Şimdi Ara

YARDIM psn şifresi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar birisi nasıl becermiş ise psn şifremi edinmiş kullanıcı adımı ve şifremi değiştirerek kendisi almış

mail adresi şu

yaskul09@windowslive.com

bilen biri varmıdır?

işin garibi kullanmadığım hesabım fakat ne mailimde nede başka bir yerde öyle bilinmeyen yerlere tıklamam ve açmam

bu şifreyi ben sıfırlayıp tekrar alabilirimiyim yardımcı olursanız sevinirim.

• Şifremi unuttum dersin hocam. Mailine şifreni yollar sistem
  • oda açmıyor kardeşim page unaviable yazıyor forgot your pasword a basınca? ilginç bişey.
  • dostum psn şifreni değiştirmesi için şifreni bilmesine gerek yok ben yöntemi biliyorum ama açık açık yazmayayayım. pm atmama izin verildiği zaman sana pm atarım. şu an sms onayı ile ilgili bir sorun olduğu için pm atamıyorum ya da gg den aynı nickle ulaşabilirsin oradan yazarım.
  • saol hinolma kardeşim gg den ulaşıyorum sana.
  • sertay_a

hocam sen psn oyunları satmıyomusun? 2.el bölümünde ilanların mevcut ve oyun sattığın kişilere psn şifreni mecburen veriyosun.şayet diğer psn edreslerindede aynı şifreyi kullanıyosan ,şifreyi verdiğin kişiler değiştirmiş olamazlarmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _2FAST4U_ -- 14 Nisan 2009; 23:43:48 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: _2FAST4U_

sertay_a

hocam sen psn oyunları satmıyomusun? 2.el bölümünde ilanların mevcut ve oyun sattığın kişilere psn şifreni mecburen veriyosun.şayet diğer psn edreslerindede aynı şifreyi kullanıyosan ,şifreyi verdiğin kişiler değiştirmiş olamazlarmı?

psn oyunu sattım evet ama şöyle bir durum var;

1 - mail adresleri aynı değil
    2 - bu mail adresine hesap açıldığını nereden bilecek?

şifreyi verdiğim kişilerin değişme olasılığına gelirsek sanmıyorum arkadaşların birini iyi tanıyorum diğerleride pek öyle insanlar değillerdi

neyse almaya çalışıcaz artık bi şekilde alamazsak ta çalıp çırpıcı arkadaş hayrını görsün? ne yapacaksa artık :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.