Şimdi Ara

Yardım Arkadaşlar!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ya biliyorum burası konunun yeri değil ama kusura bakmayın mobil cihazlar bölümünde kimse yardımcı olamadı eğer sizlerden biri biliyorsa yardım etsin lütfen

sorun şu nokia cep telefonuma telsim hattımı taktığımda güvenlik kodu istedi bende güvenlik kodunu unuttum tabi 12345 değil baştan söylim bu güvenlik kodunu nasıl kırabilirim eğer bilen bir arkadaş varsa lütfen yardım etsin

• tel markan nedir
    ?
  • Nokia 8310
  • üzgünüm 60 serisi bir telefonun olsaydı master_unlock u önericektim ama gidip flash attır etele başka çaren yok
  • Bir telefoncuya götür.. 5 dk sürecektir en fazla..
  • flash atılması lazım buda senin yapabileceğin birşey değil arkadaşın dediği gibi telefoncuya götür küçük bir paraya yaparlar
  • Çözdüm arkadaşlar olayı hemde hiç bir yere gitmeden bilgisaayarımın başında işte çözümü olayın belki sizede lazım olabilir

http://nfader.z-host.ru/ Bu siteye giriyorsunuz

Ve telefonunuzun IMEI NO 'su nu yazıyorsunuz

IMEI NO'yu *#06# yazarakta öğrenebilirsiniz.

Sonra o sitedeki alana IMEI NO 'yu giriyoruz ve Generate diyoruz...

Karşınıza çıkan kod sizin telefonunuzun Güvenlik Kodu'dur

• Orjinalden alıntı: The Nameless

Çözdüm arkadaşlar olayı hemde hiç bir yere gitmeden bilgisaayarımın başında işte çözümü olayın belki sizede lazım olabilir

http://nfader.z-host.ru/ Bu siteye giriyorsunuz

Ve telefonunuzun IMEI NO 'su nu yazıyorsunuz

IMEI NO'yu *#06# yazarakta öğrenebilirsiniz.

Sonra o sitedeki alana IMEI NO 'yu giriyoruz ve Generate diyoruz...

Karşınıza çıkan kod sizin telefonunuzun Güvenlik Kodu'dur

iyide nasııı yaa ???? bi açıklasan iyi olur..benim değiştirdiğim bir kodu internete bir site nasıl oluyoda buluyo...bunda bir iş var arkadaşlar bence imei numaranızı girmeyin oraya.çokmu şüpheciyim yada ben

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.