Şimdi Ara

Yaşasın Fransa !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gereksiz polemiğe gerek yok, mesajı alması gerekenler alsın çıksın.

• İzlemedim ama başlıktan gsli olduğunu tahmin ettim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ama Galatasaray lisesinde fransız bayrağı vardı .s.s .s.s
  • quote:

Orijinalden alıntı: tcan

İzlemedim ama başlıktan gsli olduğunu tahmin ettim.

Kaybol.
  •  Yaşasın Fransa !

Bu resimdeki banknotu kanı ile yazan mehmet muzaffer asteğmen galatasaray lisesi öğrencisidir ve kendisi şehadet şerbetini içmiştir.. Allah rahmet eylesin.

http://gusam.org/bedeli-cankkalede-sehitlerin-kaniyla-odendi/

http://www.milliyet.com.tr/genelkurmay-kanli-zarf-i-bulamiyor/gundem/gundemdetay/11.06.2012/1551961/default.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: Pabliato

quote:

#18Mart1915 Çanakkale’de Galatasaray 23, Fenerbahçe 5, Beşiktaş 2 şehit verdi .

Burda bile 3.olmuşsunuz

Yalnız bu komik değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gs lisesinden o sene mezun çıkmadı, birde şimdiki mezunlara bakın kulübün parasını sömürmekle meşgul
  • Batıya açılan pencere GS önce kllübü Türk halkına açsın. Zengin ve Liseli olmayanlar üye olamıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beşiktaş

quote:

Orijinalden alıntı: Pabliato

quote:

#18Mart1915 Çanakkale’de Galatasaray 23, Fenerbahçe 5, Beşiktaş 2 şehit verdi .

Burda bile 3.olmuşsunuz

Yanlis o kardes. Besiktas 9 Gs 6 Fb 5 ti sanirim. Bide komik olan ne?

Ayyy daha işsiz olamazsınız heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: LEBRON JAMES HETFIELD

Batıya açılan pencere GS önce kllübü Türk halkına açsın. Zengin ve Liseli olmayanlar üye olamıyor

zengin olan bir işe yaramıyor, parası olmayanda kulüpten para yürütüyor lise mantığı bu, halka açsalar kulüp gelişecek milyonlarca zengin adam var Gs a aşık ama kulüp bizim olsun küçük olsun zihniyeti hakim lise teşkilatında
  • Bir Dönem GS da yöneticilik yapan Sedat Doğan'ın bir açıklamasını yapmak istiyorum.

İşte Sedat Doğan'ın ses getirecek açıklamaları:

"Ne istediyseniz onu alacaksınız! Türk adaletinin önünde hesaplaşacağız! Siz hak mahrumiyetini halktan almışsınız! Yüreğiniz yetip statlara gidemiyorsunuz! Bana 60 gün size müebbet hem de halktan. Korkutup cezalandırıp (yapabilirseniz) susturamazsınız. Biz Tevfik Fikretin torunlarıyız. Ne demiş büyük düşünür? Haysiyetliler de haysiyetsizler kadar cesur olmadıkça bir şeyler düzelmez. Ben şimdiden uyarayım avukatlarınızı tutun. Hem ceza hukukçusuna hem de tazminat hukukundan anlayanlara ihtiyacınız olacak"

tff ile olan bir durum üzerine açıklama yapıyor. orda bir cümle var. "Biz Tevfik Fikretin torunlarıyız" diye. Gram Osmanlı Tarihi bilgisi olan biri tevfik fikretin ne olduğunu bilir.

bir de benim izlemlediğim GS camiası tamamen takımın neyi var neyi yok yiyip bitirmekle meşgul. bir takım bir yılda nasıl 188 milyon tl zarar ettirilir? düşünmek lazım.

ben bir GS taraftarıyım. ama GS camiasını bir gram sevmem ve güvenmem.

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazık şunu tartışma konusu yapıyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: LEBRON JAMES HETFIELD

Batıya açılan pencere GS önce kllübü Türk halkına açsın. Zengin ve Liseli olmayanlar üye olamıyor

Liseli ve elitist kısmına katılıyorum da, zengin olmayıp 3 büyüklere üye olmayı başarı var mıdır günümüz endüstriyel futbol şartlarında?

• Fransa ile dost olmak cok ayip bir sey mi ? biraz cağdaslasin rica ediyorum.Kafınızda örümcege bir raid sıkın.Allez France Allez Gala
  •  Yaşasın Fransa !
  • Buradaki kimi insanların da nasıl bir karaktere sahip olduğu çıkıyor adamlar hangi takımdan kaç şehit olduğunu yarıştırıyor tuhafsınız.

• Sadece okurum yorumda yazmam hicbiryere buradan tum rakip takim taraftari ve liseyi kotuleyen galatasaray taraftarina sesleniyorum!
    Ben Galatasaray lisesinde okuyorum dogustanda fanatik Galatasarayliyim son 7 senedir maclara giderim kombinemde mevcut bizim okula bedava bilet geliyor ama ben kulubume destekte bulunmak icin her zaman kombinemi alirim neyse gelelim konuya...

Fransiz bayragi varmista fransizmisizda bidi bidi arkadaslar oradaki fransiz bayragi 1900 kusurlu yillarda fransiz bakanligi ile yapilmis bir anlasma vardi ogretmenleriyle alakali ve fransa icin turkiyenin tek anlami galatasaray lisesiydi saygi duyulurdu cunku Galatasaray lisesinde okumak gercek galatasarayliligi insana ogretir turkiyenin en iyi en zeki gelecegi en acik ogrenciler buradadir Turkiyenin gelecegi suanda bu okuldan cikacaktir.

Simdi bide gelelim liseli kafasiymis diyolar ya liseliler yuzunden boyleyiz. Arkadasim bu okuldaki ogrenciler veya mezun olmus kisiler senin o cahil kafandan kat ve kat daha ustundur senin Galatasaraylilgin burada islemez Galatasaraylilik cemiyette gorulur. Suanda Galatasaray Turkiyenin en buyuk kulubuyse bu liseliler sayesindedir. Biz kim baskan olsun istersek o olur zenginin sozu burda islemez. Sen diyosun halka acsin fenerbahce acti neymis hedef 1 milyon uye prim yapma cabalari bu kulup para kulubu degildir zaten paranin lafini yapan bi taraftar en kotu sezonda futbolcuyu yalniz birakmayip stadina gitmeliydi sahsen borussia dortmund taraftarini bir damla ornek almaniz yeterli.
    Ama emin ol istedigini yaptircaklar acilacak herkese halka malesef ama hicbir ise yaramayacak o paralarda durmayacak emin ol. Galatasaray lisesine laf edecegine taraftarina maddi manevi destek olmayi ogren. -GSL 150

• Konu temizlendi.
  • insanların bölünmesi ayrışması için ne kadar çok sebep var
    mesela arkadaşlarınız arasında bile ayrışma bölüşme var arkadaş var yakın arkadaş var kanka var
    futbol var rakip takım var bi kere ülke otomatik olarak 5 e 6 ya falan bölünüyor aynı takımı tutsanız dahi bu sefer taraftar grupları olarak bölünüyorsunuz
    ülke bölge bölge 7 ye bölünmüş
    ırklar olarak bölünmüşüz
    siyasi görüş olarak bölünmüşüz
    dini olarak bölünmüşüz mezhep olarak bölünmüşüz
    sarışın esmer uzun boylu say say bitmez
    fenerbahçenin oyuncuları sakatlansın ölsün diye kuzenlerim dua ediyor
    bi bakıyorum sevdiğini alevi diye alamayanlar var
    bazen insanların arasına nifak sokan bölen ayıran hemen herşeyden nefret ediyorum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.