Şimdi Ara

yardım ps3 te harici hdd kullanımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar elimde seagate 1 tb 2.5 inç harddis var ps3 250gb slim de kullanmak istiyorum ama ps3 hardisski görmüyor yardım larınızı bekliyoum herkese ii formlar

• fat32 formatlı olması lazım
  • peki önerebileceğiniz bir yazılım varmı acaba ntfsden fat 32 sorunsuz birşekilde çevirebiliceğim
  • Benim bildiğim tam 1tb görmeyecek onu 800 küsür gb görecek fat32 yapsanda.
  • komutu denedim harici bir programla fat 32 ye çevirdim ama bu seferde 10 gblık doyayı atarken yetersiz alan diye hata veriyor
  • orj ps3te olurmu bu iş
  • orjinaldede harci hardiski kullanabiliyorsun ama fat 32de birkerede 4 gb tan büyük dosyaları atamıyorum yokmu bir çaresi
  • maalesef onun çaresi yok. ntsf'nin avantajı bu. Ama ps3 onu tanımıyor.
  • bir şey soracağım harici hdd'yi normal hdd gibi kullanabilirmyiz demo yüklemek psnden?
  • Harici hard diski normal HDD gibi kullanamazsın. Zaten öyle birşey olsaydı korsanın dibine vururdu insanlar.
  • pf ps3 açılmıyor illa pc'yemi bağlamak lazım hdd kutusu vs çok uğraşıtıcak
  • quote:

Orijinalden alıntı: plantamax

quote:

Orijinalden alıntı: puissance

komutu denedim harici bir programla fat 32 ye çevirdim ama bu seferde 10 gblık doyayı atarken yetersiz alan diye hata veriyor

Dosyanın boyutu tek başına 10 tb mı ???? Yoksa toplam boyutumu 10 gb ???? Fat 32 de 4 gb den büyük tek parçalık dosya kopyalanamaz normalde. örneğin 18 gb bir bluray filmi tek parça halinde kopyalayamazsın fat 32 de; bunun için NTFS dosya sisitemi lazım fakat bunuda PS3 desteklemiyor.

Bende bu gün 1 tane 6tb, 1 tane 500 gb hdd, bir tanede ps3 e dahili 2.5 lik 500 gb hdd alacağım Harici olan 500 gblığıda PS3 için kullanacağım fakat kararsız kaldım acaba onuda 1 tb mı alsam

dosya tekbaşına 10 gb dediğin gibi 4gb tan büyük dosyayı tekseferde atamıyroum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.