H

Binbaşı
22 Ocak 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
13 üye
Görüntülenme
Toplam: 26 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Bu eklentiye sahip olup da ücreti karşılığında paylaşmak isteyen var mıdır? Ya da ortaklık kurup birlikte alabiliriz.

Edit: Ps3 için.
Manual oynayan rakip bulmak zor. Manual oynayanlar varsa psnlerini konuya yazsın, fırsat buldukça ilk mesaja eklerim

Ayrıca manual oynamak ile ilgili ipuçlarını da paylaşsak fena olmaz.

Psn: FenerIST
Bilgisayarın ekranı 6 parça ve her parçada ufak aynı şekilde masaüstünü gösteriyor. Görüntü ayarlarının bakmadığım seçeneği kalmadı.

OS: Win7 ve ayrıca Vista, Marka: Casper, Model: CPR 1600- 8D95B Nvidia GeForce 8400M GS.
PS 3 ip' sini dmz' ye koymama rağmen, quick ranked maç yapmak istediğimde rakip bulamıyorum. Sizde de var mı böyle bir sorun, nasıl çözdünüz?
Asus 1215n netbook' um dün geldi. Birkaç sorum var umarım cevap alabilirim.

1. 5+1 ses sistemini masa üstü bilgisayarıma üç adet jak ile bağlıyordum, buna nasıl bağlarım?

2. Bu netbooka ps3 bağlayıp nasıl oynayabilirim? Ekran küçük farkındayım ama mümkün müdür, bunu merak ediyorum daha çok.

Bu soru netbookla alakalı değil ama yine de ekliyorum

3. Asus p5gd2-x ana kartım var. Üzerindeki ekran kartı, geforce 6600, iflas etti. Bilgisayarda ben hiçbir oyun oynamıyorum, kardeşlerim ara sıra combat arms adında bir online fps oyunu oynuyor. Sadece bu oyunu açacak ve dvdrip videoları rahatça oynatacak, olabilidiğince ucuz bir ekran kartı arıyorum.
1. Asus 1215n netbooka hdmi portundan ps3 ü bağlayıp oynayabilir miyim? Oynamaktan ziyade merak ettiğim için aoruyorum.

2. 3 jaklı 5+1 ses sistemini ps3' e bağlamak mümkün mü?
Aşağıda özellikleri ile verdiğim iki netbookta, ram haricinde bir fark var mı benim göremediğim? Bir ram alıp taksak birbirlerinden pek bir farkı kalmıyor sanki. Hazır 2 gb ram varken neden uğraşacaksın? diyebilirsiniz. Şu an bana 1 gb nin yetebileceğini düşünüyorum. Tahmin ettiğim gibi yeterse boşuna fazla para vermemek; yetmezse de 2 gb yapabilme imkanı olduğu için 1 gb alasım var. Gelgelelim Acer' ın kalitesi, pil ömrü ve servisi ile ilgili pek bilgim yok. Ne dersiniz, Acer mi Asus mu?

Fiyatlar Vatandan.

ACER ASPIRE ONE KIRMIZI ATOM N550-1.5GHZ-1024MB DDR3-250GB-10.1"-CAM-W7STR
Fiyat:546 tl

Özellikler

İşlemci Teknolojisi Intel® Atom™ Islemci
İşlemci Hızı 1.5 GHz
İşlemci Numarası N550
İşlemci Bus Hızı 667 MHz
İşlemci Ön Bellek 1 MB
Hafıza (RAM) Kapasitesi 1 GB
Hafıza (RAM) Tipi DDR3
Sabit Disk Kapasitesi 250 Gb
İşlemci Markası INTEL
Ekran Boyu(inch) 10.1''
Maksimum Çözünürlük 1024 x 600
Mobil Özellikler Wireless, Kamera, Kart Okuyucu
İşletim Sistemi Win 7 Starter
Ağırlık 1.3 KG
Ekran Kartı Tipi Paylaşımlı Hafıza

ASUS EEEPC 1015PEM N550-1.5GHZ-2048MB DDR3-250GB-10.1"-CAM-W7STR
Fiyat:719 TL

Özellikler

İşlemci Teknolojisi Intel® Atom™ Islemci
İşlemci Hızı 1.5 GHz
İşlemci Numarası N550
İşlemci Ön Bellek 1 MB
Hafıza (RAM) Kapasitesi 2 GB
Hafıza (RAM) Tipi DDR3
Hafıza Bus Hızı 1066 MHz
Sabit Disk Kapasitesi 250 Gb
Ekran Boyu(inch) 10.1''
Maksimum Çözünürlük 1024 x 600
Mobil Özellikler BlueTooth, Kamera, Kart Okuyucu, Wireless
İşletim Sistemi Win 7 Starter
Ağırlık 1.27 KG
Diğer Bluetooth 3.0
Dükkan sormuyorum, kendi makinemi tamir edeceğim, nasıl bir hava tabancası alayım nerden, kaça alayım? Uygun fiyatlı bir şey olsun başka hiçbir işime yaramayacak çünkü. Bunun dışında tamirle ilgili tavsiyeleriniz var mı?
İkinci el piyasasında ya da dükkanlarda azami 25 lira olan, oynamaya değer oyunlar arıyorum. Neleri tavsiye edersiniz?
Aranızda matematik mühendisi olan, bu bölümde okuyan veya matematik mühendisi tanıdığı/akrabası olan var mı?

Hangi okuldan olduğunuzu ve/veya nerde ne iş yaptığınızı da yazarsanız daha faydalı olur. Biraz özel olacak belki ama maaşlara da değinseniz daha da faydalı olur

Ek olarak, daha önce bu mesleği duyan bilenler var mı?
Hakkında
Forum İmzası:
FIFA 16 ►►► PSN: atpowered
Forum İkinci El İmzası:
sorunsuz alışverişlerim/referanslarım ;
rpm7200, okayal, naturklich, theronin, genji, wolta, margorn, erdemu, jakin, turbulence42,Scaleo, candas01,engwashere,kratos, celikhalit81, maydemir99, blackmurder36, dime, langona53, chetaci,rıdanes, TheESTOQEUD, stevemcqueen, gorkie,darkraider, ataskiran, Max_Kolesne, Naruron, Blacktower, tonimotto,atombak,old_snake,vedath, kozcivan, barbs, erkoako, pesimistx,ScanmaN, Büyük İskender, DarkSleep, hipocrat, pgss, LesEnfantTerribles
Hakkımda:

Asus 1215n Eee PC/ CZVM: 30 gb + Westone UM1 / PS3 Slim 120 gb Pal
FIFA 11, GH Metallica/III, NFS HP, iNFAMOUS 2, LBP 2
►►► PSN: FenerIST◄◄◄

DONANIM HABER PLAYSTATION 3
ORİJİNAL OYUN DESTEKÇİLERİ KULÜBÜ
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.448
İkinci El Bölümü Mesajları: 280
Konularının görüntülenme sayısı: 92.034 (Bu ay: 20)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.