Şimdi Ara

Yardım: Sınava girerken yanıma selpak alabilir miyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
2.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bahar aylarının başlangıcında alerjim oluyor ve bundan dolayı burun akıntısı oluyor. şimdiden başladı bile.
    muhtemelen sınavda da burun akıntısı olacak.
    yanıma selpak almama izin verirler mi hiç bir şey almıyorlar felan diye duydum ne yapabilirim???

• Bende içinden 2-3 tanesini alıp kilodumun lastik yerine sokup giricem.Wc de cebime atarım ;-) Ayrıca tüm ceplerime 1 tane daha koyucam boşalt derse birini bırakıp girerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi linksiz -- 27 Mart 2012; 16:31:32 >
  • Kanka en kötü dona koyarsın 😄
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zuckerberg

Kanka en kötü dona koyarsın 😄
    dandik bisey giy sınavda üstüne silersin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zuckerberg

Kanka en kötü dona koyarsın 😄
    siz ciddi misiniz ya?

yandık o zaman. gözetmenle felan konuşsak söylesek almaz mı ya da ne biliyim peçete felan vermez mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mMalik

siz ciddi misiniz ya?

yandık o zaman. gözetmenle felan konuşsak söylesek almaz mı ya da ne biliyim peçete felan vermez mi?

Alıntıları Göster
    sağa sola koyulabilir
  • Peçete verecekler diye biliyorum ama tam emin değilim. Tuvaletten çıkınca bakarım tekrar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daafis

Peçete verecekler diye biliyorum ama tam emin değilim. Tuvaletten çıkınca bakarım tekrar.
    Peçete veriyorlar da 2 tane filan. Sen yukarıda arkadaşların yazdığı gibi donuna sok, tuvalette çıkarır silersin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carrier has arrived

Peçete verecekler diye biliyorum ama tam emin değilim. Tuvaletten çıkınca bakarım tekrar.

1 tane veriyorlar diye biliyorum ben.
    ama bir tane neye yetecek
  • quote:

quote:

1 tane ve ince oluyor baya

• quote:

Orijinalden alıntı: Feel The Difference

quote:

quote:

1 tane ve ince oluyor baya

Alıntıları Göster
    arkadaşlar mendili sorun etmeyin istersiniz verirlerde. sınav halinde çkip çekip milleti rahatsız etmeyin o kadar sinir kaparım ki anasını satayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: mrkral

arkadaşlar mendili sorun etmeyin istersiniz verirlerde. sınav halinde çkip çekip milleti rahatsız etmeyin o kadar sinir kaparım ki anasını satayım.

Alıntıları Göster
    Tanesini 2 liraya satıcam sınav salonunda haberiniz olsun

• quote:

Aynen, aynısı güvender sınavında oldu...
    Bazıları burnunu çekiyoki sanki elektrik süpürgesi gibi vakumluyor...
    Acayip ayar oluyorum ortaya selpak fırlatasım geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Susta Kazım

quote:

Aynen, aynısı güvender sınavında oldu...
    Bazıları burnunu çekiyoki sanki elektrik süpürgesi gibi vakumluyor...
    Acayip ayar oluyorum ortaya selpak fırlatasım geliyor

Alıntıları Göster
    dona sokma knsnda ciddimisiniz almazlar mı cebimizde falan götürsek , sinüzitim var benim ya

• quote:

Orijinalden alıntı: TeenLion

dona sokma knsnda ciddimisiniz almazlar mı cebimizde falan götürsek , sinüzitim var benim ya

Ösym bu. Sinüzit, alerji filan bilmez
  • quote:

sınav yerine fazladan kalem de verme durumları olabileceği için fazla mendil de vardır. Sınavdan önce konuşursun hocayla o sana fazladan mendil verir. Ayrıca iki kıyafet giy en üstteki dandik olsun üstüne koluna falan silersin burnunu çıkışta da çıkar at en kötü ihtimal. Millet aa bunu giymiş bu bunu yapmış gibi şeyler demiyor,diyemez, dikkatini bile çekmez hatta takdir ederler :)

Ve geçmiş olsun arkadaşım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barış.

quote:

Ösym bu. Sinüzit, alerji filan bilmez

Alıntıları Göster
    Sorun olmaz. Ben geçen sene cebimi peçeteyle doldurmuştum. Ki cepte birşey olduğu bariz belliydi. Herhangi bir sorun olmadı. Çünkü sadece üst tarafımı aradı. Yani ben cebime telefon koysam adamın ruhu bile duymayacak yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tomb.raider -- 27 Mart 2012; 17:52:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tomb.raider

Sorun olmaz. Ben geçen sene cebimi peçeteyle doldurmuştum. Ki cepte birşey olduğu bariz belliydi. Herhangi bir sorun olmadı. Çünkü sadece üst tarafımı aradı. Yani ben cebime telefon koysam adamın ruhu bile duymayacak yani.

Alıntıları Göster
    Arkadaşım geçen sene bizi sınava alırlarken üzerinizde giriş belgeniz ve kimliğiniz dışında hiçbir şey hiçbir kagıt olmayacak dediler bagıra bagıra.

Kagıt parası olan bile topraga gömdü mesela biriside bendim.Çıkışta bulamadım o ayrı.

• quote:

Orijinalden alıntı: orhun_ua

quote:

sınav yerine fazladan kalem de verme durumları olabileceği için fazla mendil de vardır. Sınavdan önce konuşursun hocayla o sana fazladan mendil verir. Ayrıca iki kıyafet giy en üstteki dandik olsun üstüne koluna falan silersin burnunu çıkışta da çıkar at en kötü ihtimal. Millet aa bunu giymiş bu bunu yapmış gibi şeyler demiyor,diyemez, dikkatini bile çekmez hatta takdir ederler :)

Ve geçmiş olsun arkadaşım

Alıntıları Göster
    saolasın , inşallah geçer o zamana kadar

• quote:

Orijinalden alıntı: mechanic45

saolasın , inşallah geçer o zamana kadar

Alıntıları Göster
    büyük şehirlerde nasıl kontrol ediliyor bilmiyorum ama, ıspartada o kadar kasmadı geçen sene güvenlikçiler hatta bizim arkadaş çakmağı cebinde unutmuş sınavda farketmiş
    sabah yanınızda götürün selpak, oradaki duruma göre gerekirse paketten çıkarıp 3-5 tane cebe atar girersiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huse3292 -- 27 Mart 2012; 18:35:10 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.