Şimdi Ara

Çeneye sağlam yumruk ölüme sebep olur mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14
Cevap
0
Favori
14.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• İhtimal her zaman vardır.Haberlerde çıkmıştı çocuğun teki arkadaşının çenesine vurduğu yumrukla arkadaşı komaya giriyor ve ölüyor.

Hangi sporda olursa olsun çene çok önemli çeneyi çok iyi kilitleyeceksin omuzdan.

Ha tabi bu ihtimal çok çok düşük.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeymunHusnu

İhtimal her zaman vardır.Haberlerde çıkmıştı çocuğun teki arkadaşının çenesine vurduğu yumrukla arkadaşı komaya giriyor ve ölüyor.

Hangi sporda olursa olsun çene çok önemli çeneyi çok iyi kilitleyeceksin omuzdan.

Ha tabi bu ihtimal çok çok düşük.

dayı ben kavgaya başlarken hep kafayla başlarımda çene daha yatkın geliyor kavga başlamadan biter diye
  • Bi boksör birinin çenesini kırmıştı dışarda, yanlış hatırlamıyorsam 5 yıl hapis yatmıştı. Ama ben öleni hiç duymadım.
  • Hocam çene de çok çok çok düşük bir ihtimal olsa da ölüm riski var fakat her baba yiğidin harcı değildir.
  • öldürmez süründürür çene çok etkilidir ama çeneye nasıl vurulur bilgim yok
  • Hocam arkadaş burnuma yumruk attı bende bunun çeneye aparkat attım arkadaşımın çenesi kaymış ama abimden yedim çok benzer bir aparkatı 2 hafta çorbayla beslediler ciddiyim metal bir şeyle çenemi tutturdular birbirine öyle yaşadım çenemi kırmıştı. Abim cidden çok çok güçlü bana göre
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enes4125

Bi boksör birinin çenesini kırmıştı dışarda, yanlış hatırlamıyorsam 5 yıl hapis yatmıştı. Ama ben öleni hiç duymadım.

dediğin doğru hocam bunun sebebi boksörlerin sokakta kavga etmesi kanunen kesinlikle yasaktır.olayıda anlatiyim belki merak eden olur adamın biri boksöre haksız yere ağır küfürler ediyor buda vurup kırıyor çenesini ve 5 yıl hapis yiyior.boksörün antrenörü bizzat açıklama yaptı(izledim) avukat demişki "silah çıkarıp bacağına sıksa nefsimüdafadan ceza almazdı" düşünün artık.
  • Takoz Hayri kullanıcısına yanıt
    direk çeneye vurşun öldüreceğini pek sanmıyorumda ben WT öğrencisiyim sifum aparkatın (özellikle boyuna geldiği takdirde) baya sakat bir vuruş olduğunu hatta öldürebilme ihtimalinin olduğunu bile söylemişti.
  • darbe sertse kesinlikle bayıltır ölüm çok düşük bir ihtimal
  • Ceneye Yumruk oldurmez bayıltır olme yere dustugunde olur (yanı kafasını carparsa sıvrı yere yada betona fıln) yoksa yumrukla adam olmez

• merhaba,direk olarak öldürmez,bayılır bayılırken başını yere yada başka bir yer vurursa iç kanamadan ölür,yada kesikten ölür.

saygılar..............................

• bildiğim kadarıyla ölüme sebep olmuyor sadece bayılır tabi yumruğun şiddetine bağlı olarak değişeblir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.