Şimdi Ara

Yarı fiyatına zeytinyağı-Hücuuum.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
11
Favori
13.134
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hayalet_tr

quote:

Orijinalden alıntı: volkan3156

quote:

Orijinalden alıntı: djinn_inc

Eskişehir'de de yok galiba, tam da zeytinyağı ihtiyacımız vardı, kullanan oldu mu bu ürünü daha önce?

Bu ürün 10 numara. Kırlangıç Sızma diye satılan ile aynı. Bu hileyi bazı firmalar yapıyor. Çaykur Rize Turist 19 TL iken aynı malın Çaykur Ramazan çayı diye satılanı var (her yerde bulunmuyr maalesef) 12TL ye satılıyor.

Konuyla alakasi yok ama yillarca rize turist cayi ictik. Ramazan cayini evde hickimse begenmedi. Harmanlaya harmanlaya zor bitirdik

Çaykur bölge bayiinden alıyorum hiçbir fark göremedik. Size sahtesi denk gelmiş olmasın. Bir kez Çaykur Tiryaki diye 1000 gr paket almıştım sırf toz çıkmıştı içinden. Kayınpederler de bizdeydi rezil olmuştum. Paçal etmeyle bile içilecek gibi değildi. Özellike bölgesel ya da küçük marketlerden çay ve deterjan almamaya özen gösterin. Ambalaj aynı gözükebilir ama içeriğin sahte olması ihtimali her zaman olur. Ulusal market zincirleri direkt malı fabrikadan kendi ana depolarına çektikleri ve yüksek miktada aldıkları için, aracı olmadığından daha düşük maliyetlere malı alailiyorlar. Yaptıkları anlaşmalar gereği de zaman zaman tek taraflı kampanyalar yapp bazen üretici ya da tedarikçiyi bile fiyat anlamında zora sokabiliyorlar. Tecrübeler ile sabittir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: merkep

link versenize. yok böyle bir yağ markette

Ahanda...

http://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/29865251-30391-kirlangic-akdeniz-sizma-zeytinyagi-5-l

Hangi migroslarda olup olmadığını bir yerden görebiliyor muyuz hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: eaglemania

quote:

quote:

Ahanda...

http://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/29865251-30391-kirlangic-akdeniz-sizma-zeytinyagi-5-l

Mağazadan teslimi seçip ili yada mağazayı değiştirin.

• quote:

quote:

quote:

Eskişehir'de de yok galiba, tam da zeytinyağı ihtiyacımız vardı, kullanan oldu mu bu ürünü daha önce?

Bu ürün 10 numara. Kırlangıç Sızma diye satılan ile aynı. Bu hileyi bazı firmalar yapıyor. Çaykur Rize Turist 19 TL iken aynı malın Çaykur Ramazan çayı diye satılanı var (her yerde bulunmuyr maalesef) 12TL ye satılıyor.

Konuyla alakasi yok ama yillarca rize turist cayi ictik. Ramazan cayini evde hickimse begenmedi. Harmanlaya harmanlaya zor bitirdik

beta taç yaprak tavsiye ederim şuan migroslarda 16.90 .

içinede earl grey atarsınız biraz güzel oluyor.

• Bu ve bundan daha önemli markanın yağı test edildiğinde içersinde başka yağlar da çıkınca sabuna çevirmişlerdi :) Gene de siz düşünün almadan evvel..

Bunu bir yağ üreticisi olarak söylüyorum. Ayrıca yağımız dünyanın en iyi 3. yağı seçildi İtalyada. Ayrıca Yurt dışına satışı olması için Türkiyede sadece iki kurumun testinden onay geçmesi gerekiyor. Birincisi İTÜ diğerinin ismini unuttum. Samimiyetime güvenmeniz için de bugüne kadar asla reklamını ve satışını burda yapmadım.

Bir Zeytinyağı Yurtdışına mal satıyorsa O zeytinyağını güvenle alabilirsiniz. Eğer zamanında yaptıkları küçük hesaplardan kaçmışlarsa Bu markanın Yurtdışı Yağ satışından anlayabilirsiniz.

İyi günler.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Çaykur bölge bayiinden alıyorum hiçbir fark göremedik. Size sahtesi denk gelmiş olmasın. Bir kez Çaykur Tiryaki diye 1000 gr paket almıştım sırf toz çıkmıştı içinden. Kayınpederler de bizdeydi rezil olmuştum. Paçal etmeyle bile içilecek gibi değildi. Özellike bölgesel ya da küçük marketlerden çay ve deterjan almamaya özen gösterin. Ambalaj aynı gözükebilir ama içeriğin sahte olması ihtimali her zaman olur. Ulusal market zincirleri direkt malı fabrikadan kendi ana depolarına çektikleri ve yüksek miktada aldıkları için, aracı olmadığından daha düşük maliyetlere malı alailiyorlar. Yaptıkları anlaşmalar gereği de zaman zaman tek taraflı kampanyalar yapp bazen üretici ya da tedarikçiyi bile fiyat anlamında zora sokabiliyorlar. Tecrübeler ile sabittir.

Ramazan ayi bitmisti ama Migrostan aldigimi hatirliyorum. Arkadasinda yazdigi gibi cok tozluydu. Tadida berk harman cayina benziyordu :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İstanbul'da 5M lerde bile yok
    Ama Nispetiye şubede var arkadaşlar ilgilenen olursa eğer :)) (15 şubeyi kontrol ettim çıka çıka elit yerdeki mağazadan çıktı )
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eaglemania

quote:

quote:

Ahanda...

Mağazadan teslimi seçip ili yada mağazayı değiştirin.

Üye girişi yapmadan göstermiyormuş hocam, şimdi oldu, teşekkürler

• Antalyada yok yuh ya

• ankarada yok ..
  • INTRUDERTR kullanıcısına yanıt
    Insertte gordum +1 lirada money vardi. Cayi arastirdim cok begenende var hic begenmeyende. Bu beta tea orta dogunun damak tadina gore caylar uretiyor diye duydum.

Kisiye ozel 15 liralik cay kahve alisverisine 4 lira money kampanyam var. 14.90a dogus filiz+bir tane 3 u birarada alip katilmayi dusunuyordum. En azindan bildigim cay diye. Yorumunla alacagim bakalim iyi cikmazsa 15 lirani alirim :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ramazan ayi bitmisti ama Migrostan aldigimi hatirliyorum. Arkadasinda yazdigi gibi cok tozluydu. Tadida berk harman cayina benziyordu :)

O ramazan çayını bende aldım berbattı ya attık içemedik

• Anadolu yakasında çoğu yerde yok en son ataşehir mağaza teslimden siparişi patlattım 2 dk sonra aradılar bizde yok diye,bilginiz olsun.
  • bugün migrosta komili 5kg zeytinyağı 43 liraydı. Buna hücum ediyorsanız migrosu talan edin :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zombitch

bugün migrosta komili 5kg zeytinyağı 43 liraydı. Buna hücum ediyorsanız migrosu talan edin :D

Sızma mı yoksa Riviera mıydı?
  • quote:

quote:

bugün migrosta komili 5kg zeytinyağı 43 liraydı. Buna hücum ediyorsanız migrosu talan edin :D

ona dikkat etmedim ne yazık ki gözüme çarpmıştı
  • quote:

quote:

quote:

ona dikkat etmedim ne yazık ki gözüme çarpmıştı

Sızma ise olağanüstü bir fiyat ama riviera için normal bir fiyat bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hafiz83

İstanbul'da 5M lerde bile yok
    Ama Nispetiye şubede var arkadaşlar ilgilenen olursa eğer :)) (15 şubeyi kontrol ettim çıka çıka elit yerdeki mağazadan çıktı )

Ustad etiler seçipm bölge bılamadım yarın oradayım alıcaktım ama yapamadım mobildende zor oluyor

• mtasova kullanıcısına yanıt
    valla hocam Mağaza Teslim den çıkan İstanbul'daki tüm mağazalara baktım.Yağın mevcut olduğu şubeler aşağıda
    Bölge seçimi yerine şube seçimi yapın bence hocam.Çünkü Migros sağolsun ara ara değiştiriyor teslim edecek şubelerini.

Ataşehir
    Nispetiye
    Bahçeşehir
    Silivri 5M

koca Megaköy de 4 şubede kalmış...pess

Bunun haricinde listeye girmeyen (sanalmarketi olmayan) şubelerde de bulunabilir. M ve 2M ler bakılabilir...
  • Capitol, optimum stok yok. Kalmadı galiba, bulanlar hangi mağazada bulduğunu yazabilir mi?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.