Şimdi Ara

yapılmış güzel bir siteyi kopyalamak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
40.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bir siteyi kopyalayarak kendi hostuma atabilir miyim.

• Hangi hakla ve hangi akla hizmeten?
  • sadece resimleri alirsin ee kodlar nerde...? Ve ayrica yasal degil sonucta bir emek var..
  • yapabilirisn ama yasal değil ayrıca biraz html php asp atık kopyaladığın site dili neyse kodlama bilmen gerek çünkü alıp atarak çalıştıramassın böyle şeylere ne gerek varki zevki bile yok birşey yapacaksan ya otur kendin yap ya da parasını ver yaptır hem kendine hem başkalarına katkın olur çalmak istediğin siteyi yazabilirmisin merak ettim
  • tabi ki yapamazsın
  • yapabilirsin , sunucu tabanlı çalışan kodların bir kısmı hariç ama neden böyle birşey yapmak istiyorsun?Emek harcamadan bir iş yaparsan o iş sana sadece kötülük getirir..
  • Bunu yaparsan sana herkes bunu dicektir ; EMEK HIRSIZI !
  • ÜStad şimdi kendini o sitenin sahibinin yerine koy. Emek vermişsin günlerini gecelerini harcamışsın ve biri gelip senden habersiz günlerini verdiğin siteni alıp kullanıyor..

quote:

Orijinalden alıntı: iolpcafe

yapabilirisn ama yasal değil ayrıca biraz html php asp atık kopyaladığın site dili neyse kodlama bilmen gerek çünkü alıp atarak çalıştıramassın böyle şeylere ne gerek varki zevki bile yok birşey yapacaksan ya otur kendin yap ya da parasını ver yaptır hem kendine hem başkalarına katkın olur çalmak istediğin siteyi yazabilirmisin merak ettim

Malesef php nin en babsıda olsa asp nin en bilenide olsa bu tip bir şey yapamaz. çünki php de olsa server taraflıdır sen siteye girdiğinde önce server yorumlar ve sana o an görünen düz html kodlarını verir. php leri server'in ftp sine doğrudan erişim yapamadığı sürece alamaz.
    Asp ye ise hiç girmiyorum çünki microsoft'un olan bu dille yazılmış bir siteyi sahibi olan yada ojinal dosyalarını bulunduran kişi hariç kimse kolay kolay kuramaz ftp sine erişsende compile edilmişse elinde olacak olan senin anlamıyacağım ini dosyalarından başka birşey olmuyacaktır.

Sitedeki alabileceğin kodlar java scritp ten ve html den başka birşey olmuycaktır.

• şöyle bir şey var.

herkes bu işin başındaken ilgisini çeken bir sitenin bir tarafını kopyalamıştır.

güzel bir java script falan mesela. ya da resim. ama siteyi tamamen kopyalamaya karşıyım.
  • Waybe copy paste buralara kadar gelmişş iyimi?
  • Adam soru sormuş. Eleştirin dememiş. DB yi de çalarsan yaparsn.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maxis~

Adam soru sormuş. Eleştirin dememiş. DB yi de çalarsan yaparsn.

Çoook zekice. Eleştirilerin hepsi yapabilirsin ama yapma demiş bilmem farkettin mi?
  • html siteleri kopyalarsın fakat sunucuda derlenen script mantığıyla çalışan siteleri kopyalayamassın kopyalasan bile çalışmaz.
  • adam sorduğuna pişman oldu bence :)
    kardeş hiç uğraşma otur yaz hazır şablonlar var sistemden onları güncelle
    en azından güzel paneller butonlar cıkıyor sen burdaki söylenenlerin doğrularını almışsındır zaten yanlışlarıda mesaj kirliliği olsun :)
  • emek hırsızlıgı yanlıs birsey ama teleport tam sna gore :)
  • eğer site hoşuna gittiyse ps de ona benzer bişey yap çok zor değil hazır bi sitenin taslağını çıkarmak :D
  • 2010 mesajı fena hort :)
  • php ise kopyalanması zor html ise zaten full çeken çok program var
  • öncelikle slm lar bu konuda cvplarınızı ve resımlı anlatımlarınızı beklıyorum
    kendım sıte kuruyorum wp sıteler ama her actıgım sıteye tekrar tekrar ıcerık yuklemek çok uzun zamanımı alıyor örnegın aa adında kurdugum ıcerııgı yukledıgım sıteyı bb adındında yenı actıgım sıteye nasıl tasıya bılırım
    tasıdım dıyelım ıcerısındekı ıcerıgı ve lınk lerı aaa dın dan bb adına nasıl dunus ture bılırım resımlı anlatımda bulunursanız çok sevınırım saygılar
  • Valla benim de çok hoşuma giden bir tumblr tema var, bunu kopyalayıp wp de kullanabilir miyim??
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.