Şimdi Ara

YARIN SEÇİM OLSA HANGİ PARTİYE OY VERİRSİNİZ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
2
Favori
3.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

YARIN SEÇİM OLSA HANGİ PARTİYE OY VERİRSİNİZ?

(En Son Oy Tarihi: 27.1.2021)
Giriş
  • Bu konun burada açılması bir şey göstermez halkın her kesiminden insanlar bu foruma girmiyor. Burada genellikle sol görüşlü insanlar mevcut. Şu anketi facebook'ta açsanız daha seçim sonucuna yakın bir sonuç çıkar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

Bu konun burada açılması bir şey göstermez halkın her kesiminden insanlar bu foruma girmiyor. Burada genellikle sol görüşlü insanlar mevcut. Şu anketi facebook'ta açsanız daha seçim sonucuna yakın bir sonuç çıkar.

Benim bu anketi açmamda ki amaç forumdaki insanların görüşü hakkında fikir edinmektir.Saygılarımla Log-Ar Araştırma Şirketi Başkanı SonViraj

• SevilenAdam kullanıcısına yanıt
    Maalesef öyle bir parti olmayacak.Ben 2.yazdığın maddeye takıldım nedeni şudur:
    Hafif komünistlik(daha ismini yazamamışsın bu yazım yanlışını çok görüyorum) diye bir şey olmaz! Sosyalizm,burjuva-düzen içi siyasetin dışındadır yani TV'nin üstüne koyduğumuz beyaz süs eşyası değildir.Komünistlik,böyle olacaksa hiç olmasın!
    Senin dediğin olsa olsa sosyal demokrasi olur lakin yazdıklarınla daha çok örtüşüyor.
  • oguzzz96 kullanıcısına yanıt
    Yazım hatalarını bazen iPad'in saçma saçma değiştirmesinden dolayı olduğunu düşünüyorum ve farkedemedim. Komünistlikten kastım sosyalizm içeren fakat kendi malından başka ithal mal almayan. Biraz devletçiliğede kaçabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SevilenAdam -- 18 Temmuz 2017; 22:52:30 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Meral Akşenerin partisi yeni umuttur.Tek alternatif olacaktır.Bekleyin ve görün

• Spam yapmaya devam edersen sonuçları öğrenemeden konun kapanacak Benim partiyi niye eklemedin hala ya. Bak benim seçmenler diğer e atıyor göremeyince partimin ismini barajı geçtim o yeter..

Gamyoncular Pilavüstü Kuru Partisi - Ne sağ ne sol dümdüz ortadirek partisi..

Hadi iyisin destek niyetine attım bu mesajı spamdan kapatmasınlar diye

• Eyvallah diğer seçeneği neden patladı sanıyorsun

• burası ve ekşi chp-hdp kalesidir, burada bile az oy almış chp
  • Suriyelileri kim göndericem derse oyum ona.

• quote:

Orijinalden alıntı: Meurglys

quote:

Orijinalden alıntı: Paco de Lucia

yeter artık bıktım bu konulardan. şu ülke ve dünya gündemi konusunu kapatsınlar. teknoloji forumunda tartışılan şey sadece o şunu demiş bu şöyle yapmış. o buna oy vermiş şu buna karşı çıkmış. forumun içine edildi iyice.
    not: hiç bir partili değilim kimseye bağlı değilim kimseyi bir başkasına anlatmama ihtiyacım yok. B partisini yermeye ihtiyacım yok. dil dökmeme gerek yok.

E madem neden buraya gelme ihtiyacı hissetin?

her foruma girdiğimde önüme çıkan popüler konular bunlar da ondan
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertekin

Suriyelileri kim göndericem derse oyum ona.

Aynen öyle

• Katılım yükseldikçe elde ettiğimiz sonuçları değerlendirmemiz daha kolay olacaktır.

• Log-Ar Araştırma Şirketi Başkanı SonViraj olarak forumumuzun saygıdeğer halkına laik olmaya çalışıyoruz ve büyük bir titizlikle anket çalışmalarımıza devam ediyoruz.

• Mhp lilerin Diğer seçeneğine kaymalarına sevindim, Meral Akşener inşallah Bahçeliyi baraj altında bırakırda tayyip in koltuk degneği kırılır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ,sen burda anket yaparsın chp ye mhp ye verirsin ama akp yine gömer
  • quote:

Orijinalden alıntı: SKRlllEX

,sen burda anket yaparsın chp ye mhp ye verirsin ama akp yine gömer

Beğenmiyorsan konuyu gizle.Büyük ihtimal daha çocuksun nerede nasıl konuşulacağını bilmiyorsun düşünceni belirtmek istiyorsan saygı çerçevesinde belirtebilirsin

• Anketimiz devam ediyor

• hangi partiye oy veririm öyle mi hangi parti var? özel sipariş verebiliyor muyuz?!
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonViraj23

quote:

Orijinalden alıntı: SKRlllEX

,sen burda anket yaparsın chp ye mhp ye verirsin ama akp yine gömer

Beğenmiyorsan konuyu gizle.Büyük ihtimal daha çocuksun nerede nasıl konuşulacağını bilmiyorsun düşünceni belirtmek istiyorsan saygı çerçevesinde belirtebilirsin

Anladim yasin kadar oy kullandim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SKRlllEX -- 19 Temmuz 2017; 15:43:6 >
  • Yukarı

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.