Şimdi Ara

Yapılandırma Hakkında(Tüm Sorularınızın Cevabı Burda) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
0
Favori
15.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mustafam1957

s.a kardeşim bende sp farm yaptığım çarım var ben çin str yapıcam ama hangi buıldi seçsem die zorlanıyorum sence hangisi iyi ben pvp dede unig de de iyi olmasını istiyorum bundan önce çok çar kastım wiz glavie ınt ama şuan karar veremedim bilgilendirirsen sevinirim şimdiden tşk ler

Çin Str char istiyorsan hem uniq hem pvp,fw gibi olaylar için Bow idealdir.
    Bowcuyu 110Fire 110Pacheon 110Cold yapmanı öneririm eğer pvpde kolay lokma olmak istemezsen buz açmalısın tabi kasınca Speed Drugları alma falan biraz masraflı olur günde 5-10m arası pot paran gider bunuda hesaba katmalısın

• quote:

Orijinalden alıntı: vastar

Merhaba sorulara verdiğin cevaplar için teşekkür ederim. Ben yaklasık 6 kişilik bir arkadas grubuyla sro ya yeniden basladım. Önceden oynamıstım baya önceden XD. Şimdi çok sey değişmiş. Bizim amacımız sro ya yaşam felsefesi yada maddi çıkar elde etmek değilde oyun olarak günde 1 saat hoş vakit geçirmek felan istiyoruz. serverin en iyi pvp charı benim olsun yada en iyi guild biz olalım değil. Kendi çapımızda ufak tefek kervan cekelim birlikte bişiler yapalım eylenelim istiyoruz. Sormak istediklerim şunlar,

Birinci olarak ben diyorumki hepimiz yeni baslayacağız ve bazı arkadaslar okcu olmak istiyor bazıları warrior olcak bunlar kasmaları zor charlar. Bi char ı ortaklaşa belli bi lwl kadar kasalım sonra onun üzerinden diğerlerini kasalım diyorum kafamdan. İşte bu bize taxi yapacak char sence ne olmalı wizard mı yoksa çin okcumu yada alternatif fikir??

2. olarak okcu olmak isteyen sence çin okcumu olsun yada xbow mu olsun??

3. olarak Xbow doğası itibari ile vur-kac charı dakikalarca pvp yapmaya meyilli değil diye düşünüyorum ve bu yüzden cleric yerine bard açması hızlı koşabilmesi 1. şart diye düşünüyorum sence mantıklımıdır. Yüksek lvl bi charım hiç olmadığı için ilerde neler değişiyor noluyor bilmiyorum.

Vereceğin cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Birinci sorudan başlayalım eğer aranızda yüksek lv bir char yoksa hepinizin bi char açıp tek tek kasması uzun zaman alabilir ama hepinizin en başta Wizard türü bi char kasıp onunla diğerlerini kasmak daha mantıklıdır tabi ve bunun için wizard idealdir aslında bard charlarda iyidir ama daha çok onglarda iyi iş görüyorlar.
    Tavsiyem Wizard/Bard yapın ve Wizard Skillerini açın bardı hızlı koşma mana orbit gibi durumlar için açın.

2.Olarak Çin Bowmanın kasması zor değildir ve ideal her yerde iş görebilecek bi chardır
    Xbow'unda kasması kolaydır ama eğer öldürebimek istersen karşındakini Daggerin Skillerinide açmalıdır ve en önemlisi iyi oynayabilmelidir yoksa xbow pek etkili değildir tek başına.

3.Ben bardı Önermem özellikle xbow için çünkü xbowlar fazla damage yiyen charlardır ayrıca daggeride kullanana biriyse kesinlikle cleric açması gerekir yoksa pek etkili olamaz...

• quote:

Orijinalden alıntı: CoDManiaC

ben Bard/Cleric bir karakter açacağım 100e FF olsun yeter kasma tarzımın nasıl olması seri kasmama yardımcı olur ?

Oynadığım serverde birkaç bard/cleric char var ve gözlemlerime göre hiç ölmeden hızlıca kasabiliyorlar ve pek şehire gitmiyorlar repair hariç çünkü mana orbit basıp hem mp harcamıyor hemde sbot kullandığı için 2saniye içinde cleric rodu alıp heal orbit basıp yine bardla kasmaya devam ediyor özellikle kalabalık slotlarda hızlı kesiyor alan Skilleri sayesinde :) Pek fazla görülmeyen bir buildtir ama int eu charlar arasında en sağlam char denilebilir.
  • Rogue / warrior bir char açmayı düşünsem tavsiyen ne olurdu çünkü bir video da izledim epey etkilendim açıkcası güzel görünüyordu yanına fazladan xbow mu cleric yada bard mı açıyım?

Böyle bir char olmaz biraz saçma olr derseniz Chinese Str Blader açıcam ve onuda düşüncem
    Fire / Light yapmayı planlıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ichon1 -- 23 Aralık 2010; 18:55:36 >
  • Ben de kararsız kaldım. Warlock düşünüyordum ama bazı yerlere baktım da zahmetli, çok para harcamak gerek falan yazmışlar, başlamadan soğudum :) Acaba ne olursa olsun warlock açayımmı ? Veya fazla sp istemeyen bir çar önerirmisin ? Bu arada glave ve xbow hoşuma gidiyor :)
  • Dagger/bard mi cross/bard mi 100k spyle baslicak
  • Oyuna yeni basladım Glavie acıcam ama anlamadıgım Bi kendi skilleri bide gücleri var fire cold elektrk gbi mesela ateşi actım elektirigi acmam gerekiyormu sp kalmaz diye soruyorum hepsini birdenmi acıyım yoksa sp kastıktan sonramı bide kendi elimle kasıcam
  • pvpde en iyisi bence wizzard ama benim en sevdiğim çar ve bana göre en güçlüsü crosbowdur. full strsin ama life açtınmı intçi kadar vurabiliyorsun süper birşey bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: creepley

Oyuna yeni basladım Glavie acıcam ama anlamadıgım Bi kendi skilleri bide gücleri var fire cold elektrk gbi mesela ateşi actım elektirigi acmam gerekiyormu sp kalmaz diye soruyorum hepsini birdenmi acıyım yoksa sp kastıktan sonramı bide kendi elimle kasıcam

Heuksal/Fire/Light veya Heuksal/Fire/Cold tavsiye ederim build olarak sp konusundada sp yetişmez tabiki hepsine ya sp farm yap yada gaplı gitmeyi tercih et
  • Dagger - Cleric mi ? Yoksa Dagger - Warlock mu ? Daha hiç eu oynamamış biri için ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: thescarecrow

Dagger - Cleric mi ? Yoksa Dagger - Warlock mu ? Daha hiç eu oynamamış biri için ?

Dagger cleric yanına xbowda aç tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aperion Force

quote:

Dagger - Cleric mi ? Yoksa Dagger - Warlock mu ? Daha hiç eu oynamamış biri için ?

X bow zaten ilah o olmazsa olmaz Ama ben şu yan skill olarak cleric mi yoksa warlock mu olsa diye arada kaldım , bi yanda divi var , bir yanda bless

• quote:

quote:

quote:

X bow zaten ilah o olmazsa olmaz Ama ben şu yan skill olarak cleric mi yoksa warlock mu olsa diye arada kaldım , bi yanda divi var , bir yanda bless

Cleric tabiki Warlock kullanmakta her yiğidin harcı değildir kullanması çok zor skilleri falan öğrenene kadar baya zaman geçiyor Eu hiç oynamamışın zaten Rogue - Cleric yap

• quote:

quote:

quote:

quote:

Cleric tabiki Warlock kullanmakta her yiğidin harcı değildir kullanması çok zor skilleri falan öğrenene kadar baya zaman geçiyor Eu hiç oynamamışın zaten Rogue - Cleric yap

Saolun hocam cleric açayım ozaman

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Saolun hocam cleric açayım ozaman

Ne demek hocam soracağın olursa yine çekinme

• Sanırım biraz ters köşe bir soru olacak. Yukarıda oynamadığınız bir kaç karakterden bahsetmişsiniz. Bende tam olarak onlardan birini soracaktım Bard/Cleric acmayı dusunuyorum biraz araştırdım ama birde eger varsa bir fikriniz bu konuda sizi dinlemek isterim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: antidot01

Sanırım biraz ters köşe bir soru olacak. Yukarıda oynamadığınız bir kaç karakterden bahsetmişsiniz. Bende tam olarak onlardan birini soracaktım Bard/Cleric acmayı dusunuyorum biraz araştırdım ama birde eger varsa bir fikriniz bu konuda sizi dinlemek isterim..

Tam bir buffer char pvpde itemlerin çok çok iyi olmada bi başarı bekleme , partilerde rahatlılıkla yer alırsın aranan kan olursun tek başınada kasılabilecek bir char yalnız tek eksi yöne atak skilleri çok az
  • ben kafamı karıştıran bi soru sormak istiyorum . 10:1 sword/shield hybrid mi yoksa 10:1 spear hybird mi 110 için soruyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: __smyrna__

ben kafamı karıştıran bi soru sormak istiyorum . 10:1 sword/shield hybrid mi yoksa 10:1 spear hybird mi 110 için soruyorum.

Spear hybird
  • meraba arkadaslar bn foruma yeni kayıt oldum ve sorum var sro ile ilgili. bn yeni warrior actım farm yapıyorum (sp lazım warriora bildiginiz gibi) ama sey konusunda kararsızım. acaba 25 lvl a gelip lvl mı dussem yoksa 9 gapla ilerlesemmi
    birde ortalama ne kadar sp ister cleric warrior bu konuda yardım ederseniz sevinirim
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.