P

Teğmen
06 Haziran 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 3 (Bu ay: 0)
Gönderileri
S.A ARKADAŞLAR 6 GÜNDÜR İNTERNETİM ARIZALI HERGÜN MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ ARAMAMA RAĞMEN KİMSE İLGİLENMİOR ARIZA İLE NE YAPMAM GEREKİYOR NETİ İPTAL ETİRSEM KALAN 1 SENE TAHAHÜTÜMÜN ÜCRETİNİ BENDEN ALIRLARMI BİLEN BİRİ BANA YARDIIM EDERSE SEVİNİRİM
MERHABA ARKADAŞLAR HECO VİCTA PRİME 602 KULELERİ ALDIM KULLANAN ARKADAŞLAR DENEYİMLERİNİ PAYLAŞIRLARSA MEMNUN OLURUM
MERHABA ARKADAŞLAR YARIN HECO VİCTA 601 ALMAYA GİDECEĞİM AMFİ OLARAK NE ÖNERİRSİNİZ ACABA DENON VE HARMAN KORDONLA DİNLEDİM HERKESE ŞİMDİDEN TŞLER
merhaba arkadaşlar bugün bu laptobu aldım özelliklerinde amd nin 8730 ekran kartı olduğu yazıyordu ama pc yi kurduğumda intel hd 4000 olduğunu gördüm ürünü geri iade etsemmi
merhaba arkadaşlar pionun vsx-921k avr sini almaya karar verdim dali zensor 7 nasıldır sizin tavsiyeleriniz hangi yönde acaba kullanım amacım arada sinema genelde müzik ve ps3 herkese şimdiden tşkler
merhaba arkadaşlar elimde seagate 1 tb 2.5 inç harddis var ps3 250gb slim de kullanmak istiyorum ama ps3 hardisski görmüyor yardım larınızı bekliyoum herkese ii formlar
merhaba arkadaşlar BELKİN 300 mb modemini almak istiyorum sizce nasıl bir modem yada sizin önerebileceğiniz bir modem markası ve modelini yazarsanız sevinirim herkese şimdiden teşekkürler
merhaba arkadaşlar yukarıda belirttiğim sony nin tv sini arın almayı düşünüyorum kullananalar ve inclemesini yapan arkadaşlar yarıdımcı olursa sevivnirim
kullanma amacım PS3 ve buluray filimleri izlemek şimdiden herkese teşekkürler
MERHABA ARKADAŞLAR 32 İNÇ BOYUTUNDA BİR LCD TV ALMAYA KARAR VERDİM Philips İN 32PFL7404H/12 SD YAYIN VE PS3 PERFORMANSI NASIL ACABA YOKSA BAŞKA BİR MARKA YADA MODELİNE Mİ YÖNELMELİYİM HERKESE YARDIMLARI İÇİN ŞİMDİDEN TEŞK LER
Hakkında
Forum İkinci El İmzası:
Alışverişlerim: army6rr(oyun) burçin1905 (ps3 mause)
Hakkımda:
129b2f7f0712caf1006ed0c0fee57dcc.jpg
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Vodafone
TV
Philips
Notebook
Dell
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 377
İkinci El Bölümü Mesajları: 242
Konularının görüntülenme sayısı: 34.689 (Bu ay: 121)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.