Şimdi Ara

Yapılandırma Hakkında(Tüm Sorularınızın Cevabı Burda) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
0
Favori
15.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: VaramiR

quote:

Orijinalden alıntı: CYCLOMOTEUR

Benim de kafamda blader yapmak var.Bicheon ve fire kesin açılacak.Ama üçüncüsü çoğu kişi tarafın farklı farklı seçilebiliyor.Kimi light kimi force kimi de cold u seçiyor.Benimde aklımda 3 build olarak heuskal açmak geldi.Yani çift build kullanmak istiyorum.Size göre artıları eksileri nelerdir?Görüşlerinizi almak istiyorum

Pardon Şimdi Söyleyince Farkettim
    Ben Hiç Dual Weaponlu Char Oynamadım ama 1 Ay Öncesine Kadar Blader Arkadaşım Lıghtı Kapatıp Glavieyi Açtı,Her Ne Kadar Hızlı Koşma ve Parry Ratiosu Düştü Bu Parry Ratioyu Tekrar Kazanmak İçin İtemlerin İç Statlarındaki parry Ratioyu Yükseltince Blueden Daha Etkili Olduğundan ÜçTane İtemin Parry Ratiosunu **** Üzeri Yaptı lıght80 Kadar Parry Ratio verdi ve şuan Memnun Sayılır,Tek Şikayeti 24 saat kastığı ve hep drug speed almak zorunda olduğu için günde 10mye yakın masrafı gidiyormuş.Yani Anlayacağın Glavie Blade Güzel Olur ama Masrafıda Çok Olur,Tabi Böyle Bi Chara Pro Giydirmek Şarttır Pvpde Çok Etkili Olacağını Düşünüyorum,Fw Gw gibi yerlerdede blade kullanırsan çok hoş olur.

Eğer Dersenki Force Açarsam Ne Olur?
    Force Açarsan Kesemeyeceğin Çin Char Olamaz ama yine masraflı olur tabi birde Avrupa Charlara Karşı Zorlanırsın.Fw Gw'de Alırsın Speedini Yine Kesersin Bayağı Adam.İtem Olarak Pro Giymelisin.Bu Yapılandırma Güzel ve Zevk verici bi yapılandırmadır.

Eğer Dersenki Cold Açarsam Ne Olur?
    Cold Açarsan Gerçekten Çok Yüksek Bi Phy Defansın Olur,Özellikle Str Charlara Karşı Çok Dayanıklı Olursun ama Atağa Bi Etkisi Olmaz.Cold İle Birçok Strye Dayandığın Gibi Garment Set Giyersen Hem Str Hemde İntlere Karşı Daha yüksek Defansın Olur.Böyle Bİ Char 1vs1'de Çok Zevk verebilir Fw Gw'de Zor Yatarsa Asıl Zevki Orda Alırsın,Bence Güzel Yapılandırma Olur.

Eğer Dersenki Lıght Açarsam Ne Olur?
    Lıght Açarsan Yapılandırman Lıght80 Cold30 veya Lıght70 Cold40 Olarak Yapmanı Öneririm,Bu Şekilde Hem Kasmasına Yetecek Kadar Hızı Olur Hemde Pvpde İstediğinde Dayanabilecek Snowu Olur,Avantajlıdır Yani Benim Blader Charımın yapılandırması böyleydi 100Fire 100Bicheon Lıght80 Cold20 +5Pro set +6accler +7silahlar ve daha 9gapta iken sunluları kestiğimi hatırlıyorum hatta bi tanesinin videosu bile var.Bu Yapılandırma Çok Görülen Düz Bi Yapılandırmadır ama gerçekten iyi bi yapılandırmadır fena sayılmaz.1vs1 Fw Gw Her yerde iş görür.Tabi Kesinlikle seti Pro Olmalıdır...

Öcelikle yorumun için teşekkür ederimKasacağım charda Bicheon ve fire kesin olacak.Cold veya heuskalı hangisi seçeceğime sonradan karar vereceğim galiba.Heuskalı seçmemdeki tek endişem defansÖte yandan da hp artıran skill ve çift silah kullanma fırsatı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ne[M]esis

Avrupa'da sadece bir build ile kassam(wizard).Sp ihtiyacı olur mu?
  • quote:

quote:

Avrupa'da sadece bir build ile kassam(wizard).Sp ihtiyacı olur mu?

Eğer Plusla Kasarsan Olacağını Pek Sanmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: cerberuss blaze

ben de full int heuksal char kasmayı planlıyorum.

skiller hakkında da 110 heuksal 110 fire 70 light 40 cold var.. sizce nasıl olur

ben fire kesinlikle 110 olsun istiyorum.snow shield'den de vazgeçmek istemiorum.110-fire-110 cold da olabilir belki..

önerilerinizi bekliyorum

Eğer 110 heuksal 110 fire 70 light 40 cold yaparsan o chardan hiç bi verim alamazsın.
    İnt Heuksal charlarda 2 çeşit yapılandırma yapılır genelde birincisi 110Lıght 110Cold 110Heuksal
    İkincisi 110Fire 110Cold 110Heuksal İkisininde Kendine Göre avantaj ve dezavantajları var.Eğer Fire Yaparsan Mag Atack Bakımından Lighta Göre 1-2k Daha fazla damage atarsın ve birazda mag defansın artar ama Lıghtın Mag Atack Yükseltme Bufu İle Bu Açığı Kapatabilirsin ve Parry Ratio Sayesinde Daha Az Critical Yersin tabi birde daha hızlı koşar ve Bir kerede 25m Civarı giden Jet Skili var.Tabi Bu parry Ratioyu itemlerin iç statlarını %41'den yüksek basarsan kapatırsın,Hızlı Koşma Skilinide Drug Speed İle Kapatırsın.
    Eğer Ben Kasacak Olsam İnt Spear Light Açardım çünkü masrafsız ve biraz hızlı oluyor ama firede atack ve mag def bakımından İyi.Set Olarak Kesinlikle Armor Giymelisin..
    Umarım azda olsa bi fikir sahibi olmuşsundur...
    İyi Forumlar.

• Evet Sorularınızı Almaya Devam Ediyoruz..
  • Güncel
  • quote:

Güncel
    Merhaba sizce 110 için glaiver yapılandırması nasıl olmalı.Şuan char 100 için light 80 cold 20 durumda 110 için cold 30 light 80 mi yoksa light 90 cold 20mi ne tavsiye edersiniz şuan chardan istediğimi alıyorum çok iyi gerçekten.Tavsiyelerinizi bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: LifesGood®

Merhaba sizce 110 için glaiver yapılandırması nasıl olmalı.Şuan char 100 için light 80 cold 20 durumda 110 için cold 30 light 80 mi yoksa light 90 cold 20mi ne tavsiye edersiniz şuan chardan istediğimi alıyorum çok iyi gerçekten.Tavsiyelerinizi bekliyorum

Alıntıları Göster
    Bana Kalırsa Cold 40 Lıght70 110Fire 110Heuksal Yap.Snow Bakımından Daha Yararlı Olur..

• quote:

Orijinalden alıntı: WuLei_

87 lvl bi rogue bard charım var kasarken çok seriyim ancak iş pvp de biraz farklılaşıyo recovery division olmadığı için çin charlarla kapışamıyorum . bard 80 lvlde sizce clerice döniyim mi?

Alıntıları Göster
    95lv full int charım war heuksal light cold build konusunda kararısızm imbue cold şu an snce napmalym kararsızm kaldım 110da iş görür mü ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _PunisheeR_

95lv full int charım war heuksal light cold build konusunda kararısızm imbue cold şu an snce napmalym kararsızm kaldım 110da iş görür mü ?

Alıntıları Göster
    60Lv wizard'ım var. skilleri 52 de 8 gap var. 52Lv wizard 52Lv cleric 2k sp si var.. npc seti var :S nerde kasarsam hızlıca sp biriktirip 50k sp lik farmı bitirebilirim? ve hangi taxiye girebilirim?
  • quote:

Bence Gayet İdeal Güzel Bi Char Olur Bu Yapılandırma ile İmbueyi Cold Yapmanda İyi Olmuş,Çin Charlara Karşı Biraz Daha Avantajın Olur,İş Görür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FeeL

60Lv wizard'ım var. skilleri 52 de 8 gap var. 52Lv wizard 52Lv cleric 2k sp si var.. npc seti var :S nerde kasarsam hızlıca sp biriktirip 50k sp lik farmı bitirebilirim? ve hangi taxiye girebilirim?

Aslında 60Lv Wizardın Seri kasması İçin Penonlar İdeal Bir Yer Hem Spawn Bakımından iyi Hemde Seri Keseceğinden İyi Kasılırsın ama boş slot bulman biraz zor olabilir(tabi bu servere göre değişir).Taxi Olarak Sniper Taxi En uygunudur ama 70-72lik moblarda taxi yapanlar varsa onlar daha iyi olur diye düşünüyorum.
    Umarım Yardımım Dokunmuştur
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: FeeL

Aslında 60Lv Wizardın Seri kasması İçin Penonlar İdeal Bir Yer Hem Spawn Bakımından iyi Hemde Seri Keseceğinden İyi Kasılırsın ama boş slot bulman biraz zor olabilir(tabi bu servere göre değişir).Taxi Olarak Sniper Taxi En uygunudur ama 70-72lik moblarda taxi yapanlar varsa onlar daha iyi olur diye düşünüyorum.
    Umarım Yardımım Dokunmuştur

Alıntıları Göster
    yardımın için teşekkürler..

• quote:

yardımın için teşekkürler..

Görevimiz...
  • Yeni Sorularınız Bekleniyor...
  • quote:

Yeni Sorularınız Bekleniyor...
    s.a kardeşim bende sp farm yaptığım çarım var ben çin str yapıcam ama hangi buıldi seçsem die zorlanıyorum sence hangisi iyi ben pvp dede unig de de iyi olmasını istiyorum bundan önce çok çar kastım wiz glavie ınt ama şuan karar veremedim bilgilendirirsen sevinirim şimdiden tşk ler

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafam1957

s.a kardeşim bende sp farm yaptığım çarım var ben çin str yapıcam ama hangi buıldi seçsem die zorlanıyorum sence hangisi iyi ben pvp dede unig de de iyi olmasını istiyorum bundan önce çok çar kastım wiz glavie ınt ama şuan karar veremedim bilgilendirirsen sevinirim şimdiden tşk ler

Alıntıları Göster
    kardeş yanlış anlamassan sana msnneni verirsen bişey sorucamda burada biraz utanıyorum forumda anlamadığım bişey varda

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafam1957

kardeş yanlış anlamassan sana msnneni verirsen bişey sorucamda burada biraz utanıyorum forumda anlamadığım bişey varda

Alıntıları Göster
    ayrıca şunları söylemeden geçemicem bu çok güzel bir forum ve içinde çok güzel insanlar var varamir ayrıca çok iyi birisin çok saol yardımların ve zaman ayırdığın için
  • quote:

Orijinalden alıntı: WuLei_

87 lvl bi rogue bard charım var kasarken çok seriyim ancak iş pvp de biraz farklılaşıyo recovery division olmadığı için çin charlarla kapışamıyorum . bard 80 lvlde sizce clerice döniyim mi?

Alıntıları Göster
    Merhaba sorulara verdiğin cevaplar için teşekkür ederim. Ben yaklasık 6 kişilik bir arkadas grubuyla sro ya yeniden basladım. Önceden oynamıstım baya önceden XD. Şimdi çok sey değişmiş. Bizim amacımız sro ya yaşam felsefesi yada maddi çıkar elde etmek değilde oyun olarak günde 1 saat hoş vakit geçirmek felan istiyoruz. serverin en iyi pvp charı benim olsun yada en iyi guild biz olalım değil. Kendi çapımızda ufak tefek kervan cekelim birlikte bişiler yapalım eylenelim istiyoruz. Sormak istediklerim şunlar,

Birinci olarak ben diyorumki hepimiz yeni baslayacağız ve bazı arkadaslar okcu olmak istiyor bazıları warrior olcak bunlar kasmaları zor charlar. Bi char ı ortaklaşa belli bi lwl kadar kasalım sonra onun üzerinden diğerlerini kasalım diyorum kafamdan. İşte bu bize taxi yapacak char sence ne olmalı wizard mı yoksa çin okcumu yada alternatif fikir??

2. olarak okcu olmak isteyen sence çin okcumu olsun yada xbow mu olsun??

3. olarak Xbow doğası itibari ile vur-kac charı dakikalarca pvp yapmaya meyilli değil diye düşünüyorum ve bu yüzden cleric yerine bard açması hızlı koşabilmesi 1. şart diye düşünüyorum sence mantıklımıdır. Yüksek lvl bi charım hiç olmadığı için ilerde neler değişiyor noluyor bilmiyorum.

Vereceğin cevaplar için şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: vastar

Merhaba sorulara verdiğin cevaplar için teşekkür ederim. Ben yaklasık 6 kişilik bir arkadas grubuyla sro ya yeniden basladım. Önceden oynamıstım baya önceden XD. Şimdi çok sey değişmiş. Bizim amacımız sro ya yaşam felsefesi yada maddi çıkar elde etmek değilde oyun olarak günde 1 saat hoş vakit geçirmek felan istiyoruz. serverin en iyi pvp charı benim olsun yada en iyi guild biz olalım değil. Kendi çapımızda ufak tefek kervan cekelim birlikte bişiler yapalım eylenelim istiyoruz. Sormak istediklerim şunlar,

Birinci olarak ben diyorumki hepimiz yeni baslayacağız ve bazı arkadaslar okcu olmak istiyor bazıları warrior olcak bunlar kasmaları zor charlar. Bi char ı ortaklaşa belli bi lwl kadar kasalım sonra onun üzerinden diğerlerini kasalım diyorum kafamdan. İşte bu bize taxi yapacak char sence ne olmalı wizard mı yoksa çin okcumu yada alternatif fikir??

2. olarak okcu olmak isteyen sence çin okcumu olsun yada xbow mu olsun??

3. olarak Xbow doğası itibari ile vur-kac charı dakikalarca pvp yapmaya meyilli değil diye düşünüyorum ve bu yüzden cleric yerine bard açması hızlı koşabilmesi 1. şart diye düşünüyorum sence mantıklımıdır. Yüksek lvl bi charım hiç olmadığı için ilerde neler değişiyor noluyor bilmiyorum.

Vereceğin cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Alıntıları Göster
    ben Bard/Cleric bir karakter açacağım 100e FF olsun yeter kasma tarzımın nasıl olması seri kasmama yardımcı olur ?

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.