Şimdi Ara

Yardımlarınız benim için değerli.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naaalalllakakal -- 23 Eylül 2021; 20:56:25 >

• Boks, Kickboks, Muay thai gibi sporlar sana hızlı kilo verdirir ama dirseğindeki platin bir sorun olurmu bilmiyorum saydığım sporlardan çok Jiujitsu Aikido Judo gibi sporlara yönelebilirsin tavsiyem jiujitsu bulamazsan judo onuda bulamazsan aikidoya gidebilirsin.
  • Güreş ya da boks

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rychte kullanıcısına yanıt
    .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naaalalllakakal -- 22 Eylül 2021; 20:43:17 >
  • Boksta fazla teknik yok onları öğrenip güçlendirme üzerine çalışılır bu nedenle doğal olarak zor ve sıkıcıdır ama hem sokakta hem sportif açıdan işine yarar judo ise jiujitsunun sert teknikleri çıkartılmış halidir öğrenmesi keyiflidir fazla yorucu değildir ama işe yaramaz. bence judo ama sen bilirsin yinede ben kendim kickboksa gidiyorum bu arada
  • Rychte kullanıcısına yanıt
    .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naaalalllakakal -- 22 Eylül 2021; 20:43:44 >
  • Judo için bilmiyorum ama boks ve kickboksta boyunun ne kadar uzun olduğu kollarının uzunluğu bacaklarının uzunluğu vesaire önemlidir profesyonel düşünüyorsan.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.