Şimdi Ara

Yatak Eksperi: Yataklar Hakkında Hersey (34. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
782
Cevap
70
Favori
467.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: goqmen

Ben 3 yaşındakı çocuk için bir yatak önerisi isteyecektim sizden.

120*200 olarak büyük bir yatak düşünüyoruz bazen annesi de yanında yatabilir diye.
    Visco veya lateks yataklara güvenemediğimden yaylı tip yataklara bakıyorum.

yatsan, yataş ve istikbal mağazalarında yatak önerilerine baktım fiyat konusunda hemen hemen aynılar önerdikleri.
    Yatsan'ın kaliteli olduğunu duydum çevremden ancak onların önerdiği yatak modeli bana biraz sert geldi.
    İstikbal de cocuk icin yumusak yatak önerdiler.
    yataş da bir modeli önerdiler direk cocuk için o da rahat gibiydi.

tabi dıştan bakınca boyle gorunuyor olabilir uzun vadede ne olur bilmiyorum ve içinin kalitesi nasıldır hangisini tercih etmeli cocuk için bilgisi olan var mı ?

Merhabalar,

Kargibi Tam Ortopedik ViscoPlus modelini gönül rahatlığıyla düşünebilirsiniz. Şu anda hediye visco yastık kampanyasındadır.

Kampanya içeriği;
    1- Tek kişiliklerde bir, çift kişiliklerde iki adet Visco Theraphy Spa yastık hediyesi (http://www.kargibi.com.tr/visco-theraphy-spa-yastik )
    2- Türkiye’nin her şehrine kapıya kadar ücretsiz teslimat ve kargo firması seçme seçeneği (MNG ve Horoz)
    3- Kampanyalı indirimli fiyatlar
    4- Kargibi.com.tr 'den çok uygun taksitlendirme ve erteleme imkanları
    5- İki (2) yıl garanti ve 14 gün koşulsuz iade hakkı

www.kargibi.com.tr adresinden rahatlıkla erişebilir, hiç bir ek işlem yapmadan kampanyadan faydalanabilirsiniz.

• Merhaba ben 125 kg, eşim 70 kg çökme yapmayan160*200 ölçülerinde bi yatak arıyorum fiyatda uygun olmalı,,bir önceki kullandığım yatağı kili mobilyadan almıştım, lakin şu an yatakta ciddi manada göçükler var. bana tavsiyede bulunurmusunuz. Sayglarımla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • s.a Benim yatak konusunda uzman arkadaşlara bir sorum olacak. Çocukluğumdan beri Yüzüstü yatan biriyim. Ne yaptıysam ne ettiysem sırt üstü veya yan uykuya dalamıyorum. Eski yatağımı yerine yeni bir yatak aldım ankara siteler BazzaBella 'nın sıhhı ortopedik jumbo puffy modeli. Yatak o kadar sert geldiki 4 gecedir yatıyorum fakat o kadar bel ağrım oluyor ki anlatamam. Satın aldığım arkadaş ve BazzaBella nın müdürüyle yaptığım görüşmelerde yatak özel ölçü olduğu için iade alamıyacaklarını ve 2 hafta yattığımda vücudumun alışacağını söylediler. Fakat ağrılarım daha 4 günde çekilmez oldu. Yüzüstü yatan bir insan olarak ben nerede hata yaptım. Benim gibi Yüzüstü yatan insanlar için ideal yatak nedir? Uzman ve tecrübeli arkadaşlarım cevaplar ise sevinirim. Saygılar.
     Yatak Eksperi: Yataklar Hakkında Hersey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheLuBu -- 6 Şubat 2018; 11:54:22 >

• Bekar evine standart baza yatak önerir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tuna4242 -- 21 Şubat 2018; 10:43:51 >
  • Herkese Merhaba,

2 ay sonra evleneceğim. Yatak bakıyoruz. İkimizde öğretmeniz ve 2 gün nöbet tutuyorum. Nöbet tuttuğum günlerde de akşamları ağır antrenman yapıyorum. Yatağa yattığımda hayatı unutturacak bir model arıyorum.

Visco veya Lateks önerilerinizi bekliyorum. Fiyat aralığı 2000-3000TL arası

Birde yaylı yatak olup, üstüne visco bez koyuyorlar. Onlarda iş görür mü?
  • Ucuz yataklardan kaliteli modelleri önerebilir misiniz bekar işi.

Parayı verdikten sonra güzel yatak çok, tempus sensetion 25- işbir 100+-lamborgibi daytona falan ama uciza ne var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tuna4242 -- 3 Mart 2018; 11:23:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kargibi

quote:

Orijinalden alıntı: mehmet2310

quote:

quote:

tek kişilik yatak almayı planlıyorum ancak aklım çok karışık hangi yatağı seçeceğim hakkında yataklardan iyi anlayan bi arkadaş yardım edebilir mi burdan veya özelden fizyolejik bilgilerimi verip bana en uygun yatağı almayı istiyorum bu kafa karışıklığı 1 aydır devam ediyor

Merhabalar,

Yardımcı olmak isterim. Fiziksel özelliklerinizi boy ve kilo olarak belirtir misiniz?

İyi araştırmalar.

siz visco yatak satıyorsunuz sanırım ben visco almayacağım pocet yaylı bir yatak almayı planlıyorum konunun sahibi sanırım uzun zamandır dh girmiyor

Merhabalar,

Biz direkt üreticiyiz. İstediğiniz modeli üretebiliriz.

Sizin araştırmakta olduğunuz normal HR sünger-paket yaylı yatak modeli şu an sitemizde mevcuttur.http://www.kargibi.com.tr/ella-tam-ortopedik-yatak linkinden rahatlıkla inceleyebilirsiniz.

45hr en kaliteli süngerle kaça olur bize pocket yay+süngerli model?

100*200 yada 160*200 olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tuna4242

quote:

quote:

quote:

quote:

tek kişilik yatak almayı planlıyorum ancak aklım çok karışık hangi yatağı seçeceğim hakkında yataklardan iyi anlayan bi arkadaş yardım edebilir mi burdan veya özelden fizyolejik bilgilerimi verip bana en uygun yatağı almayı istiyorum bu kafa karışıklığı 1 aydır devam ediyor

Merhabalar,

Yardımcı olmak isterim. Fiziksel özelliklerinizi boy ve kilo olarak belirtir misiniz?

İyi araştırmalar.

siz visco yatak satıyorsunuz sanırım ben visco almayacağım pocet yaylı bir yatak almayı planlıyorum konunun sahibi sanırım uzun zamandır dh girmiyor

Merhabalar,

Biz direkt üreticiyiz. İstediğiniz modeli üretebiliriz.

Sizin araştırmakta olduğunuz normal HR sünger-paket yaylı yatak modeli şu an sitemizde mevcuttur.http://www.kargibi.com.tr/ella-tam-ortopedik-yatak linkinden rahatlıkla inceleyebilirsiniz.

45hr en kaliteli süngerle kaça olur bize pocket yay+süngerli model?

100*200 yada 160*200 olacak.

Merhabalar,

45HR sünger kullanmıyoruz. RoyalFlex modelimizi düşünebilirsiniz. Altı HR sünger ortası pocket üstü HR süngerdir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tuna4242

Bekar evine standart baza yatak önerir misiniz?

Ekonomik olsun derseniz hepsiburada da metal karyolalar var. (Yatak da seçenek cok. Butceye göre degisir)

https://www.hepsiburada.com/genoa-metal-karyola-90-190-gri-p-MBPLMGENOA

• quote:

Orijinalden alıntı: SpEeDy!

Herkese Merhaba,

2 ay sonra evleneceğim. Yatak bakıyoruz. İkimizde öğretmeniz ve 2 gün nöbet tutuyorum. Nöbet tuttuğum günlerde de akşamları ağır antrenman yapıyorum. Yatağa yattığımda hayatı unutturacak bir model arıyorum.

Visco veya Lateks önerilerinizi bekliyorum. Fiyat aralığı 2000-3000TL arası

Birde yaylı yatak olup, üstüne visco bez koyuyorlar. Onlarda iş görür mü?

Visko tavsiye etmem. Paket yayli dusunun.

• arkadaşlar nasipse ağustos ayında düğünüm var, bütçeyi pek zorlamayacak max 2000 - 2500 tl bütçeyle alınabilcek, en rahat tavsiye ettiğiniz yatak marka modeli hangisidir?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Altan_35

Merhabalar,

Yatak almak üzereyim, aslında yataş markasında karar kıldım 183 boy ve 85 kg agırlığındayım. Eşim de 65 kg civarında. Yataşbedding te seven-z ve verticoil aqua modeli arasında kaldım. Yatak alırken birincil unsur lateks mi olmalı yoksa yaylı yatak mı olmalı. Lateks olduğundan dolayı Seven-z ye mantığım gidiyor diğeri için de bir sürü ve konfor artırıcı özellikler eklemişler. Kararsız kaldım. Seven-z 1685 TL Verticoil aqua 1995 TL yıl sonu kampanyası yada arkadaş ne gerek var bu fiyata bu özelliklere göre git şu bellona istikbal x-y-z gibi şu firmadan şu yatağı dene bu iyidir diyebileceğiniz bu kadar para vermenize gerek yok diyebileceğiniz ürün varmıdır? Teşekkürler.

Hocam hala yatak almadim :)

Verticoil aqua dusunuyorum ne dersiniz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: lubuoguz

s.a Benim yatak konusunda uzman arkadaşlara bir sorum olacak. Çocukluğumdan beri Yüzüstü yatan biriyim. Ne yaptıysam ne ettiysem sırt üstü veya yan uykuya dalamıyorum. Eski yatağımı yerine yeni bir yatak aldım ankara siteler BazzaBella 'nın sıhhı ortopedik jumbo puffy modeli. Yatak o kadar sert geldiki 4 gecedir yatıyorum fakat o kadar bel ağrım oluyor ki anlatamam. Satın aldığım arkadaş ve BazzaBella nın müdürüyle yaptığım görüşmelerde yatak özel ölçü olduğu için iade alamıyacaklarını ve 2 hafta yattığımda vücudumun alışacağını söylediler. Fakat ağrılarım daha 4 günde çekilmez oldu. Yüzüstü yatan bir insan olarak ben nerede hata yaptım. Benim gibi Yüzüstü yatan insanlar için ideal yatak nedir? Uzman ve tecrübeli arkadaşlarım cevaplar ise sevinirim. Saygılar.

Bende ayniyim hocam. Bugun yatasa gittim verticoil aqua hosuma gitti. Athletici sevmedim.

• Yataştan 160x200 Tesla Sleep Pocket yaylı yatak için 1.660 tl fiyat aldık, ama göçme olduğuna dair şikayetler var. Baza+başlık fiyatı da 1.300 TL. Baza başlık daha uyguna getirip başka model yatak düşünüyorum. Önerileriniz nedir.
  • Eski yatağımı satıcam ama kargo işi nasıl oluyor bilmiyorum, kaç para tutar ? 100x200 blue star yaylı yatak

• Hocam iyi gunler..cocuklar icin yatak vakiyorum.. 90.190 , 2 tane...fiyat olrak yatas veya isbir kalitesinde ama biraz daha ucuz onerebileceginiz bir yatak warmi..

• Mrb yataş 90x190 silver therapy çift taraflı yaylı yatak şuan mağazada 670 tl 6 taşındaki çocuğum için düşünüyorum tavsiye edermisiniz yada Başak Öner'imiz var mı?
  • Halsa Stockholm model yatak indirime girmiş ayrıca baza ve başlık hediye ediliyor.Almayı düşünüyorum.Yorumu olan ya da kullanan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eskirakı -- 18 Mayıs 2018; 23:58:13 >
  • @BayCC Merhaba,

Ben 2 yaşındaki kızım için yatak alacağım. Sadece Yataş a baktım. Star modelini önerdiler.Yarı ortepedik olması gerekiyormuş. Sizin önerebileceğiniz başka bir marka model var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eskirakı

Halsa Stockholm model yatak indirime girmiş ayrıca baza ve başlık hediye ediliyor.Almayı düşünüyorum.Yorumu olan ya da kullanan var mı?
    Merhaba,

Halsa'nın Stockholm modelini kesinlikle önermiyorum. Diğer modeller konusunda bilgim yok ancak 2017 9. ayda aldığımız Stockholm modeli 2 kere servis gördü ve para iadesi talebinde bulunduk. Ayrıca satış sonrası çok kötü, hatta yok diyebiliriz. Bu gözle değerlendirdiğimde servis ve satış sonrası iyi olan bir markadan alım yapmanızı tavsiye ederim, biz Halsa'dan satın alım yaptığımıza inanılmaz pişmanız.
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.