendirmeler yapmışsınız, teşekkürler.

Bel rahatsızlığım var (fıtık değil ama hafiften başlangıçta) ve sert bir yatak bakıyorum (boy 1,82 ve 110kg). Mağazalarında denedikten sonra en son Yatsan Switzerland (2100TL) ve İstikbal Sleepwell Energy (1250TL) arasında kaldım. Aşırı yüksek bir bütçem yok ama sağlık için üçe beşe bakmak istemiyorum. Bunlardan hangisini tavsiye edersiniz? Ya da daha farklı bir tavsiyeniz olur mu?

Bu yatakları kullanan forumdaşlarım da tecrübelerini aktarırlarsa çok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi servany -- 28 Mayıs 2018; 23:58:44 >
  • !!-Origin-!! kullanıcısına yanıt
    Tesadüfün böylesi...

Hafta sonunda aynı modelin aynı ölçüde olanından bir tane de ben aldım ve yatak arayışımı sonlandırdım nihayet.

Kısmetse yarın teslim edilecek bakalım.

İyi günlerde kullanmanız dileğiyle...

• quote:

Orijinalden alıntı: Papirus

Tesadüfün böylesi...

Hafta sonunda aynı modelin aynı ölçüde olanından bir tane de ben aldım ve yatak arayışımı sonlandırdım nihayet.

Kısmetse yarın teslim edilecek bakalım.

İyi günlerde kullanmanız dileğiyle...
    Ürünü 1700 aldım şimdi iade ettim hb yeni kampanya yapmış 1300 tlden satın aldım sende iade et yenisini sipariş ver satıcı firmanın nette numarası var ara yardımcı oluyorlar. 1300 tl kaçırma
  • !!-Origin-!! kullanıcısına yanıt
    Hay Allah razı olsun.

Bende aynı fiyata almıştım ve sayende hemen siparişi iptal edip HB'dan yeni sipariş verdim ve sayende 400 TL kazandım.

Eyvallah kardeşim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Papirus

Hay Allah razı olsun.

Bende aynı fiyata almıştım ve sayende hemen siparişi iptal edip HB'dan yeni sipariş verdim ve sayende 400 TL kazandım.

Eyvallah kardeşim...
    Eyvallah Kardeşim ne demek güzel fiyata yakaladık değerlendirelim
  • Merhaba, aşağıda linkini verdiğim yatağı almayı düşünüyorum. Fiyat/performans ürünü arıyorum. 700-800 TL'ye kadar önerebileceğiniz yataklar varsa öneriyede açığım.

https://www.hepsiburada.com/therapy-bedding-navy-visco-yayli-cift-kisilik-yatak-150x200-cm-p-EAKSMONNVY1520
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordford50

Fermuarlı, yıkanabilir pedli yatakları tercih edebilirsiniz.
    Teşekkür ederim ve fakat seçimleri biraz daraltmak için yardımcı olur musunuz lütfen.

Bu yaş ve kilolar için hangi tür yay seçilmeli acaba?

Tek kişi olduğu için paket yay tercihi gereksiz mi olur?

• Merhaba

182 boy 95 kiloyum esimde 168 boy 63 kilo

Bütçemiz 2500 Max

#lordford üstadım bizede bir tavsiyede bulunur musunuz,

Merhaba Lordford,

Sizin de tavsiyenize göre 3-4 yaşındaki çocuklarımız için paket yaylı ve HRS süngerli bir yatak arıyorum. 2 tane alacağım için fiyatı 1000 tl'nin altında olan yataklara bakıyorum. Sizce hangisini almalıyım?

1.http://www.brnyatak.com.tr/Samba-Air-Pocket-Paket-Yayli-Yatak,PR-35.html
    2.http://www.brnyatak.com.tr/Tango-Star-Yayli-Yatak,PR-574.html
    3.http://www.brnyatak.com.tr/Sleep-Dry-Paket-Yayli-Yatak,PR-37.html
    4.https://www.isbiryatak.com/urunler/yataklar/pocket-spring-paket-yayli-yataklar/energy/
    5.https://www.isbiryatak.com/urunler/yataklar/coolflow/ (Yalnız bu pahalı ve oldukça kalın).
    6.https://bambi.com.tr/yatak/yatak/paket-yayli-yatak/teencell (omurga destek süngeri HR Sünger değilmiş).
    7. Yatsan Switzerland modeli var, yalnız 1200 tl civarında, vermeye değer mi?

Bir de bu yatakları denediğimizde üstünde latex katmanı olan yataklara göre sert hissettiriyor (Örneğin Çilek'in altı bonel, üstü latex olan 600-700 tl civarında bir yatağı var). Bunun çocuklara sağlık açısından bir zararı olur mu?

Selamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet_m123 -- 14 Haziran 2018; 4:16:9 >

Merhaba Lordford50,

Uzun süredir yatak arayışındayım. Fakat her gün daha çok aklım karışıyor. Eşim 100 kg, ben 57 kg 'ım. Dayanılmaz bel ve sırt ağrılarıyla ve hiç dinlenmemiş olarak kalkıyoruz. Yatsan Majesty önerilmiş. Bize de uygun olur mu? Ya da tavsiye edeceğin başka bir model var mıdır?
  • 
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.