Şimdi Ara

YARDIM! XP KURULUMU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR 98 KULLANIYORUM XP KURMAK İSTİYORUM BIOS TAN CDROM U SEÇTİM BİLGİSAYAR CD ROMDAN AÇILIYOR XP KURULUM EKRANI AÇILIYOR DONANIMINIZ KONTROL EDİLİYOR YAZIYOR VE KURULUMA BAŞLAMADAN BİLGİSAYAR RESETLENİYOR.FORMAT ATTIM AYNISINI TEKRAR DENEDİM YİNE RESETLENİYOR BİLGİSAYAR BAŞKA BİR YOLU VARMI?
    NASIL KURUCAĞIM KONUSUNDA YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM.

TEŞEKKÜRLER

SİSTEMİM P4 2.6
    256DDR

• aynı problemi bende yaşamıştım zannediyorum borddan kaynaklanıyor xp kuaraken altta bazı yönergeler çıkıyor şimdi tam hatırlamıyorum ama bord lail gili eğer board ??? ise f6 tuşuna veya f8 tuşuna basınız diye bir yazı geliyor onu gördükten sonra belirtilen tuşa basarsan kuruyor ben başarmıştım umarım halledersin
  • baska bir cd ve ram le dene
  • Arkadaşım bu sorunu kopya cd kullandığın için oluyor. BIOS ayarlarından usb leri disabled yap ve tekrar dene sorunun çözülecektir. Kolay gelsin...
  • Bu arada kurulum bittikten sonra usb leri enable yapmayı unutma. Bi arkadaş yükleme bittikten sonra bilgisayar yazıcıyı görmüyor diye board ı değiştirmiş salak kimseye sormadan :) o yüzden söledim neyse kolay gelsin
  • bios update yap
  • devrimow +1 Baska RAM tak ya da farklı RAMler kuLLanıosan eger bir tanesi ile kurmayi dene.
  • Ram den olabilir arkadas yada PC nin özellikleri Xp kaldirabiliyormu ona bak
  • yada 98 in uzerine kur yulselt secenginden
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.