Şimdi Ara

yasuo statik - hayalet dansçı şeysi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • midde oynarken statik alıyorum ana avrat küfür yiyorum hayalet dansçı bu kadar aşırı çok üstün bişey mi yasuoda statiğe göre :( çıkınca verdiği ani hasar şeysi, hızlıca lane itebilmesi (roam için güzel oluyo) için alıyorum da öyle kötü sövüyolar ki insan üzülüyo

bu arada evet çok komik espriler 800klar komiklikler şakalar gülüşmeler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9F049B707 -- 10 Mart 2017; 18:45:9 >

• Statik alınca tek q ile dalga itiyorsun haliyle hortum stacklenmiyor,dürtemiyorsun. Yasuo roam atmak için ittirmek isterse e+q ile çok rahat minyon temizlediği için statik gereksiz bence o konuda.

Hayalet dansçı alınca tam bir duelist oluyorsun. Rakiple kapışırken ekstra hareket hızı + %12 hasar indirgeme vermesi senin için çok iyi. Karşındaki gariban mage mana yenilemesi için morello mu alsam tek yememek için zhonya mı diye düşünürken 2k küsur gold ile aldığın eşya sayesinde fişu fişu diye kayarak düz vura vura kesiyorsun.

Ayrıca hayalet dansçı daha fazla saldırı hızı veriyor ve 50 gold daha ucuz.

Bence sepebleri bunlar, ama Yasuo hiç oynadığım bi çar değil. Yanlış da olabilir saydıklarım :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Broken Wings kullanıcısına yanıt
    statiğin patlama efekti çok güzel değil mi ama ya

bi dahakine pd deneyeyim

• statik eski metada kaldı. hayalet dansçı ile çok daha tank oluyorsun. lane itmesi için ekstra iteme gerek yok zaten yasuo rahat itebiliyor.
  • Broken Wings kullanıcısına yanıt
    Statik hançerle birlikte kritik vuruş + statiğin elektriğide kritik vurduğu için normal saldırıdan çok daha fazla vuruyor

Pd bana göre karşıdan tek yemeyim diye alınan bi eşya yasuoya. Yoksa ben daha fazla agresif olmayı seven birisi olduğum için statik çekiyorum hep sezon 5 deki gelenekleri değiştirmem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeşil ok,olurda Aseryo main olup profili falan 800K yaparsan bozuşuruz

Hayalet danscı bu arada cidden pasifi çok güzel bi eşya ama statiğinde patlama efekti var işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 11 Mart 2017; 11:19:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ao Sol

Yeşil ok,olurda Aseryo main olup profili falan 800K yaparsan bozuşuruz

Hayalet danscı bu arada cidden pasifi çok güzel bi eşya ama statiğinde patlama efekti var işte

Yok ya main filan değil de cidden çok zevkli şampiyon değil mi

Matchupu basit görünce alıyorum bazen Yasuoyu, Talon her zaman safe pickim tabiki

Bilmiyorum statik bence çok güzel eşya ya. Bi kere yeni talona da almıştım crit buildi yaptığımda. Karşıda tank yoksa ap bile kassan tek atıyo çar ama crit buildin zevki bi başka. Eski talonla da yapardım arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9F049B707 -- 11 Mart 2017; 11:23:38 >

• Statikle arkadaki milyonları teklersin ama hayaletler bu olmaz

Kısaca hayalet sana lane de hareket imkanı sunuyor

• MeGaDave06 kullanıcısına yanıt
    Mesajları birleştirmekle uğraşamadım mobilde, yeni mesaj atıvereyim

Ben de öyle düşünüyorum. Hele öne geçildiğinde statik iyice güçlendirmiyor mu? Pd gerideyken veya başabaş durumda alınmalı gibi geliyor bana

• Vahsi batili + statik efekti icin bile alinabilir ben de cok seviyorum

• Wave e e Q atınca oluyor hepsi e atarak kaçamıyorsun

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.