Şimdi Ara

Yapılmış en iyi 100 şarkı (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
3
Favori
19.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cr7_35
    m4y hocam bak amacım tartışma yapmak değil ya da sana laf söylemek değil millet söze dikkat etmiyor ama o şarkıda istediğini söylüyor bununuda kimse bilmiyor sonra bu şarkı en iyi ben buna karşıyım(rapten bahsediyorum) söyleyeceğim bu.

m4y dostum cok ağır konuşmuş durup dururken ortalığı alevlendirmiş ilkokul bilginle bunları demen normal lafını hiç yakıştıramadım yani böyle gereksiz şeylere hiç gerek yok herkesin kendine göre bir müzik anlayışı vardır bu da gayet normaldir ama böyle sözler söylemeninde bir anlamı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: castraelectro

quote:

m4y hocam bak amacım tartışma yapmak değil ya da sana laf söylemek değil millet söze dikkat etmiyor ama o şarkıda istediğini söylüyor bununuda kimse bilmiyor sonra bu şarkı en iyi ben buna karşıyım(rapten bahsediyorum) söyleyeceğim bu.

m4y dostum cok ağır konuşmuş durup dururken ortalığı alevlendirmiş ilkokul bilginle bunları demen normal lafını hiç yakıştıramadım yani böyle gereksiz şeylere hiç gerek yok herkesin kendine göre bir müzik anlayışı vardır bu da gayet normaldir ama böyle sözler söylemeninde bir anlamı yok.

"Anlamadığı dille kafayı sallayan adam çokmuş "

"herkesin kendine göre bir müzik anlayışı vardır"

Al bide burdan yak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jason Becker -- 10 Mart 2011; 21:19:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: m4y
    quote:

quote:

"Anlamadığı dille kafayı sallayan adam çokmuş "

"herkesin kendine göre bir müzik anlayışı vardır"

Al bide burdan yak.

m4y kardeşim haklısın sana haksızsın demedim olayı büyütmene gerek yok yani biri öyle der biri başka der o yanlış yaptıysa sen neden yapıyorsun ki?

• quote:

Anlamadığı dille kafayı sallayan adam çokmuş

Herkesi kendin gibi mi sandın liseli ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Amy Lynn Lee

quote:

Herkesi kendin gibi mi sandın liseli ?

Veremedin mi başka cevap

alırsınız cevabı böyle saçmalarsın işte.Ülkede bu tür insanlar çok nası olsa neyse kolay gelsin benden size.Umarım bi konuyu aydınlatmışımdır.

Aydınlatılan tek şey liseli olduğun,müzikten anlamadığın ve ingilizce bilmediğin oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: mechanophobia

quote:

Orijinalden alıntı: The Beatles

Zevkler ve renkler farklı olduğundan listeye leş,olmamış,kötü diyemeyiz.Dergilerinkilere de diyemeyiz ama zaten bu güzel şarkılar olayı biraz saçma.Bi insanın zevkine uymıyan şarkı ne kadar güzel olursa olsun o kişiyi dadmin etmez.Ne bu sidik yarıştırma olayı

deriz. manowar'in olmadigi, mogollarin linkin parkin oldugu bir liste gayet de lestir.

Manowar saydığın gruplardan çok mu farklı sanıyorsun.5 kelimeyi döndürüp dolaştırıp, 20 yıldır aynı sözleri yazıp sürekli içi boş bir gaz vermekten başka bir şey yapamayan bir grup.Gerek müzikal,gerek sözler Manowar dünyanın en overrated grubudur.Metalinde yüz karasıdır.
    Linkin Park ın olması zaten saçma,eğer Manowar olsaydı tamamen leş olucaktı

• bence başlığa en sevdiğiniz şarkılar daha uygun olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alozz -- 12 Mart 2011; 16:51:46 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hells Bells

quote:

Anlamadığımızı nerden çıkardın, herkes senin gibi tek dille idare etmiyor

Forumda kaç kişinin +lisanı var ? komik olma atıp tutan çok bu konu hakkında bir kelimenin anlamını bilmezken.

Senin yok diye kimsenin yok mu sandın?

• @cr7_35:Hayatında hiç googlea "x şarkısı - türkçe çeviri" yazmamış zeki arkadaşımız bu iki video sana gelsin,

Bu arada;

Led Zeppelin - Stairway to Heaven
    Pink Floyd - Wish You Were Here, Hey You, Comfortably Numb
    GN'R - Sweet Child o' Mine, Paradise City
    Iron Maiden - Fear of the Dark, Hallowed be thy Name, Blood Brothers(rock in rio da dinlemeden ölmeyin)
    Scorpions - Wind of Change
    Alice Cooper - Poison
    Pearl Jam - Black

bunlarsız olmaz şimdi.

• quote:

Ulen bitaneniz düzgün cevap veremiyor ya aldınız mı lafı oturuyorsunuz aşağı yazık ya .Tabi bazılarının açıklarını göstermek böyle oluyormuş demek boşuna dememişler doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar misali

ghost yerli plakada ki mesajı anlayabildin mi peki

Uzatmaya gerek y.. gelişin sonra gelin.

Arkadaş belli ki ingilizce bilmiyorsun tamam da niye burda millete laf atıyorsun? Kendi cehaletini başkalarıyla kıyaslamak zorunda değilsin.

Burdaki insanlar mamama mamama mmımı dilini anlayamıyor onda haklısın

• quote:

Orijinalden alıntı: Cro-X

quote:

Ulen bitaneniz düzgün cevap veremiyor ya aldınız mı lafı oturuyorsunuz aşağı yazık ya .Tabi bazılarının açıklarını göstermek böyle oluyormuş demek boşuna dememişler doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar misali

Arkadaş belli ki ingilizce bilmiyorsun tamam da niye burda millete laf atıyorsun? Kendi cehaletini başkalarıyla kıyaslamak zorunda değilsin.

(((:yaw çocukmusunuz nesiniz canınız mı sıkılıyor anlamadım hala tartışıosnz bi kavga etmedğüniz kaldı :)))

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Cro-X

quote:

(((:yaw çocukmusunuz nesiniz canınız mı sıkılıyor anlamadım hala tartışıosnz bi kavga etmedğüniz kaldı :)))

Benim canım sıkılıyor yapçak bir şey bulamadım

• Eleman ne çok konuştun. Dışardan izliyorum tartışmanızı. Tartışmayı başlatan sensin. Üstüne yağ gibi üste çıkmaya çalışıyorsun. Sen herhalde herkesi etrafındakiler gibi sanıyorsun. Hiç konsere felan gitmemişsin. Rock'n Roll'un sadece Türkiye'de dinlediğini zannediyorsun herhalde. Sen koskoca Rock'n Roll kültüründen habersizsin. Bırakta bizde flexiden habersiz olalım. Görende şarkı sözlerini Shakespeare yazdı zanneder. Ortalama ingilizce ile kulağın aşinaysa dile çokda güzel anlıyorsun.
  • quote:

Tartışmayı başlatan ben değilim hocam ben birisine karşı şu üyeye söylemedim sadece genele konuştum herkes bana yüklenmeye çalışıyor bende verdim cevabını bi çok kişinin bilgisi yok örnek cro-x in adam orada mamama neden söylediğini bilmiyor atıp tutuyor kolay gelsin son söz.

Sende hip-hop kültüründen bihabersin böylesine bir şarkıya hakarettir bu.Flexi bilmeden atıp tutan biriyle aynı masaya oturmak hip-hop camiasına hakarettir.

Öyle yada böyle ne fark eder o adam mamamımı demiyor mu diyor gerisi beni ilgilendirmiyor adam gibi söz yazsaydı madem yerine. İlk yazdığın mesaja bakarsan tamamen konuyla alakasız provake amaçlı bir mesaj atıyorsun sonrada gelmiş bana yükleniyorlar diyorsun mantığını sevsinler senin

Hadi sana rapinle mutluluklar zaten konunun içine ettin bari mesajlarını silde konuda kirlerin kalmasın

• acaip saçma şarkılar koymuşsunuz.
    iron maiden-afraid to shoot strangers
    iron maiden-rainmaker
    iron maiden-remember tomorrow
    iron maiden-wasting love
    iron maiden-hallowed be thy name
    iron maiden-phantom of the opera
    iron maiden-run to the hills
    iron maiden-starblind

ya bunları geçtim bir fear of the dark olmaz mı. buraya gerçek duygularımı yazsam ban yerim herhalde neyse. müzikten anlayan çok az kişi var forumda.
  • Çok değerliler...

Scorpions - Still Loving You
    Led Zeppelin - Stirway to Heaven
    Phill Collins - Another Day in Paradise
    Scorpions - Send me an Angel
    Alan Slvestry - Forrest Gump Theme
    Ben E King - Stand by Me
    Scorpions - Holiday
    RHCP - Californication
    Nancy Sinatra - Bang Bang
    Draconian - Death Come Near Me
    Sting - Shape of my Heart
    Metallica - Fade to Black
    Sting - Fragile
    Scorpions - Wind of Change
    Sting - Fields of Gold
    StellHearts - She's Gone
    R.E.M - Losing my Religion
    Metallica - Nothing Else Matters
    RHCP - Unter the Bridge
    Rafet El Roman - Gençliğin Gözyaşı
    RHCP - Otherside
    The Pixies - Where is my Mind
  • Coldplay-Clocks
  • Kökeni 20-30 seneye dayanan rap'i insanlara müzik olarak kabul ettirmek için yaptıklarınız yetmedi, şimdi de rock'a dil uzatmışsınız. Yazık...

Öncelikle müzik dediğimiz şeyde armoni vardır. Müzik iyi veya kötü olsun bir armonisi vardır. Rap ismini verdiğiniz tarzda sadece ritim, söz ve sample'lar kullanılır. Dolayısıyla gelip burada kimseye ders vermeye kalkmayın. Yok Hip Hop camiasına hakaretmiş bilmemneymiş, hip hop camiaası ne lan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noir Désir

Kökeni 20-30 seneye dayanan rap'i insanlara müzik olarak kabul ettirmek için yaptıklarınız yetmedi, şimdi de rock'a dil uzatmışsınız. Yazık...

Öncelikle müzik dediğimiz şeyde armoni vardır. Müzik iyi veya kötü olsun bir armonisi vardır. Rap ismini verdiğiniz tarzda sadece ritim, söz ve sample'lar kullanılır. Dolayısıyla gelip burada kimseye ders vermeye kalkmayın. Yok Hip Hop camiasına hakaretmiş bilmemneymiş, hip hop camiaası ne lan

He de geç hacı, liseliyle liseli olma

• Pink Floyd - Comfortably Numb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrPinkFloyd -- 5 Nisan 2011; 0:16:41 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.