Şimdi Ara

Yaşadığıniz En Utanc Verici Olay (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
22
Favori
4.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kablosuz mouse kullanırken,odaya aile bireyinin girmesi,pilin o anda bitmesi,ve belgesele ortak olmaları
    NOT:Virüs falandır dedim,durumu kurtardıydım,ne günlerdi bee......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oksygen -- 10 Ekim 2014; 2:38:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JustBeHappy

Beşiktaş - Liverpool maçına handikaplı 1 verdim

• quote:

Orijinalden alıntı: Philippe Coutinho

quote:

Orijinalden alıntı: JustBeHappy

Beşiktaş - Liverpool maçına handikaplı 1 verdim

İçerideki maçı 2 1 kazanmıştık zaten utanacak bişey yok

Yorum tutsun diye zirvalamis zaten ipleme .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yengemin evine misafirlige gitmistik.Tabi o zamanlar küçüğüz falan. Amcam ile yengem alisverise gitmisti. Evde kimse yokken bi mıçayım dedim. Neyse çiktim Tuvaletten amcam ile yengem geldi. Apartmani mok kokusu sarmis diye konusuyolardi.İceri gectim sonra amcam.beni cagirdi bi baktim tuvalete sifonu cekmeyi unutmusum. Resmen dogalgaz boru hatti gibi dösemisim moku tuvalete. Bide ustunde sinekler falan ucusuyordu ulan ne utanmistim

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark is the Sunlight -- 11 Ekim 2014; 21:48:55 >
  • Net hatırlamıyorum 4 ya da 5. Sınıfa giderken mahallede iki üç kafa dengi arkadaşla takılıyoruz tabi o zamanlar pokemon tasoları çok meşhur. Sırf taso için cips alıp içindeki cipsi mahalledeki çocuklara dağıttığımız zamanlar. Neyse bizden iki üç yaş küçük bi çocuk var ulan çocuk işte, aklı ermiyor taso için fırsatı olsa anasını babasını satacak. Benim iki arkadaş, çocukla sıkı pazarlık edip iki üç tasoya bildiğin yere yatırıp arkadan kaydı bu bizden ufak çocuğa. Tabi bende gözetmenlik yapıyorum sözde kimse görmesin diye ama olayın içindeyim rezalete bakarmısın. Neyse efendim günler aylar geçiyor bu çocukla bir mevzu geçiyor aramızda hatirlamiyorum annesine böyle böyle bunlar bana bodrum katta böyle böyle yaptılar benim kestaneyi çizdiler anne diyor. Ulaaan lavuğun annesi de annemle yakın arkadaş komşu lan bildiğin. Ben gözetmenlik yaptım sözde ama anneme nasıl anlatcan bunu gel de anlat. İnkâr ettim tabi öyle şeymi olur falan filan babama söylemedi de allahtan. Bir hafta bakamamıştım kadinin yüzüne utancımdan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Eskiden sobali evimiz vardi, annem sobayi yakip markete gitmisti benimde cok cisim gelmisti tuvalete gitmeye usenmistim sobanin ustune isemistim sonra kokuyu farkettim disarda kar kiyamet bizim evde kapi pencere acik rahat bi 1 saat gitmemisti koku annem dovmustu cok aglamistim

• quote:

Orijinalden alıntı: mech.engr

Net hatırlamıyorum 4 ya da 5. Sınıfa giderken mahallede iki üç kafa dengi arkadaşla takılıyoruz tabi o zamanlar pokemon tasoları çok meşhur. Sırf taso için cips alıp içindeki cipsi mahalledeki çocuklara dağıttığımız zamanlar. Neyse bizden iki üç yaş küçük bi çocuk var ulan çocuk işte, aklı ermiyor taso için fırsatı olsa anasını babasını satacak. Benim iki arkadaş, çocukla sıkı pazarlık edip iki üç tasoya bildiğin yere yatırıp arkadan kaydı bu bizden ufak çocuğa. Tabi bende gözetmenlik yapıyorum sözde kimse görmesin diye ama olayın içindeyim rezalete bakarmısın. Neyse efendim günler aylar geçiyor bu çocukla bir mevzu geçiyor aramızda hatirlamiyorum annesine böyle böyle bunlar bana bodrum katta böyle böyle yaptılar benim kestaneyi çizdiler anne diyor. Ulaaan lavuğun annesi de annemle yakın arkadaş komşu lan bildiğin. Ben gözetmenlik yaptım sözde ama anneme nasıl anlatcan bunu gel de anlat. İnkâr ettim tabi öyle şeymi olur falan filan babama söylemedi de allahtan. Bir hafta bakamamıştım kadinin yüzüne utancımdan.

YUHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH

• ohaa

• Denizdeydim işte 17 yaşımdaydım. 2yıl öncesi yani. Şuan 19,um. Neyse denizde yüzüyorum. Şınorkeli takıp daldım. Gözlük yoktu ama arkadasa dogru yüzüyodum bacağını tutup korkutucaktım. Bi bacağını tuttum ama denizden çıkınca bi bayan olduğunu anladım. Bişe diyemedim

• Şu an konuyu okuyorum ve gülüyorum. Millet bana bakıyor.

Bknz:Bursa Heykel

• eu

• xperia z3 almak yerine iphone 6 plus alacağım için kendimden utanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: mech.engr

Net hatırlamıyorum 4 ya da 5. Sınıfa giderken mahallede iki üç kafa dengi arkadaşla takılıyoruz tabi o zamanlar pokemon tasoları çok meşhur. Sırf taso için cips alıp içindeki cipsi mahalledeki çocuklara dağıttığımız zamanlar. Neyse bizden iki üç yaş küçük bi çocuk var ulan çocuk işte, aklı ermiyor taso için fırsatı olsa anasını babasını satacak. Benim iki arkadaş, çocukla sıkı pazarlık edip iki üç tasoya bildiğin yere yatırıp arkadan kaydı bu bizden ufak çocuğa. Tabi bende gözetmenlik yapıyorum sözde kimse görmesin diye ama olayın içindeyim rezalete bakarmısın. Neyse efendim günler aylar geçiyor bu çocukla bir mevzu geçiyor aramızda hatirlamiyorum annesine böyle böyle bunlar bana bodrum katta böyle böyle yaptılar benim kestaneyi çizdiler anne diyor. Ulaaan lavuğun annesi de annemle yakın arkadaş komşu lan bildiğin. Ben gözetmenlik yaptım sözde ama anneme nasıl anlatcan bunu gel de anlat. İnkâr ettim tabi öyle şeymi olur falan filan babama söylemedi de allahtan. Bir hafta bakamamıştım kadinin yüzüne utancımdan.

OLUM BU NE LAN

• Bugün yaşadım anlatayım,meslek lisesinde okuyom malum sınıfta 3 tane kız var 1 i benimle oturuyor öylesine kızın saçının bir telini tuttum o anlamadan arkadaki arkadaş elimi bi çekti kız bi bagırdi ayyyyyyy die sınıftaki herkes bize bakıyo hoca işiniz varsa biz çıkalım dedi kız hocam bunlar benim sacımı çekti diyor ingilizcecide biraz cins (kadın) sende mıncıklanmak istemiyosan git kızlarla otur burası meslek lisesi kızım fln dedi kızla aram bozuldu bu olayamda bende kıza rezil oldum buda böyle anımdır.
  • en utanç verici değil belki ama ikiside bugün oldu anlatayım

forum istanbuldayayız, sinema bileti alacaz, seçtik filmi falan kasiyerdedi şu monitörden yer seçin. Ben ekrana dokunuyorum;dokunmatik sandım basıyorum basıyorum. kadın güldü, bana söyleyeceksiniz dedi
    sinema bitti (annabelle filmiydi. korkmak amacıyla gidecekeseniz gitmeyin bu arada.) yemek yedik. elleri yıkacağım. lavoboya gittim, muslukların açma kapama kolu yok. dedim herhalde elimi algılar diye. tuttum elimi su gelmiyor. üstünde yuvarlak birşey vardı,ayrı bi parça gibi, onu çevireyim dedim, dönmüyormuş. bayram namazındaki namaz kılmayı bilmeyen çocuk gibi sağa sola bakmaya başladım. millet çatır çutur yıkıyor elini ama nasıl açtılar bilmiyorum. başka bi musluğa gittim. (bu arada bi adam bana bakıyor). aynı şeyleri o musluktada denedim baktım olmuyor çıktım lavobodan ellerimi yıkamadan

• Whatsappda kizin yari ciplak (tam olarak ciplak degil) fotosunu gruba atmistim erkek grubu saniyordum sonra ard arda bir suru mesaj attim. Umarim kimsenin telefonuna inmemistir fotograf. Bu olay bir cok kisiye olmustur. 1 hafta falan oldu olaydan sonra

• İyi güldürdü konu.
  • :D :D

• 17 yaşındaydım abim ve annemle köye dedemgili ziyarete gitmiştik arabayla dönüştede köy yolunda ben sürecektim arabayı normalde sürüyorum baya baya neyse Dedem,anneannem,2dayım,2büyükannem,6 kuzen bizi uğurlamaya çıktı arabanın başına geçtik sürücü koltuğuna ben geçtim yanıma abim dedem geldi arabanın kapısını açtı omuzumu sıvazlayıp ooo yakışıyo araba falan dedi neyse kapattı kapıyı bastım debriyaja vites boştaydı attım ileri doğru kontağı çevirdim çalıştı araba tam kaldırıyodum hooop istop etti noldu netti falan tekrar kaldırmaya çalıştım yine istop etti yazık iyi niyetli dedemde nazar nazar diyo dışarda yengeler sinsi sinsi sırıtıyo büyük kuzenim acı içinde bakıyo yaşıt olan kuzenim fesat fesat mutlu oluyo hepsini hissedebiliyodum üçüncü sefer denedim 1 metre gitmeden yine istop etti hadii abim indi yandan geldi sürücü kapısını açtı geçeyim diye yemin ediyorum hayatımın en uzun 10 saniyesini yaşadım orada oradan inip yan kapıya ulaşasıya kadar elim ayağıma dolaştı nereye bakacağımı bilemedim yere baka baka geçtim yan tarafa açtım kapıyı oturdum neyse abim baktı meğersem ben 1 diye 3. vites'e atmışım ondan kalkmıyormuş sonra bastı gaza gittik

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.