Şimdi Ara

Yarışma Yazılı İnceleme Birincisi: Monster Abra A5 V1.1 (Upgrade) İnceleme (Güncel Oyun Videoları Eklendi) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
208
Cevap
5
Favori
22.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: wolfforce

Arkadaşım incelemen detaylıca olmuş.Gerçekten beğendim.Başarılar dilerim.

Çok teşekkür ederim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bilek kısmında uzun süre oyundan sonra ısınma var mı ayrıca videolar mobile gözükmüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Verdampfer

Hocam bilek kısmında uzun süre oyundan sonra ısınma var mı ayrıca videolar mobile gözükmüyor

Oyun inceleme videolarının en altında "Oyun oynarken ellerimin ve bileğimin temas ettiği noktalarda, klavyenin genelinde veya bölgesel olarak hiçbir ısınma gözlemlemedim. Aksine turbo fan açıkken sol elimin altında (wasd tuşlarının bulunduğu bölge) soğuduğunu hissedebiliyorum." şeklinde bilgi eklemişim dikkat ederseniz
    Videolar ben inceleme yaptığım zamanlarda youtube kapalıydı, dolayısıyla dailymotion'dan ekledim. Eğer mobilde göremiyorsanız, izlemek istediğiniz videoyu belirtin, ben size dailymotion linkini vereyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdi_arikan

quote:

Hocam bilek kısmında uzun süre oyundan sonra ısınma var mı ayrıca videolar mobile gözükmüyor

Oyun inceleme videolarının en altında "Oyun oynarken ellerimin ve bileğimin temas ettiği noktalarda, klavyenin genelinde veya bölgesel olarak hiçbir ısınma gözlemlemedim. Aksine turbo fan açıkken sol elimin altında (wasd tuşlarının bulunduğu bölge) soğuduğunu hissedebiliyorum." şeklinde bilgi eklemişim dikkat ederseniz
    Videolar ben inceleme yaptığım zamanlarda youtube kapalıydı, dolayısıyla dailymotion'dan ekledim. Eğer mobilde göremiyorsanız, izlemek istediğiniz videoyu belirtin, ben size dailymotion linkini vereyim.

Hocam teşekkürler cevap için dikkat etmemişim kusura bakmayın tüm hepsinin linkini verirseniz sevinirim

• quote:

quote:

quote:

Hocam teşekkürler cevap için dikkat etmemişim kusura bakmayın tüm hepsinin linkini verirseniz sevinirim

Rica ederim ne demek, gözden kaçabilir, normaldir

Buyrun bütün videolar bu linkte mevcut:
    http://www.dailymotion.com/user/erdibasak34/1
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Rica ederim ne demek, gözden kaçabilir, normaldir

Buyrun bütün videolar bu linkte mevcut:
    http://www.dailymotion.com/user/erdibasak34/1

Teşekkür ederim hocam siz bi kullanıcı olarak monster i önerir misiniz ilgililer mi servisi vs nasıldır bi sorun çıkarsa birebir değişim vs var mı

• Monster'ı yalnızaca Abra A5 V1.1 ile size değerlendirebilirim. Diğer modellerini incelemedim, kefil olamam ama onların da çok iyi makinalar olduğuna eminim.

Monster alım aşamasında çok ilgililer. Sorun yaşamadığım için servisi hakkında net bir şey söyleyemem ama şuna kefil olabilirim, gerçekten çözüm sunmak üzere çalışacaklardır. Yani ilgililerdir.
    Yine incelememden alıntı:"Firmanın müşterilerine sunmuş olduğu 15 gün içerisinde koşulsuz iade hakkı, 30 gün içerisinde bir sorunla karşılaşılırsa birebir değişim hakkı, firmanın ürünlerine güvenini ve müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğunu göstermektedir."
    Karalama kampanyası yürüten kişilere dahi forum ortamında yine sakin, ilgili ve çözüm üretmeye yönelik cevaplar vermektedirler. Bunun yanı sıra bugün okuduğum bu konuda (http://forum.donanimhaber.com/m_92900311/tm.htm) da başarıyla çözüme ulaştıklarını gördüm. Kullanıcı olarak mutlak öneririm ancak hoparlör konusunda tatmin olacağına garanti veremem. Onun haricinde özellikle Abra A5 V1.1 için her şeye kefil olurum. Isınma yok, donma yok, performans harika, tasarım (göreceli, kimine göre kütük, kimine göre güzel) sade, klavye alttan aydınlatmalı vs vs vs
  • Emek verilmiş bir konu ve benim için çok faydalı oldu. Umarım siz kazanırsınız.

• teşekkür ediyorum, hakeden kazansın
  • ELinize sağlık, çok güzel bir inceleme olmuş. Emek verildiği, zaman harcandığı çok belli. Hem bana hem de seçim yapacak başka arkadaşlara çok yardımcı olacağından hiç şüphem yok. Temizliğinin kolay oluşuna değinmeniz bir hayli ilgimi çekti.

Başarılarınızın devamını dilerim.
  • rofiteta R kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim değerli yorumunuz için.

• hocam ben hem oyun hem ders için almak istiyorum.bu bilgisayarı alsam sorun çıkarmı oyunlardafelan kasma yaşarmıyım.
    bu arada WEB PROGRAMCILIĞI okuyorum.yardımcı olur musun?
  • CaptainREX kullanıcısına yanıt
    Hocam oyun videolarını izlersen kasma var mı yok mu sorun cevap olur.
    Web programcılığı için mükemmel bir bilgisayara gerek yok, yani abra a5 hayli hayli yetecektir.
    Başka sorun varsa cevaplamaya çalışayım.

• videoları zaten izlemiştim birde senin ağzından duymak istedim.yardımın için çok teşşekkür edrim.İNŞALLAH YARIŞMAYI SEN KAZANIRSIN HOCAM ÇOK GÜZEL BİR ANLATIMDI.
  • CaptainREX kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, hak eden kazansın
    Sadece bir oyunda ultra ayarlarda kasma gördüm, o da crysis 3 (anti-aliasing düşürünce sıkıntı kalmadı), geriye kalan hiçbir oyunun ultra ayarlarında sorun yaşamadım.

• zaten bende bilgisayarı alınca hepsini ultrada oynamam bilgisayarı zorlamam yani alt ayrlarda oynarım.yardımınız için teşekkür ederim.
  • Rica ederim, yardimci olabildiysem ne mutlu
    @CaptainREX

Değerli yorumunuz için cok teşekkürler.
    @hasan.cakir

• Birinci Sabit Disk e 240 GB Kingston SSD takmayı dusunuyorum Ikıncı Sabit Diske ise depolama amaçlı 1TB Hitachi takmayı düşünüyorum. mSATA SSD slotu şuan boş kalsa olurmu? çünkü bütçemi aşıyor. Peki bu özelleştirme ile hız yakalarmıyım ? Yada özelleştirme doğrumudur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞahinAbi

Birinci Sabit Disk e 240 GB Kingston SSD takmayı dusunuyorum Ikıncı Sabit Diske ise depolama amaçlı 1TB Hitachi takmayı düşünüyorum. mSATA SSD slotu şuan boş kalsa olurmu? çünkü bütçemi aşıyor. Peki bu özelleştirme ile hız yakalarmıyım ? Yada özelleştirme doğrumudur?

Neden ssdyi msata yerine birinci ssdye takiyorsunuz?msataya ayni ssd takilabilir ve daha hizli calisir.buraya da isletim sistemini kurabilirsiniz.birinci sabit diske de 1 tb takarsiniz

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ŞahinAbi

Birinci Sabit Disk e 240 GB Kingston SSD takmayı dusunuyorum Ikıncı Sabit Diske ise depolama amaçlı 1TB Hitachi takmayı düşünüyorum. mSATA SSD slotu şuan boş kalsa olurmu? çünkü bütçemi aşıyor. Peki bu özelleştirme ile hız yakalarmıyım ? Yada özelleştirme doğrumudur?

Neden ssdyi msata yerine birinci ssdye takiyorsunuz?msataya ayni ssd takilabilir ve daha hizli calisir.buraya da isletim sistemini kurabilirsiniz.birinci sabit diske de 1 tb takarsiniz

Simdi monsterdan alacagim laptop u Windows u HDD ye kurmasinlar istiyorum. Ama mSATA kısmına SSD alip oraya kurarlarsa windowsu daha iyi olur. Onlara özellikle belirtmeme gerek varmı windowsu SSD ye kurun diye?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.