Şimdi Ara

Yaş geçtimi acaba

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
1.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ben bilgisauarımı bundan 7 yıl önce almıştım ozamanlar geceleri uyumadan oyun oynardım oyunlar rüyalarıma girerdi ama şimdi yaş mı geçti yoksa sağlam oyunmu çıkmıyor şimdi bir oyunu 2 saat oynayınca sıkılıp kapatıyorum daralıyom ne yapcaz ya siz kaç saat oyun oynuyorsunuz daralmadan

• Yas gecmistir. banada aynisi oluyo. hicbi oyun zevk vermiyo artik
  • ya napcaz ya biz ne uraş bulacaz evde oturup maketmi yapalım
  • sen kaç yaşındasın ben 21 çokmu yaşlandık oyun için
  • Eğer 7 sene öncesinin makinesiyle oynuyorsan senin yaşın değil de bilgisayarın geçmiş olabilir.
  • evet ben de artık zevk almıyorum
    sadece dövüşler zevk veriyor
  • aynen :(
    ama oyunlarında kabahati var. eskiden oyun oynardık biz yaw ! şimdiki gibi sistemin kasılmasını izlemezdik. en basitinden bir lotus bile nası güzel bişeydi :)
    yada biraz kişisel olucak ama bir heroes u ben bir daha nerden bulacam :( hem yaş geçti diyorum hemde eski oyunları kurunca yine bayapı oyalanıyorum. sanırım bayapı bir yerde eksiklikler var. hem bizde hem piyasada...
  • quote:

Orjinalden alıntı: W-O-L-F

arkadaşlar ben bilgisauarımı bundan 7 yıl önce almıştım ozamanlar geceleri uyumadan oyun oynardım oyunlar rüyalarıma girerdi ama şimdi yaş mı geçti yoksa sağlam oyunmu çıkmıyor şimdi bir oyunu 2 saat oynayınca sıkılıp kapatıyorum daralıyom ne yapcaz ya siz kaç saat oyun oynuyorsunuz daralmadan

2-3 saat.Bu konuda aynen.Şimdi doom3 indiriyorum bakalım ne kadar oyalıycak beni.
  • bence olay şu ki o zamanlar bilg. oyunları bizim için yeni bişeydi ve daha çekici geliyordu teknoloji ilerledikçe olayın cıvkı çıktı e tabii yaşında alakası var 22 23 yaşını geçmiş bi adamı bayar saatlerce bi sürü oyun oynamak şahsen ben süper bi oyun olmadıkça oturup oynamam
  • Yok yaf yaşta geçti ama oyunlarda bir bayıklık söz konusu. Söz gelimi dumüç iyi güzel grafikler falan ama oyunda ruh yok. Klasik dışın dışın gelene gidene sık bi tane. Artık yaratıcı oyunlarda çıkmıyor. Mesela son zamanlarda theme hospital roller coaster tycoon tarzı oyun gördünüz mü? Varsa yoksa araba yarışı fps ucubik stratejiler... Ne ise ben rome total wara kadar sabreylicem. Siz de dediklerime kulak verin.
  • geçiyor galiba ben 28 oldum. Eskiden el atarileri de dahil ne bulursam oynardım. Şimdi oyunların çoğunu yarıda bırakıyorum (kedi kadını 10 dakika oynadım). Ama çok kaliteli (oyun olarak far cry, senaryo olarak LOK: defiance, hem senaryo hem oynanış olarak POP:TSOT gibi) oyunları severek oynuyorum.

Yani artık alacağımızı almışız oyunlardan daha iyisi olmadımı sarmıyor. Hani resimden anlamayan birine çok kolay beğendirilen resimlere, bir experi baktıramazsınız bile (kendimizi de övelim bari ) sanırım biz de bu durumdayız.

Bir de vakit sorunu var tabii; Eğer vakit ayıracaksam iyi olsun isterim. Çünkü çok fazla vaktim yok...

ha bir de daralmadan en fazla 6 saat oynuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gargoyle -- 9 Ağustos 2004, 17:12:14 >

• Ben 16yim.. simdiden oyunlar sIkmaya basladi bakalim ilerde ne olucak
  • gEÇEN gün kafamı divana çarptım ve bir an gözümün önünde bir sahne belirdi. Sahne de şuydu: kafamda 3 boyut gözlük zamazingosu sanal gerçeklikle oyun oynuyorum ve sadece düşüncelerimle tüm oyunu yönlendirebiliyorum. Sonra benim artık oyunlardan beklentim oldu 180. Bakıyorum hala teknoloji, oyunlar ve insanlar çok ilkel kalıyor. O an anladım artık hiç bir oyundan zevk alamayacaktım ve beklentiye girmeyecektim taa ki gözlerimin önünde beliren o sahne gerçek olana dek. O da biz ölmeden bile zor olacağına göre elveda beynimin oyunlardan haz almayla ilgili kısmı(eğer var idiysen) elveda
  • yaş 30a dayandı ama hala age of empires dan bıkmadım...
  • Eskiden oyunLar sadece egLence için yapıLıyordu ve tam anLamıyLa egLenceye onem veriLdiği için oyundan cok daha fazLa zevk duyuyorduk şimdi ise işe grafikLer sesLer vsvs bunLar girince artık Hellmarch'ın da dediği gibi oyunLarda ruh kaLmadı herkes grafiği guzeL oLsun oyun oLsun diye oyun cıkartmaya başLadıLar tabii araLarda cok guzeL oyunLar çıkıyor ve bu oyunLarı oynamak içinde biraz sistem ihtiyacı duyuyor :) neyse beni seneLerdir oyaLayan Counter-strike vardı artık oda 1.6 oLunca napaLım o devirde kapandı ortam feLanda kaLmadı..
  • Aynen ya. Bende bıktım bunun yaşlanmayla alaksı yok. 6 sende bıktım. Hatırlıyorumda 6 sene ilk bilgisayarımı aldığım zaman gittim bir tende Fifa 98 almıştım. Okuldan gelri gelmez açar gece yarılarına kadar deliler gibi oynardım. ama şimdi 10dk'da sıkılıyorum. Belki o zaman internet bu kadar daha yaygın olmadığından kendimizi oyunlara veriyorduk. Şimdi internet bana oyundan daha eğlenceli ve daha cazip geliyor. Ne bileyim oyun bitiyor sonra tekrar tekrar sıkıyor. Ama internet öyle değil. İnterneti olmayan birisini görmüşsünüzdür. Paso oyun oynar köpek gibi. Çünkü bilgisayarda yapabileceği tek şeyi oyun olarak görüyor.
  • walla bi de yaş geçio falan tamam da yeni tarz oyunlar çıkmio.... fps tipi oyunlar çıktığı an ortalık toz duman oldu 3d oyun ne demekti ilk defaydı.... sanki filmi yönetiosun gibi geliodu o zamanlar... şimdi gelişse de yeni bişiiler katamiolar oyunlara...tamam eskiden araba yarışlarında araba diil yol ilerlerdi şimdi deli gib 3d hissi aliosun ama yine de yetmemeye başladı... daha gerçek daha gerçk istio insan:=)
  • Ya bençe bizim bıkmamızın büyük oranı yaş sorunu oranlarsak %65 %35 çünkü arkadaş demişti doom 3 çıkmadan bir doom 2 oynıyayım dedim ya biz o oyunu naıl oynarmışız öyle adamlar kare kare oyunlar gittikçe iyileşiyor ve bizde gittikçe yaşlanıyoruz :(
  • walla yaş 34 ama saran oyun oldumu başından kalkmam
    mesela desperdos commandos gibi illa bitecek o görev bu görev derken 8-10 saat kalkmadan oynarım
    arada görev icabı wc ve atıştırma (mümkünse bilgisayar başında tek elle)
  • Ben hala keyif için arada bir eski bir mmx ya da pentium bilgisayar yapıyorum, sonra da oturup UFO, Terror From The Deep oyunuyorum. Canım sıkılırsa gidip bir Fallout açıyorum. Eski oyunlarımın çoğunu sakladım. Artık illaki Radeon XT800 ya da benzeri kart gerektiren süper grafikli FPS oyunlar şahsen benim midemi bulandırıyor. (Gerçi hiç bir zaman o tarz oyunları sevemedim ya.) Önerim eski oyunları paylaşıp nostalji yapalım... Hakikaten keyifli olabiliyor.

Bu arada yaş geçince, hayat kavgası insana bazı keyifli şeyleri unutturuyor. Bunda kesinlikle hemfikirim...
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.