Şimdi Ara

Yaş 26 Hiç Kız Arkadaş yok Napacaz !(Güncel : 35 oldu hala yok) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.049
Cevap
146
Favori
69.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
295 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: tibi

quote:

Orjinalden alıntı: bade

Baba Git Karaköy Zürafa Sk. Kesin Bi Tane Bulursun.

bilmeyenler için uyarı : karaköy sürafa sokak = izmir tepecik

bizim sınıfta bir kız var ama ööle bir kız benim annem tepecikli diodu bizde belli kan çekio dioduk
  • Kızların büyük bir çoğunluğunun genelde ipsiz sapsız, cool takılan ama asla bir aile babası olacak sorumluluk kabul etmeyen, biraz para sahibi erkeklerle takıldıklarına, onlardan kıçlarına tekmeyi yedikleri zaman (ki doğal olarak. ne bekliyordun ki?) "sizi bütün erkekler böylesiniz" diye erkeklerin tamamına b..k attıklarına çok şahit olmuşumdur. Evinin kadını olacak (ev hanımı olsun çalışmasın manasında demiyorum bunu), sorumluluk sahibi, akıllı bir kadın bulup evlenmek en iyisi. Çıkma olayı, çoğu kızın o sonu gelmez istekleri, kaprisleri nedeniyle sadece ömür törpüsü.
  • hiç canını sıkma sende biras tip varsa onlar seni bulur. ben şu zamana kadar bi kere bile teklif etmedim fazla tip yoqsa diğer arkadaşları dinle
  • bişi kaybetmişş sayılmassın.

ama boole de olmas kı, denemekte fayda var...
  • hiç gereği yok.insan ırkı sona ersin artık kızların pesimist tirpleri erkeklerin hanzoluklarından gına geli.
  • Hiç kız arkadaşı olmamış arkadaşlar kız=dert kızlar çekilmiyor fln gibi yazılarınız komik geldi bana. Tamam gerçekten dert getiriyorlar fln ama götürdükleri dertleride göz ardı etmeyelim. Allah herkese mutlu olabileceği bir kız arkadaş nasip etsin..
  • Ankara içinde bentderesi

quote:

Orjinalden alıntı: tibi

quote:

Orjinalden alıntı: bade

Baba Git Karaköy Zürafa Sk. Kesin Bi Tane Bulursun.

bilmeyenler için uyarı : karaköy sürafa sokak = izmir tepecik

• Leon0x

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Loop -- 23 Mayıs 2006; 18:52:42 >
  • Yıldız Parkına Git,Ankara içinde bentderesi
  • abi hiç fırlama arkadaşın yokmu takıl onlara.. antep teysen ben seni gezdiriyim... hiçbir zaman 2 nin altında sevgilim olmadı çok üzücü akıcaksın baba.. araba da varsa altında ye beni diye gözünün içine bakan çok olur... sende yicen ozaman...
  • quote:

Orjinalden alıntı: lexus

no woman no cry

Yıllardır yapılan büyük çevirme hatası.. Beyler o sözlerin anlamı türkçeye çok kabaca çevirirsek "ağlama kadınım.. üzülme sen" gibi bir şey oluyor "karı olmayınca dert de yok" demek değil, aman bob marley hayranlarının yanında söylemeyin bunu
  • araban varsa hafif body kit yap, fazla sosyetik yerler dışındaki yerlerde dolaş hava güzelken, bir veya iki kız mı gördün, ilerde dur, aynadan hareketlerini izle, baktın bakıyorlar, hmen ilerden çevir arabayı gel kızların yanına, gidiceğiniz yere bırakiyim de yok biz geldik derlerse gelin bişielr yapalım falan de, bunda tip o kdr da önemli deil, tabi böle aldıın kızdan ne hayır gelir o da ayrı bi konu, ben bu hayvanlığı yapıo muyum hayır ama bunu yapan hergün farklı kızı götüren çok tandıım var
  • quote:

Orjinalden alıntı: BatuhanK

araban varsa hafif body kit yap, fazla sosyetik yerler dışındaki yerlerde dolaş hava güzelken, bir veya iki kız mı gördün, ilerde dur, aynadan hareketlerini izle, baktın bakıyorlar, hmen ilerden çevir arabayı gel kızların yanına, gidiceğiniz yere bırakiyim de yok biz geldik derlerse gelin bişielr yapalım falan de, bunda tip o kdr da önemli deil, tabi böle aldıın kızdan ne hayır gelir o da ayrı bi konu, ben bu hayvanlığı yapıo muyum hayır ama bunu yapan hergün farklı kızı götüren çok tandıım var

oha!! ARABANDA KRO HİTS 2002 Yİ DE DİNLEMEYİ UNUTMA O ZAMAN EĞER BÖYLE DAVRANICAKSAN UYUM SAĞLAR DİYE DÜŞÜNDÜM

• zengin uçuk kızlara maço , normal halli özenti kızlara tiki takıl sonucunu göreceksin.
  • bende sizlerdenim aranıza alın beni
  • ekliyim bari insnaları küçük görmek deil ama bu maço tipli insanlara daha bugün rasladım bayan hoş ama erkek tam bir maço ne diyipte kızı tavladı çok merak ettim bi gün soracam
  • aldık
  • WssN

tiki derken ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: YucelHost

WssN

tiki derken ?

tikky aslı beyaz yapardı bi ara bunları döncem ben sana diye onlar işte avrupa yakası
  • quote:

Orjinalden alıntı: TuVNeRa

Kendime bir söz vermiştim:
    "Okul bitene dek kızlara yaklaşmak yok"

Sözümü tuttum ve 22 yaşıma kadar hiç kız arkadaşım olmadı. Sonra mezun olduk sap gibi ortada kalınca yollar aramaya başladım. O zaman internet imdadıma yetişti. İlk kız arkadaşım taa Kanada' dan beni görmeye geldi. 2 hafta TR yi gezdik. Hatta benimle evlenip orada yaşamamı istedi. Ben istemedim.

kesin telegirl dur. ve asian dır. benimde vardı bir japanasegirl konyaya gelcekti. ama aradan 4 ay gecti hala gelmedi.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.