Şimdi Ara

Yatak Eksperi: Yataklar Hakkında Hersey (33. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
783
Cevap
70
Favori
466.719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.istikbal.com.tr/ametist-therapy-yataklar bu yatağı aldım çökme şikayetiyle servis aldı götürdü iç ped takviyesi yapılmış tekrar geri geldi yine memnun değilim iade işlemi yapabilir miyim bilgisi olan var mı ? tüketici hakem heyetine mi başvurmalıyım ?
  • 25 ve 20 yaşındaki elemanların yatakları değişti bu sene. Kunst marka aldık. Çok memnunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onat -- 1 Eylül 2017; 0:42:23 >
  • tek kişilik yatak almayı planlıyorum ancak aklım çok karışık hangi yatağı seçeceğim hakkında yataklardan iyi anlayan bi arkadaş yardım edebilir mi burdan veya özelden fizyolejik bilgilerimi verip bana en uygun yatağı almayı istiyorum bu kafa karışıklığı 1 aydır devam ediyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet2310

tek kişilik yatak almayı planlıyorum ancak aklım çok karışık hangi yatağı seçeceğim hakkında yataklardan iyi anlayan bi arkadaş yardım edebilir mi burdan veya özelden fizyolejik bilgilerimi verip bana en uygun yatağı almayı istiyorum bu kafa karışıklığı 1 aydır devam ediyor

Merhabalar,

Yardımcı olmak isterim. Fiziksel özelliklerinizi boy ve kilo olarak belirtir misiniz?

İyi araştırmalar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kargibi

quote:

tek kişilik yatak almayı planlıyorum ancak aklım çok karışık hangi yatağı seçeceğim hakkında yataklardan iyi anlayan bi arkadaş yardım edebilir mi burdan veya özelden fizyolejik bilgilerimi verip bana en uygun yatağı almayı istiyorum bu kafa karışıklığı 1 aydır devam ediyor

Merhabalar,

Yardımcı olmak isterim. Fiziksel özelliklerinizi boy ve kilo olarak belirtir misiniz?

İyi araştırmalar.

siz visco yatak satıyorsunuz sanırım ben visco almayacağım pocet yaylı bir yatak almayı planlıyorum konunun sahibi sanırım uzun zamandır dh girmiyor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kargibi

quote:

Merhabalar,

İyi araştırmalar.

siz visco yatak satıyorsunuz sanırım ben visco almayacağım pocet yaylı bir yatak almayı planlıyorum konunun sahibi sanırım uzun zamandır dh girmiyor

Merhabalar,

Biz direkt üreticiyiz. İstediğiniz modeli üretebiliriz.

Sizin araştırmakta olduğunuz normal HR sünger-paket yaylı yatak modeli şu an sitemizde mevcuttur.http://www.kargibi.com.tr/ella-tam-ortopedik-yatak linkinden rahatlıkla inceleyebilirsiniz.
  • Merhaba 3.5 yaşındaki oğlum için yatak almayı düşünüyorum yardımcı olur musun hocam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cruel_crazy

Merhaba 3.5 yaşındaki oğlum için yatak almayı düşünüyorum yardımcı olur musun hocam?

Merhabalar,

Tabii ki yardımcı olmak isterim.

Ne tür bir model düşünüyorsunuz?
  • merhabalar, yeni evliyiz 1500-1800 bütçemiz var bende bel fıtığı rahatsızlığı mevcut. yataş atlantic, bambi clima natural yatak arasında kaldım aslında yataş prestige prime 2250 fiyatı yüksek gelmese onuda düşünebilirdik işbirdede freza ve mimozaya baktım feci şekilde kafamız karıştı siz ne önerirsiniz.
  • Yatsan crown ile ilgili 2017 yılında forumda hiç mesaj atılmamış. Bu yatağı almayı düşünüyoruz kullanıpta memnun olmayan var mı?
  • u.f.u.k_XVI kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Bahsetmiş olduğunuz ürünlerle ilgili herhangi bir bilgi sahibi değilim, maalesef. Yardımcı olmak isterdim.

İyi araştırmalar dilerim.
  • Merhaba,

Yatağımızı yenilemeyi planlıyoruz.
    Eşimin bel ağrısı var. Doktof fıtık olmadığını ama yumuşak yatakta yatmamasını tavsiye etti.
    Ben 1,95 boyunda ve 125 kg ağırlığındayım.
    Eşim 1,78 ve 65 kg.
    Genellikle yan yatıyoruz.
    Yatsan tempur yatakları denedik ama açıkçası çok ta özel bir etkisini fark edemedik. Diğerlerinden de hatrı sayılır fiyat farkı var. Yatsan serta modelleri ve switzerland ile tempur arasında kaldık.
    Özellikle yatsan'ın satış sonrası müşteri memnuniyeti konusunda epey olumsuz yorumlar duydum. Hem firma hem de ürünler konusunda öneri ve yorum yapabilir misiniz?

İyi günler,
  • Sayın BAYCC size bir sorum olacak,

Bana yumuşak yatak lazım şu yataklardan hangisi sizce en yumuşak olanı, hangisini tavsiye edersiniz:

Yataş hourglass air

Yataş cool action

Doğtaş soft touch

Bambi deep blue

Forumda yatak konusunda herkese yardımcı olduğunuz gibi bana da yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 200x200 den buyuk yatak boyu var midir varsa nerden bulunur ozel yatak yaptiran yerler varmidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamün aleyküm kardeş bu konuyu açarak çok hayırlı bir iş yapmışsın,eminim çok insana faydalı olmuştur.Allah razı olsun..
    Eğer hala konuyu takip ediyorsan ben de yatak tavsiyesi isteyeceğim:Biri 4 yaşında 14 kilo,diğeri 8 yaşında 18 kilo iki çocuğum için 80*160 ölçülerinde ekonomik yatak bakıyorum.Tavsiyeniz ne olur? Şimdiden teşekkürler.
  • Yatak almak istiyorum fakat şimdiki iyi denilebilecek yataklar çok yüksek ben daha kısa bir yatak almak istiyorum.
    Sabah yorgun kalkmayacağım gibi fiyat önemli değil çok yüksek yani kalın olmayan kaliteli güvenli yatak önerilerinizi bekliyorum.
    Teşekkür ederim.
  • Bambi Clima Natural Yatak nasıldır yarın almayı dusunuyorum...
  • meraba,

yatak aldık paket yaylı ama rulo şeklinde ğelmedi, normal mi, kullanılmış olabilirmi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: seckinm

Bera Yatak alan kullanan var mı, tavsiye eder misiniz?
    90x190 yatak bakıyorum çocuğum için fiyat/kalite olarak ne önerirsiniz?
    Hepsiburada da indirim var, aşağıdaki ürün için ne dersiniz?

http://www.hepsiburada.com/bera-yatak-bamboo-ultra-full-ortopedik-yatak-p-EAKSBERABAM90?magaza=Bera%20Yatak

nasıl hocam aldınız mı yatağı
  • Ben 3 yaşındakı çocuk için bir yatak önerisi isteyecektim sizden.

120*200 olarak büyük bir yatak düşünüyoruz bazen annesi de yanında yatabilir diye.
    Visco veya lateks yataklara güvenemediğimden yaylı tip yataklara bakıyorum.

yatsan, yataş ve istikbal mağazalarında yatak önerilerine baktım fiyat konusunda hemen hemen aynılar önerdikleri.
    Yatsan'ın kaliteli olduğunu duydum çevremden ancak onların önerdiği yatak modeli bana biraz sert geldi.
    İstikbal de cocuk icin yumusak yatak önerdiler.
    yataş da bir modeli önerdiler direk cocuk için o da rahat gibiydi.

tabi dıştan bakınca boyle gorunuyor olabilir uzun vadede ne olur bilmiyorum ve içinin kalitesi nasıldır hangisini tercih etmeli cocuk için bilgisi olan var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.