Şimdi Ara

Yarışma Yazılı İnceleme Birincisi: Monster Abra A5 V1.1 (Upgrade) İnceleme (Güncel Oyun Videoları Eklendi) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
208
Cevap
5
Favori
22.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok teşekkürler yorumunuz için.:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende bu modeli almayı dusunuyorum :) hocam watch dogs incelemeside yapar mısın ?
  • Yarışma dolayısıyla bir çok inceleme okudum/izledim.Şimdiye kadar ki en kaliteli inceleme sizinkiydi diyebilirim.
    Detaylı incelemeniz için teşekkür eder,başarılarınızın devamını dilerim...
  • Tabii ki yaparım, kısa bir süre içerisinde yapıp sizi bilgilendiririm. Teşekkür ederim yorumunuz için :)

@mto.akin

Çok teşekkür ederim değerli yorumunuz için. Bunları sizden duymak gerçekten gurur verici.

@ismaiso
  • hocam çok güzel bir konu olmuş ellerinize sağlık. acaba league of legends için de bir deneme yaparmısınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: wantheads

hocam çok güzel bir konu olmuş ellerinize sağlık. acaba league of legends için de bir deneme yaparmısınız

Tabii ki yaparim, watch dogstan sonra league of legends denemesi de yapar, sizi de mesajla bilgilendiririm. Teşekkürler yorumunuz için :)

• Hocam çok iyi bi inceleme olmuş pc alacakken takip ediyorum bunları ve bi sorum var klavye nin ışıklandırma ss leri aydınlık bi ortamdamı çekildi ben bikaç yerde ss lerini gördüm daha parlak gibiydi gece bu parlaklıkta mı oluyor max?

• quote:

Orijinalden alıntı: oguz0071

Hocam çok iyi bi inceleme olmuş pc alacakken takip ediyorum bunları ve bi sorum var klavye nin ışıklandırma ss leri aydınlık bi ortamdamı çekildi ben bikaç yerde ss lerini gördüm daha parlak gibiydi gece bu parlaklıkta mı oluyor max?

Teşekkür ederim, karanlık ortamda çekildi ancak parlaklık seviyesi belli olsun diye bir miktar karartma var.yoksa karanlıkta 1. Seviye dahi yeterince parlak.

• quote:

Orijinalden alıntı: erdi_arikan

quote:

Hocam çok iyi bi inceleme olmuş pc alacakken takip ediyorum bunları ve bi sorum var klavye nin ışıklandırma ss leri aydınlık bi ortamdamı çekildi ben bikaç yerde ss lerini gördüm daha parlak gibiydi gece bu parlaklıkta mı oluyor max?

Teşekkür ederim, karanlık ortamda çekildi ancak parlaklık seviyesi belli olsun diye bir miktar karartma var.yoksa karanlıkta 1. Seviye dahi yeterince parlak.

Memnun edebilecek kadar aydınlatıyor yani teşekkür ederim ve league of legends deneyecekseniz çok iyi olur

• quote:

quote:

quote:

Memnun edebilecek kadar aydınlatıyor yani teşekkür ederim ve league of legends deneyecekseniz çok iyi olur

Watch dogs ve lol eklenecek :) aydinlatmasi mukemmel diyebilirim :)

• Hocam watch dogs performansını çok merak ediyorum . Bazı arkadaslar oyun için laptop alma diyorlar suan ne yapsam karar veremedim birde ben ssd ve ramde ekletmiyecem performans nasıl olur kafam fena karısık . Olumlu cevabın için teşekkür ederim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mto.akin

Hocam watch dogs performansını çok merak ediyorum . Bazı arkadaslar oyun için laptop alma diyorlar suan ne yapsam karar veremedim birde ben ssd ve ramde ekletmiyecem performans nasıl olur kafam fena karısık . Olumlu cevabın için teşekkür ederim :)

Arkadaşların bir yönden haklı, daha güçlü masaüstü yapılabilir, peki bu bilgisayarı her yere taşıyabilir, istediğin yerde oyun, internet, film keyfi yapabilir misin? Hayır. Bence laptop.
    ssd işletim sistemini hızlandırır, windows hızlı açılır, oyunda gözle görülür bir performans artışı sağlamaz. Ram de 8 gb her oyuna yeterli, 3-4 veya daha fazla ağır uygulamayı aynı anda çalıştıracaksan rame ihtiyacın var. Ben teşekkür ederim :)
  • Normal çalışma esnasında az da olsa tıkırtı cızırtı sesleri duyuluyor . Sende de var mı bu?
    Ayrıca turbo fan F1 VE 1 tuşları demişsin ama ben basınca bir hareket yok...klavye aydınlatması için kısayol ve ses tuşları varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilonsahiden

Normal çalışma esnasında az da olsa tıkırtı cızırtı sesleri duyuluyor . Sende de var mı bu?
    Ayrıca turbo fan F1 VE 1 tuşları demişsin ama ben basınca bir hareket yok...klavye aydınlatması için kısayol ve ses tuşları varmı?

Ben hiçbir tıkırtı veya cızırtı duymadım ancak bilgisayar çalışırken yerini değiştirirsem "sanırım" ssd'den bi cızırtı geliyor. Turbo fan kısayolu FN+1, touchpad enable/disable FN+F1, klavye aydınlatması FN+F12, ses Açma/Kısma FN+F6/FN+F5, ses mute FN+F3

Teşekkürler yorum için
  • quote:

quote:

Normal çalışma esnasında az da olsa tıkırtı cızırtı sesleri duyuluyor . Sende de var mı bu?

Ben hiçbir tıkırtı veya cızırtı duymadım ancak bilgisayar çalışırken yerini değiştirirsem "sanırım" ssd'den bi cızırtı geliyor. Turbo fan kısayolu FN+1, touchpad enable/disable FN+F1, klavye aydınlatması FN+F12, ses Açma/Kısma FN+F6/FN+F5, ses mute FN+F3

Teşekkürler yorum için

Bende SSD olmadığı için bu tıkırtı sesleri geliyor büyük ihtimal... ya da fan ses olabilir.
    Teşekkürler açıklama için.... 3 sene önce aldığım LG laptobumda dokunmatik ses açma kapama vardı bu ona göre kalitesiz geldi... tuşlarda dayanıksız geldi gıcırdıyor nerdeyse yazarken led aydınlatmadan dolayı mı bilmiyorum....
    Emek ürünü olduğu belli olan incelemen için de tebrikler....

• quote:

quote:

quote:

Teşekkürler yorum için

Bende SSD olmadığı için bu tıkırtı sesleri geliyor büyük ihtimal... ya da fan ses olabilir.
    Teşekkürler açıklama için.... 3 sene önce aldığım LG laptobumda dokunmatik ses açma kapama vardı bu ona göre kalitesiz geldi... tuşlarda dayanıksız geldi gıcırdıyor nerdeyse yazarken led aydınlatmadan dolayı mı bilmiyorum....
    Emek ürünü olduğu belli olan incelemen için de tebrikler....

Teşekkür ederim :) aslında bende de 2 adet 1 tb hdd var ama yine de gelmiyor. Fan sesi olabilir. Monster'da kullanılan malzeme her ne kadar böyle bir his uyandırsa da emin olun yeterince dayanıklı malzeme.

• Watch Dogs incelemesi eklendi :)
  • erdi_arikan E kullanıcısına yanıt
    Çok sagol hocam eline sağlık :) Ultra ayarlarda oynadın sanırım fps 13- 18 arası gidip geliyor.Endişelendiğim nokta 2 sene sonra oyunlarda sıkıntı olacak yani orta ayarda belkı dusukte oynatacak :s
  • quote:

Orijinalden alıntı: mto.akin

Çok sagol hocam eline sağlık :) Ultra ayarlarda oynadın sanırım fps 13- 18 arası gidip geliyor.Endişelendiğim nokta 2 sene sonra oyunlarda sıkıntı olacak yani orta ayarda belkı dusukte oynatacak :s

Evet ultra ayarlardaydı. Rica ederim, benim için zevkti :) Tabii ki bunun garantisini vermek zor ancak 2 yıl sonrası neredeyse garanti demek için çok para saymak gerekiyor. Şu an ve kısa vade garanti için bu bilgisayar ideal.

• Arkadaşım incelemen detaylıca olmuş.Gerçekten beğendim.Başarılar dilerim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.