Şimdi Ara

YARIN SEÇİM OLSA HANGİ PARTİYE OY VERİRSİNİZ? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
2
Favori
3.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki

YARIN SEÇİM OLSA HANGİ PARTİYE OY VERİRSİNİZ?

(En Son Oy Tarihi: 27.1.2021)
Giriş
  • Şimdiye kadar eğriye eğri doğruya doğru konuşalım.Mecliste en iyi muhalefeti yapan parti iyi veya kötü beğenirsin veya beğenmezsin ama CHP'dir.
    Bugün akıllı telefon alırken cebinden daha az para çıkıyorsa bu CHP'nin mecliste TRT payının kaldırılması için verdiği mücadelenin sonucunda olmuştur.
    Bugün bu ülkede haksızlıkları,adaletsizlikleri kamuoyuna duyuran CHP'dir.
    Mecliste sayıları fazla olmamasına rağmen her defasında gerçekleri söyleyen Fetullahın taa o zaman ne olduğunu söyleyen CHP'dir.
    Referandumda hayır kampanyası için en fazla çalışan parti de CHP idi.
    Bana göre o sandıklardan Hayır çıktı.CHP halkın neredeyse %50 sinden fazlasını HAYIR noktasında buluşturdu.
    Başkaları gibi milleti ayıştıran bölen cümleler ve hareketler yerine daha birleştirici oldu.
    Haksızlıklar için Ankara'dan İstanbul'a yürüyerek kendisine olan desteği arttırdı.
    Bu yürüyüş bu ülkede muhafazakar-laik sağcı-solcu alevi-sunni türk-kürt kökeni ne olursa olsun herkesi birleştirdi.
    Sokağa indi halkla kucaklaştı.
    MHP ve AKP nefret tohumları saçıp hayır diyenler teröristtir bilmem şuna hizmet eder buna hizmet eder derken CHP evet diyenlerde bu ülkenin vatandaşıdır biz onları da kazanmak için çalışacağız dedi.
    Buraya sayfalar dolusu yazardım ancak yazacaklarım kafidir diye düşünüyorum.
    Hal böyleyken tablo bu şekildeyken mevcut düzenden faydalanan şahısların CHP'yi karalayıp iftira atması normaldir.Onları takmamak gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bloodletting. -- 21 Temmuz 2017; 0:45:20 >

• Ldp candır gerisi heyecandır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarın olsa chp derim 2019 da olsa Merak Akşenerin kuracağı partiye veririm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bloodletting. kullanıcısına yanıt
    Ankette chp dedim ama chp den de bir cacık olacağını sanmıyorum. Özellikle Kemal Kılıçdaroğlundan. Adam her fırsatta pot kırıyor ve kibar bir adam. Bizim halkın anladığı dilden ona buna atar gider yapıp van münit dese , cümleye eyyyy .... diye başlayıp ona buna sallasa belki iktidar olacakı.

• dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Facebookta da %70 akp çıkar. Fb yi 40 yaş üstü amcalar ve teyzeler basmış. Ak gruplara girip beyinlerini yıkıyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: A NEW LİFE

Facebookta da %70 akp çıkar. Fb yi 40 yaş üstü amcalar ve teyzeler basmış. Ak gruplara girip beyinlerini yıkıyorlar

Facebook belediyesi akp nin twitter belediyesi chp takım tutar gibi parti tutarsak sonuçlar hiç değişmez böyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SonViraj -- 21 Temmuz 2017; 18:44:42 >
  • MHP ve HDPnin oyu bu forumda bile eşit

Bahçeli

• onlar işte madamkoko incılışhom teyzeleri a101 de perşembe sabahı market açılmadan bekleyenler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: A NEW LİFE

Abi çok komik. Bir de akpli amcalar o kadar fazla küfrediyor ki

4 yil once hocaefendi dedikleri fethullaha simdi ana bacı yardiriyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9D2914531 -- 21 Temmuz 2017; 18:52:49 >

• vermem / boş atarım

• Güncel sonuç ile türkiye ortalamasına bakınca çok farklı bir sonuç çıkıyor, en iyisi kendimizi kandırmayalım

• quote:

Orijinalden alıntı: bluesnight

Güncel sonuç ile türkiye ortalamasına bakınca çok farklı bir sonuç çıkıyor, en iyisi kendimizi kandırmayalım

Forumdaki insanların görüşünü öğrenmek amaçlı bir anket sonucun 80 milyona yansıması beklenemez bunu söyleme gereği duyman ilginç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SonViraj -- 22 Temmuz 2017; 22:52:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonViraj

quote:

Orijinalden alıntı: bluesnight

Güncel sonuç ile türkiye ortalamasına bakınca çok farklı bir sonuç çıkıyor, en iyisi kendimizi kandırmayalım

Forumdaki insanların görüşünü öğrenmek amaçlı bir anket sonucun 80 milyona yansıması beklenemez bunu söyleme gereği duyman ilginç

Benim görüşüme göre söz konusu seçimler ise yerel bir bölge veya ülkeyi kapsamıyorsa bir anlamı yoktur. Katılımcılar da tüm türkiyeden hatta yurtdışından da olduğuna göre, genel tercihle uyumsuz olduğunu belirttim, o yüzden bu şekilde görüş belirttim, iyi geceler.

• Seçim anketimiz sürüyor

• açmayın la böyle yerlerde böyle konular :D
    sonra millet diyo burada 45% aldık neden seçimde 25%i zor alıyoruz yok hile var falan :D :D :D
    bi tane köylü var mı şu forumda allahını seversen
    oysa nüfusun 40% ü kırsalda
  • Oy kullanmayacam artik..

Hangisi başa gelse bize zarardan başka bir seyi olmadi.

Hepsi yalan dolan torpil ile calişanlar

Ülke millet bayrak diye gecinenler hepsi satiyor parsel parsel

Hicbir parti beni sarmadi görüşleriyle

• Bu forumda da chpliler fazla ama biz konuda mesaj yazınca Aktroller örgütlenmiş konuşmuş bizim konulara saldırıyorlar oluyor 😂

Şu meral parti kursada boyunun ölçüsünü alsa .

• Müzik resitalimiz

• Nerden biliyor bu şahıs o insanların her şeyden mennun olduğunu ki yaftalıyor insanları ve de Ön yargı çok kötü bir şeydir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The SkippeR -- 24 Temmuz 2017; 18:15:8 >
  • DH Forum halkı yüzde 45 ile Cumhuriyet Halk Partisi dedi yeterli sayıda oy kullanılmıştır bundan sonra yüzdelerin fazla oynayacağını sanmam.Bu sonuç forumdaki insanların tercihidir lütfen 80 milyonluk ülkemizdeki genel seçimlerle karşılaştırmak gibi bir yanlışa düşmeyin.Herkesin görüşüne saygımız var.Lütfen hangi görüşte olursanız olun siz de forumdaki insanların görüşüne saygı duyun.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.