Şimdi Ara

YAŞ 17 ELİMİ ATIYORUM EN AZ 20 TEL SAÇ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • BEYLER ELİMİ SAÇIMA ATIYORUM ÇEKİYORUM NORMAL Bİ HIZLA İLK ÇEKMEYE 4-5 TANE, 3-4 TANE FALAN DERKEN 4-5 ÇEKMEYE 20-30 A YAKIN SAÇ TELİM DÖKÜLÜYOR. 3-4 AYDIR SAÇIMI KESTİRMİYORUM ONDAN OLABİLİR Mİ? 17 YAŞINDA KEL Mİ KALCAM :S BABAM 47 YASINDA DAHA SAÇLARI VAR SEYREKTE OLSA KEL DEĞİL.. SİZCE NORMAL Mİ SİZİNDE DÖKÜLÜYOR MU :(

• gunde 60 tel saça kadar normal dıye bılıyordum
    benım babam dedem emmılerım hep kel ya ben napıyım
  • bioblas saç dökülmesine karşı şampuan iyidir bende avuçlayınca 10 tl fln geliyodu.şimdi nadiren 1-2 tel.
  • Sen ne diyon la benim tek çekişte 50 tel falan rahat geliyo. Evde halı yok yerlerde benim saçlarım var halı işlevi görüyo.
  • aynen benimde yarım saat önce bastım badem yağını kafaya
  • Yaşı 20 ye gelip de 0 saç dökülmesi olan var mı acaba. çok merak ediyorum. Çevremdeki arkadaşlarımın hepsinin dökülüyor ben dahil.
  • genetik yapacak bir şey yok ama sinir stres yapmayın daha çabuk dökülür
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4hm3t.#

Yaşı 20 ye gelip de 0 saç dökülmesi olan var mı acaba. çok merak ediyorum. Çevremdeki arkadaşlarımın hepsinin dökülüyor ben dahil.

Benim dökülmüyor. Elimle çekersem 3-4 tane anca gelir.
  • yaş 22 saçlarım papaz gibi günde en fazla 1-2 tel dökülür. senin ki büyük ihtimalle genetiktir. değilse mineral-vitamin eksikliği vs. vardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaY_WaLkeR.

quote:

Yaşı 20 ye gelip de 0 saç dökülmesi olan var mı acaba. çok merak ediyorum. Çevremdeki arkadaşlarımın hepsinin dökülüyor ben dahil.

Umarım hiç yaşamazsın dökülme sorunu Ben duş aldıktan sonra ve çıkınca saçımı taradığımda bi 100 tel gidiyor sanırım.

Şöyle saçlarımın olmasını isterdim.

Ama tam olarak böyle:

• yaktın mı saçlarını
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DaY_WaLkeR.

quote:

Umarım hiç yaşamazsın dökülme sorunu Ben duş aldıktan sonra ve çıkınca saçımı taradığımda bi 100 tel gidiyor sanırım.

Şöyle saçlarımın olmasını isterdim.

Ama tam olarak böyle:

Hocam zeytinyağı ve çiğ yumurta sarısını karıştırıp saçına sür. Badem yağıda katabilirsin. Özellikle yumurta çok iyi geliyor. Saç tellerini dolgunlaştırıyor ve dökülmeyi durduruyorum. Haftada 2 kez yap, mutlaka faydasını görürsün. Kafanda yarım saat bekleyecek ama...

• saçım yanmıyor..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.