Şimdi Ara

YARDIM LÜTFEN!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Antalyada yaşıyorum malum sıcaklar geliyor klima alıcam ama şöyle bir sıkıntım var odam küçük yanlız odamda klima tesisatı eksik . Duvarı delip dışarı klima motoruda koyamıyoruz . Soğutmayı nasıl yapabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim .

• quote:

Orijinalden alıntı: SentimentaLs

arkadaşlar herkese merhabalar ;

Antalyada yaşıyorum malum sıcaklar geliyor klima alıcam ama şöyle bir sıkıntım var odam küçük yanlız odamda klima tesisatı eksik . Duvarı delip dışarı klima motoruda koyamıyoruz . Soğutmayı nasıl yapabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim .

odada pencere yokmu? klima camın önüne konulabilir? eğer dış cephe ile ilgili sıkıntı var ise ve split klima ile iklimlendirme yapılamıyorsa mobil klimalara bakabilirsiniz fakat kondenser ısısını atacak menfezi camda vs oluşturmanız gerekecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre_saganak34

quote:

Orijinalden alıntı: SentimentaLs

arkadaşlar herkese merhabalar ;

odada pencere yokmu? klima camın önüne konulabilir? eğer dış cephe ile ilgili sıkıntı var ise ve split klima ile iklimlendirme yapılamıyorsa mobil klimalara bakabilirsiniz fakat kondenser ısısını atacak menfezi camda vs oluşturmanız gerekecek.

Teşekkür ederim mobil klima daha kolay gibi geldi fakar nasıl olucak bilmiyorum .

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.