Binbaşı
29 Mayıs 2003
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 28 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Arkadaşlar,

Yeni bir kasa aldım. Anakartı monte ettim fakat CPU'nun güç aldığı JPW1 için (dörtlü kare gibi bir giriş)

yeni kasadaki güç kaynağında uygun bir uç yok.

Bu durumda anakart üzerindeki 24pin'li girişi taksam sadece yeterli olur mu? Hatalı bir işlem yapmamak adına henüz çalıştırmadım.

Yardım için teşekkürler.
Merhaba
X1600 ek. Kartı fani ses yapiyor diye kapattım. Oyun oynamıyorum. Sorun olur mu?
Slm
Ağ üzerindeki hub'a farkı adsl bağlantılarına sahip 2 tane modem bağlayıp birini sadece download için kullanıp diğerini surf için kullanabilmem için yapmam gereken ayarlar nedir?

Teşekkürler....
Asus TA - 231 kasa içindeki 2 adet egzos fanın voltunu düşürdüm. Ses biraz azaldı. Ama asıl sesi AMD Athlon 3500+ AM2 işlemcinin üstündeki fan yapıyor. Bunun üstündeki fanı değiştirmeyi düşünüyorum. Pek fazla para ayırmayı düşünmüyorum. Aşağıdaki iki fandan birini seçmem lazım. Tabii bu fiyata alacağın fanlar zaten işini görmez diyorsanız hiç almayayım. Geceleri download yaparken ses sinirimi bozuyor.

Benim için önemli olan minumum ses. Isınma ile ilgili pek sorunum olacağını sanmıyorum zaten oyun falan oynanmıyor pc'de.

Yardımcı olursanı sevinirim.

Titan AMD Series Coolers

DATA COOLER AMD 64 CPU COOLER
arkadaslar ag uzerinde bir bilgisayardan diger bilgisayara webcam vasitasiyla goruntu iletebilecek uygun bir program bilen var mi bi kac tane buldum ama pek kullanisli degiller...
bana bi mail geldi ve şu telefon olayi ile ilgili donanimhaber yonetimine suclamalar var ve de bu siteyi herkesin birakmasini onerdigi gibi baska bir site reklamini da yapiyor arkadas.... ayrica hala bu forumda kalanlarin "şerefsiz" olduğunu soyluyor... bu şaçma sapan maili atan bilmiyorki kendi ne durumlara dusuyor... ona biri serefsizlik yapıyor diye o herkesi şerefsiz kılıyor ama asil kendisi oyle davranıyor... ne diim ben...
walla donanım haber network bölümü resmen yalan haber bölümü oldu!!! ben artık yöneticilere bu olaya el atmaları için çağrıda bulunuyorum ama muhtemelen bu kargaşa arasında hiç biri bu yazdığım çağırıyı da okuyamıcak....
her gün adsl tarifeleri ile ilgili olur olmaz, saçma sapan, yalan dolan başlıklar açılıp duruyor...

yeter artık ya!!!
Ha adsl haber bölümü falan açılsın bu başlıklar oraya taşınsın olmazsa....
arkadaşlar bi kaç arkadaş interrail bileti ile avrupa turu yapmayı düşünüyoruz konuyla ilgili tecrübesi olanlar tecrübelerini paylaşırsa sevinirim....
slm;
samsung dvd-rw ile 1 adet dvd-r'a 6 adet divx film yükledim. yazma işlemini nero ile dvd>dvd-iso seçenekleri ile yaptım...
kendi bilgisayarımda dvd.yi takınca filmler ok..
ama vestel divx player.a koyduğum zaman diski yüklüyor diyor.... bekliyor bekliyor çıkartıyor...
acaba yazarken bi şey seçmem mi lazımdı vestel divx playerda izlemek için?
slmlar
göndereceğim e-postaya bu bankaların vs.lerin yaptığı gibi hazırladığım kendi html dosyamı nasıl yerleştiririm. Yani adam mailimi açtığı zaman benim hazırladığım sayfayı yine kendi mail hesabında mailin yazdığı yerde görüntüleyecek. Kısacası böyle firmaların gönderdiği bültenler gibi falan yine o mail hesabında görüntülenecek
Hakkında
Forum İmzası:
Since 2003
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.404
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 27.436 (Bu ay: 295)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 49 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.