Şimdi Ara

YARDIM LG 47LA860V W805 F8000 Mİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
4.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

47LA860V W805 F800 arasında seçim yapmam gerekiyor . Yardımcı olurmusunuz. Görüntü kalitesi benim için önemli smart içinde sadece dizimag e bağlanıp dizi izlicem bu kadar yardımcı olurmusunuz

• 47 pfl 8008 veya 47 pfl 7108 e de bu listeye eklsek 5 i arasına seçin yapma konusunda bize yarıdmcı olsanız...
  • Bende w805 ve 860v arasında kaldım ama forumdan bir arkadaşın ww805 in tv açık arka plan siyah fotoğrafını paylaşmış, köşelerden ışık sızması vardı. 860v de de varsa bu tv de alınmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpheratz

Bende w805 ve 860v arasında kaldım ama forumdan bir arkadaşın ww805 in tv açık arka plan siyah fotoğrafını paylaşmış, köşelerden ışık sızması vardı. 860v de de varsa bu tv de alınmaz

860v ile F8000 yada pfl 8008 kıyaslanmaz ..açıkçası bu tv'nin muadili F7000 , pfl 7008 'dir ...eğer illa w805 ile arasında kaldi iseniz kesinlikle sony alın derim
  • streamin S kullanıcısına yanıt
    47LA860V W805 F8000 arasında peki seçim yapsan benim için dizimag de dizi oynatması önemli
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkan330

47LA860V W805 F8000 arasında peki seçim yapsan benim için dizimag de dizi oynatması önemli

niyetin smart tv ise o halde F8000 i seç ..işlemci ve hafıza özellikleri ile açamadığı uygulama ve giremediği site olmaz diye düşünüyorum.ama bunlar hep bütçe olayı ..F8000 3800 civari ..860v serisi ise 3400 'lerde bu da bir kıstastır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi streamin -- 5 Ağustos 2013; 19:07:00 >
    bir sitede 3300 e buldum f8000 i 860 v yi mi tercih edersiniz f 8000 mi aynı fiyata birde görüntü kalitesini karşılaştırabilirmisiniz rica etsem
  • samsung F8000 her bakımdan daha iyi

sony w805 ve LG LA860V dandik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenerbalcı -- 5 Ağustos 2013; 20:59:32 >
  • Samsung F8000 > HX920 > W905 > HX850 > Philips 8008 > Philips 7007 > LA860V > Sony W805 > Philips 7008

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenerbalcı -- 5 Ağustos 2013; 21:10:11 >
  • serkan330 S kullanıcısına yanıt
    bende f8000 le 860v arasında kalıyordum , f7000 aldım. Herkes çok bir fark olmadığı için f7000 almamı söyledi. teknosa ' dan 3000 tl 'ye aldım gayet memnunum.İnternetten hiç takılmadan video izliyorum.Pc de internet berbat tv'de süper. Smartı da çok güzel. Kumanda yoksa sesinle kontrol et. Ekran görüntüsü de çok güzel . 860V de elle ve sesle kontrol yok. F7000 alabilirsin ama param var küçük özelliklere 500 600 tl verebilirim dersen f8000 al.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SBurakWFS

bende f8000 le 860v arasında kalıyordum , f7000 aldım. Herkes çok bir fark olmadığı için f7000 almamı söyledi. teknosa ' dan 3000 tl 'ye aldım gayet memnunum.İnternetten hiç takılmadan video izliyorum.Pc de internet berbat tv'de süper. Smartı da çok güzel. Kumanda yoksa sesinle kontrol et. Ekran görüntüsü de çok güzel . 860V de elle ve sesle kontrol yok. F7000 alabilirsin ama param var küçük özelliklere 500 600 tl verebilirim dersen f8000 al.

burak sen f7000 ile verilmiş olan hediye çekini kullanabildin mi (teknosadan almıştın yanlış hatirlamiyorsam 3000 tl deyince ..3300 + 300 çektir herhalde )

..ben de teknosadan mi alsam acaba diyorum ama hediye çekine bir alt limit koyuyorlarsa bir anlamı olmayacak (1000 tl siparişler ..vb gibi)

Hediye çeki 500 tl ben 3499 tl 'ye aldım.Daha kullanmadık ama tel alacağız. Alt limit yok bildiğim kadarıyla . Ayrıca teknosa'ya baktım fiyatını 3999 tl yapmışlar. Ama n11 de 3099 tl alabilirsin :http://www.n11.com/samsung-ue-46f7000-led-tv-samsung-turkiye-garantili-P13188834
  • quote:

Hediye çeki 500 tl ben 3499 tl 'ye aldım.Daha kullanmadık ama tel alacağız. Alt limit yok bildiğim kadarıyla . Ayrıca teknosa'ya baktım fiyatını 3999 tl yapmışlar. Ama n11 de 3099 tl alabilirsin :http://www.n11.com/samsung-ue-46f7000-led-tv-samsung-turkiye-garantili-P13188834

n11 , gittigidiyor ..vb hiç güvenemiyorum ..sanki spot, teşhir birşeyler gelecek de off neyse ...F7000 serisinde 2 kumanda mi yoksa sadece tek kumanda mi cikiyor(akıllı kumanda herhalde) bir de tv altlığı çıkıp duvara monte edebiliyor muymuşuz yoksa o kısım hoparlör ..vb gibi mi kullaniliyor ..Son soru da sen internette pc 'deki gibi rahat rahat gezip dilediğin sitedeki (özellikle youtube dışındakiler) mesela diz*m*g , online film sitelere girebiliyor musun ? Anımsarsin es6340..vb serilerde ''yetersiz bellek '' hatasi veriyormuş internetten video ..vb izlerken .

Şimdi hepsiburada teklif yapmış (sana özel falan diyorlar ) 2950 tl'ye 47 la 860v teklif etmişler ..senin söleyeceklerine göre kararim neticelenir hoş gönlüm F8000 de ama fiyat farkı kapatabileceğim türden değil :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi streamin -- 6 Ağustos 2013; 18:01:40 >

Ben de 2 kumanda bekliyordum , sadece akıllı kumanda çıktı , o da gerçekten güzel . Başka kumandaya ihtiyaç duymazsın.Duvara monte edebiliriz diye düşünüyorum arka kısımda baya hoparlör var ama inceleme sitelerinde duvara monte eden birini görmüştüm. Net gerçekten çok hızlı . Yazı yazması biraz sıkıntı yavaş oluyor ama mouse takarak yazıyorum ben de .Yinede klavyenin yerini tutmuyor bizde klavye olmadığı için takamıyoruz. Şu ana kadar film izlediğim sitelerdeki videoların hepsini açtı. Hem de hiç takılmadan.Bir bellek hatası da almadım. 860v de güzel tv. Teknosa'da tavsiye etmişlerdi ama biz f7000 aldık. Özellikle ısınma felen olmuyormuş lg ' de , ayrıca pasif gözlük kullanıyor .(ısınınca görüntü kalitesini etkiliyor diyorlar ama ben bir fark göremedim) İnternet hızını bilmiyorum benim de gönlüm samsung'dan yanaydı ve f7000 aldım gayet memnunum.Teknosa ' dan 4 gözlükle geldi. Karar senin. Mağazaya gidip incelemeden alma .Samsung yetkili servisi de çok beğendi.

• quote:

Ben de 2 kumanda bekliyordum , sadece akıllı kumanda çıktı , o da gerçekten güzel . Başka kumandaya ihtiyaç duymazsın.Duvara monte edebiliriz diye düşünüyorum arka kısımda baya hoparlör var ama inceleme sitelerinde duvara monte eden birini görmüştüm. Net gerçekten çok hızlı . Yazı yazması biraz sıkıntı yavaş oluyor ama mouse takarak yazıyorum ben de .Yinede klavyenin yerini tutmuyor bizde klavye olmadığı için takamıyoruz. Şu ana kadar film izlediğim sitelerdeki videoların hepsini açtı. Hem de hiç takılmadan.Bir bellek hatası da almadım. 860v de güzel tv. Teknosa'da tavsiye etmişlerdi ama biz f7000 aldık. Özellikle ısınma felen olmuyormuş lg ' de , ayrıca pasif gözlük kullanıyor .(ısınınca görüntü kalitesini etkiliyor diyorlar ama ben bir fark göremedim) İnternet hızını bilmiyorum benim de gönlüm samsung'dan yanaydı ve f7000 aldım gayet memnunum.Teknosa ' dan 4 gözlükle geldi. Karar senin. Mağazaya gidip incelemeden alma .Samsung yetkili servisi de çok beğendi.

anladım dostum kablosuz bir klavye mouse seti ile harika olur ..bu arada sen 3d olarak izleme şansın oldu mu tv'yi ...aktif gözlüklerin pilleri çabuk bitiyor ve göz & baş ağrısı yapıyor deniyor bu yüzden pasif ekran istiyordum ama samsung da o olay yok herhalde telif ..vb nedeniyle tüm tv'leri aktif....bir de ısınma ..vb dedin tv ısınıyor mu hoş ledler için anormal bir durum bu keza plazmalar felaket ısınır ..Son olarak da sen güncelleme yaptin mi yoksa tv aldığın gibi mi ? keza son güncellemeler ile renklerin çok solgunlaştığı ..vb denmiş

türkçe alyazılarda reset olayına girmeyim sen daha karşılaşmamıştın herhalde o sorunla ama aynen devam ediyormuş o sorunda.

• 3d izledim,başından kalkamadım.Ev sinemaya döndü :-) Ayrıca bende baş ağrısı yapmadı ama bünye meselesi.İlk taktıgında bir değişiklik hissediyorsun ama sonra alıştım ben.Bir sorun değil bu.Isınma bir sorun yapmadı.Tvyi kurarken servis güncelledi zaten.Tv' de görüntü çok güzel.Tv alınca zaten ya bluray , ya media player alınıyor.Yani altyazi sorunu hakkina konusamayacagim ama mp alınca sorun kalmazvarsa oyle bir sorun.Herkes sorun sorun diyo ama sorun yok bende.karar senin sonuçta ama tv de özgürlüğü hissediyorum herşeyi yapabiliyorum.Lg ye gore samsungun smartı daha iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yenerbalcı kullanıcısına yanıt
    bu sıralamada 8007 nerededir bende onu düşünüyorumda?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.