Şimdi Ara

Yaşadığıniz En Utanc Verici Olay (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
22
Favori
4.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: WorstCrime

Arkadaş hastaydı okulda, bana 5 lira verip rica etsem yemek alırmısın dedi. Köfte ekmek ve ayran istedi tamam dedim aldım dönüyorum, o günde bizim okula tiyatro için adamlar gelmiş gösteri yapıyorlar aşağı katta bir izdiham var dayanamadım çocuk aklı girdim içlerine biraz takıldım sonra aklıma geldi lan götüreyim dedim o sırada müdürler bağırdı hadi dağılın yeter diye beden hocası falan bizi kovaladı ama 80 kişiye yakın adam dar merdivene gelince herkes izdiham yaşadı sıkıştı bende o zamanlar ufaktım haliyle ve ekmeği ayranı havaya kaldırarak gitmeye çalıştım ama olmadı, mayonezli köfteler kızların saçlarına teker teker uçtu ketcaplar kafama aktı, öküzün teki beni itince elimdeki ayran patladı ben sıkınca herkes kör oldu ayrandan sövüyolar, ekmek dayanamyıp ortadan yarıldı düştü
    neyse bir kulaçla attım kendimi sınıfa, çocuğa gittim ya özür dilerim böyle oldu pardon dedim çocuk baktı şöyle üzgün üzgün hayatını yıktım çocuğun açmış ve bomboş yarım ekmek boş ayran kutusu patlamış ve giden 5 lira

salonda kahkaha atmaya başladım annem tip tip bakıyo laaaqağğnn :DDDDDDDDDD

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir ara eve giderken bir teyze gördüm alışveriş den dönmüş paketleri vardı yardım istedi.Bende sevap point sebebiyle yardım ettim evine kadar taşıdım.Kapıya geldiğimizde cüzdanı çıkardı ben direk sazan gibi harçlık vercek sandım yok teyze olmaz hiç gerek yok ayaklarına girdim.Meğer anahtarı çıkarıyormuş mal gibi kaldım arkama bakmadan uzadım

• Up

• 16 yaşındayken bir tinerci tarafından tecavüze uğradım :'(
  • Bu konu hep devam etsin

• Daha 12/13 yaşlarındaydım. ( şuan 21 ) o zamanlar annemin nokia 6070 telefonu vardı renkli ekran. neyse bende 3310 vardı annem renkli ekran alınca 3310 dan isyan edip attım annemle 6070'i ortak kullanıyorduk. tabi o zamn ergenlik zamanları. yeni keşfediyorum daha ' ları. evimde bilgisayar yok. annemin telefondan internete girmeyi denedim baktım google ' a girdi. sonra gaza geldim 'sitelerine gireyim dedim bildiğim bi site vardı girdi resimler açıldı. ben tabi bu moddayım. neyse o resimleri hergün açıp bakıyorum filan . telefona indirdim resimleri bir gün. arkadaslara göstermek için. neyse gösterdim arkadaslara. akşam oldu eve geldik filan. annanemler , teyzemler misafirliğe gelmiş. ben telefona resimleri yüklediğimi unuttum. kız kardeşimde 6-7 yaşlarında o zaman. almış telefonu oyun oynucam diye kurcalıyo. sen bi gir resimlere bi resimleri bul. annee bunlar ne dedi. annem bi baktı ... sonra elinden annanem aldı , sonra elinden dedem aldı baktı , teyzem aldı baktı, ulan teelefon ellerden düşmüyo. her eline alan telefonu hiiiii efekti veriyor. ayıplar gibi bakıyor e dogal tabi. ben kıp kırmızı oldum soğuk terler filan... kalp atışlarım cabası. annemden ilk soru geldi. bunlar ne terbiyesiz ? ben dedim anne arkadaslar atmıs şaka filan titrek bi sesle ağlamaya basladım çabuk odana git dedi. ama öyle böyle bi rezillik değil anlatılmaz yaşanır. hani sdece anneme rezil olsam yine eyvallah ama kombo oldu orda.

1 gün sonra konu babamın kulagına gitti. çekti beni yanına. konustu böyle şeyleri gizli yap filan nasihatler. 1 gün sonra gittik o zamanın moda teelefonu e250 aldı bana işini bunda gör dedi kerata

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Swarm. -- 31 Ekim 2014; 17:40:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YouMadOrNah

Daha 12/13 yaşlarındaydım. ( şuan 21 ) o zamanlar annemin nokia 6070 telefonu vardı renkli ekran. neyse bende 3310 vardı annem renkli ekran alınca 3310 dan isyan edip attım annemle 6070'i ortak kullanıyorduk. tabi o zamn ergenlik zamanları. yeni keşfediyorum daha ' ları. evimde bilgisayar yok. annemin telefondan internete girmeyi denedim baktım google ' a girdi. sonra gaza geldim 'sitelerine gireyim dedim bildiğim bi site vardı girdi resimler açıldı. ben tabi bu moddayım. neyse o resimleri hergün açıp bakıyorum filan . telefona indirdim resimleri bir gün. arkadaslara göstermek için. neyse gösterdim arkadaslara. akşam oldu eve geldik filan. annanemler , teyzemler misafirliğe gelmiş. ben telefona resimleri yüklediğimi unuttum. kız kardeşimde 6-7 yaşlarında o zaman. almış telefonu oyun oynucam diye kurcalıyo. sen bi gir resimlere bi resimleri bul. annee bunlar ne dedi. annem bi baktı ... sonra elinden annanem aldı , sonra elinden dedem aldı baktı , teyzem aldı baktı, ulan teelefon ellerden düşmüyo. her eline alan telefonu hiiiii efekti veriyor. ayıplar gibi bakıyor e dogal tabi. ben kıp kırmızı oldum soğuk terler filan... kalp atışlarım cabası. annemden ilk soru geldi. bunlar ne terbiyesiz ? ben dedim anne arkadaslar atmıs şaka filan titrek bi sesle ağlamaya basladım çabuk odana git dedi. ama öyle böyle bi rezillik değil anlatılmaz yaşanır. hani sdece anneme rezil olsam yine eyvallah ama kombo oldu orda.

1 gün sonra konu babamın kulagına gitti. çekti beni yanına. konustu böyle şeyleri gizli yap filan nasihatler. 1 gün sonra gittik o zamanın moda teelefonu e250 aldı bana işini bunda gör dedi kerata

hehehe :) güzelmiş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hoca fizik sınavının sonuçlarını açıklarken ismimi söyleyip 93 demişti o an bildiğiniz yerin dibine girmiştim, sıra arkadaşım kıpkırmızı olduğumu söylemişti çok rezildi.

• quote:

Orijinalden alıntı: A.Escobar

Bi gün Otobuse bindim neyse en arka sağda 4 lu koltuklar var.neyse ters koltuga oturdum onumde de bi kız vardı neyse kız birden naber dedi ben tam çıkaramadım kızı ayip olmasin diye soğuk bi tavırla iyidir senden dedim.kızda iyiyim işte sen niye telefonunu açmıyosun dedi o zaman jeton düştü kız kulaklıkla telde konusuyomuş kafamı sağa çevirip camdan dışarı baktım kendime baya küfür ettim

• Lojmanda kalırken arkadaşlarla akşamları aşağıda toplanıp muhabbet falan ediyoruz. Bizim lojmandada lokal var. Bu anlattığım olayda biz 24-25 yaşındayken oluyor. Konusuyoruz aramızda " olm bu yeni gençlik bitik şöyledir böyledir derken bi arkadaşta demesinmi " olm valla öle geçen günde birisi altına sıçmış gitmiş lokalin tuvaletinin penceresine asmış". Biz oha, yuh, yok artık derken benim samimi arkadaşım demesinmi " olm ben yaptım " diye. Baya gülmüştük
  • quote:

Orijinalden alıntı: YouMadOrNah

Daha 12/13 yaşlarındaydım. ( şuan 21 ) o zamanlar annemin nokia 6070 telefonu vardı renkli ekran. neyse bende 3310 vardı annem renkli ekran alınca 3310 dan isyan edip attım annemle 6070'i ortak kullanıyorduk. tabi o zamn ergenlik zamanları. yeni keşfediyorum daha ' ları. evimde bilgisayar yok. annemin telefondan internete girmeyi denedim baktım google ' a girdi. sonra gaza geldim 'sitelerine gireyim dedim bildiğim bi site vardı girdi resimler açıldı. ben tabi bu moddayım. neyse o resimleri hergün açıp bakıyorum filan . telefona indirdim resimleri bir gün. arkadaslara göstermek için. neyse gösterdim arkadaslara. akşam oldu eve geldik filan. annanemler , teyzemler misafirliğe gelmiş. ben telefona resimleri yüklediğimi unuttum. kız kardeşimde 6-7 yaşlarında o zaman. almış telefonu oyun oynucam diye kurcalıyo. sen bi gir resimlere bi resimleri bul. annee bunlar ne dedi. annem bi baktı ... sonra elinden annanem aldı , sonra elinden dedem aldı baktı , teyzem aldı baktı, ulan teelefon ellerden düşmüyo. her eline alan telefonu hiiiii efekti veriyor. ayıplar gibi bakıyor e dogal tabi. ben kıp kırmızı oldum soğuk terler filan... kalp atışlarım cabası. annemden ilk soru geldi. bunlar ne terbiyesiz ? ben dedim anne arkadaslar atmıs şaka filan titrek bi sesle ağlamaya basladım çabuk odana git dedi. ama öyle böyle bi rezillik değil anlatılmaz yaşanır. hani sdece anneme rezil olsam yine eyvallah ama kombo oldu orda.

• Serin hikaye gardaş.
  • 2 sene önce coğrafya dersindeyiz ben orta sıranın en arkasında oturuyordum. Sonra çavuş birden ayağa kalktı ben de indirmeye çalışıyom sonra hoca delikanlı kalk bakem tahtaya tahta da da harita vardı. Oradan yer bulduracakti. Ben yavas yavaş ayağa kakktim çavuş gözükmesin diye sıranın altına sokmaya çalışıyom hocam ben çıkmayım dedim bunu bir iki kere dedim
    Sonra mecbur çıktım ama belli olmasın diye hafif eğik bir şekilde yürüyorum o sırada da çavuş selam veriyor en öndeki ufak boylu yollu kız gördü galiba

• Sınıfta bi kız vardı totosu güzel ben bakıyodum sürekli sonra bi gün leke gibi bişey vardı ve bende mal gibi söyledim 12 13 yaşımdayım totonda leke var diye kız bana sne benim totomamı bakıyorsun demişti bende yerin dibine girmiştim korkmuştum hocalara söyleyecek diye kızın suratına bakamamıştım
  • 0 beklediğim matematik sınavından 5 aldım aldım diye sevindim (millet 3 alınca üzülür) sevindim birden abartmışım sevinmeyi oh be diye bağırmışım sonra farkettim direk yüz kırmızya döndü millet bana tip tip bakıyor hoca deseniz sormayın daha iyi sonra sene sonu 2 ye yükselttimde matematikten kalmadım o sınavdada en yüksek not 25
  • Bu olay yazın yaşandı , abimle pull&bear a girdik böyle giysi bakıyoruz işte bende camın tarafindayim bakiniyorum.Abim birden dedi hadi çıkalım ulan camda cam olduğu belli değil birden döndüm kafayı cama gömdüm :( bayağı da ses çıktı icerdede iyiki 5 10 kişi vardı da fazla kişi görmedi hemen koşarak uzaklaştım ordan.Abimde haykırarak gülüyordu :(

• up upupuouououpupupup

• up

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çalıştıgım yerde ofısım bıras sote bı yerde gelen gıden cok olmaz.. Ofısten cıkıp hızlı hızlı bı yere gıderken malum gaz sıkısmasından dolayı buyuk bı gurultu ıle osordum afedersınız .. Tabı aradan ıkı sanıye bıle gecmeden yerde baska bı ısle ugrasan bayan amırlerden bırını gordum... O an ne yapcagımı bılemeden oksurmeye basladım hanı osurmadıda oksurdu sansın dıye .. Tabı yemedı ...
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.