Şimdi Ara

Yardimmm... Esnaf arkadaşlar yada çalışanları bilgi yardım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba forum. Üniversiteden bir arkadaşım var. (Okul 7 8 sene once bitti.) Bu arkadaşım 8 yıldır doğru düzgün bir isbulamadi. Şimdi kafası da iki şey var.

1.si Oto yikama dükkanı acmak. (1 çalışan birde kendi calisacaklar)

2.si kuruyemis dükkanı acmak. Malatya oazari gibi bir yer. (Kendisi ve ailden yardımcılar olur diyor)

3. Kılık kıyafet istanbuldan alıp satarım diyor. (Tek basina)

4.sü yok tavsiye edebilirsiniz.

Şimdi bu işlerden birinde çalışan çalışmış olan bilgi verebilecek olanlardan yardım bekliyoruz.

Not: 1. Ve 2. Seçenek luks bir muhitte acilacak. Yüksek binalar dolayısıyla kalabalık bir yer.

• 1 2 3 batan çok esnaf biliyorum.

Üretime odaklı risk almayan işler enflasyonda az da olsa idare eder. Enflasyon olan ülkede yatırım yapılmaz yapılamaz.

Sahte para basarak bilerek ve isteyerek enflasyon yapıyor gılıçdarov
  • 3.cüyü deneyen gördüm sonuç iç açıcı olmamıştı
  • Bu kriz döneminde dükkan açmazdım. Riske girmem kesinlikle şahsen.

O yüzden eldekinden de olmamak için riske girmesin derim.

• 1 de eleman bulamaz. Gelen eleman çabuk kaçar. Techturkey forumda muhabbeti yeni dönmüştü
  • Aklında 3 işte aynı sıralamayla benim aklımda da var. Geçen biriyle tanıştım yeni ev almış yazlık bir yerden. O da bu 3 işi yapmaktan bahsetti. Hepimizin kafası aynı çalışıyor ya da en mantıklı kararlar bunlar.

• linkorn L kullanıcısına yanıt
    Siz ne yapmayı düşünüyorsunuz?
  • x_ir kullanıcısına yanıt
    Bu 3 işi araştırıyorum ama emin değilim
  • Arkadaşlar bu işin içinde olan kimse yok mu? Bilgi verebilecek kimse yok mu?
  • Merhaba,
    Kuruyemiş ve baharat toptancisiyiz. Sektörle alakalı öğrenmek istediğiniz veya kafanıza takılan şeyler varsa yardımcı oluruz. Özelden bana ulaşıp irtibata geçebilirsiniz.

Saygılar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.