Şimdi Ara

Yapılandırma Hakkında(Tüm Sorularınızın Cevabı Burda) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
0
Favori
15.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gapı bozsam 100e çeksem skilleri level kassam daha mı iyi olur. 109 olunca gap 9 da sp kasarım daha mantıklı olur sanırım.

Yapılandırma Hakkında(Tüm Sorularınızın Cevabı Burda)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _RAPTOR_ -- 18 Mart 2010; 17:09:57 >
  • Bence Farmı Boz 110Lv Olduktan Sonra Skilleri 101e çek farmını yap
  • quote:

Orijinalden alıntı: VaramiR

Bence Farmı Boz 110Lv Olduktan Sonra Skilleri 101e çek farmını yap

330K SP BİCHEONU 100E TAM ÇEKİYOR FİRE LİGHT 91 DE KALIYOR. ÇEKSEM de hangi skilleri çekmek daha mantıklı olur acep. bicheondan başlayıp fire ile mi devam etsem 100e çekmeye.
  • Kardeş Ben Bow Char Yaplıandırma hakkında bılgı edınecektım 110 ıcın kac sp lazım acılması gereken sıkıller ve yapacagım setın promu garmetnmı olması hakkında tum bılgılerı beklıyorm bow yapılandırmayla ılgılı tum bılgılerı rıca edıyorm :D:D Biraz uzun Bi Soru Oldu ama Napayım sen ıstedın bende sordum soruyu :D

• quote:

Orijinalden alıntı: effsane_61

quote:

Bence Farmı Boz 110Lv Olduktan Sonra Skilleri 101e çek farmını yap

330K SP BİCHEONU 100E TAM ÇEKİYOR FİRE LİGHT 91 DE KALIYOR. ÇEKSEM de hangi skilleri çekmek daha mantıklı olur acep. bicheondan başlayıp fire ile mi devam etsem 100e çekmeye.

330k ile sen Bicheonu Full Farm yap Lvi kasıncada gelen spler ile fireyi uplarsın.Her Lv Aldığında Bicheonu Sadece Lv uplat içindeki skilleri açmak maksat 0gap olsunki daha çok ex gelsin ve hemen 110 olduktan sonra 101e çekersin bicheonu ve Farmını Yaparsın

• quote:

Orijinalden alıntı: pamuk52

Kardeş Ben Bow Char Yaplıandırma hakkında bılgı edınecektım 110 ıcın kac sp lazım acılması gereken sıkıller ve yapacagım setın promu garmetnmı olması hakkında tum bılgılerı beklıyorm bow yapılandırmayla ılgılı tum bılgılerı rıca edıyorm :D:D Biraz uzun Bi Soru Oldu ama Napayım sen ıstedın bende sordum soruyu :D

Bowman;100Lvde 94Lv Skili Olan 2.Teptirme Skiliyle Çok Tercih Edilen Bi Char Oldu ama Çokta iyi Olduğu Söylenemez,Tabi Bu İtem ve Yapılandırmasına Göre Değişir.Genelde Gördüğümüz Yapılandırma 100Fire,Pacheon 80Lıght Cold20 ve Garment set Oldu ama bence bu tercih yanlış Neden derseniz,Phy Olarak Pek Bir Defansınız Olmuyor.
    Bana Göre Bowman;
    1-)110Fire 110Pacheon 110Cold ve garment set giydirmelisin Böylelikle Hem Garment set İle Parry Ratioyu Yüksek tutup daha az critical yersin hemde Mag Defans sağlarsın intlere karşı hemde fazladan %20Hızlı Koşarsın ve %50lik Speed alırsın,Lıghttan Kaybettiğin Hızlı Koşmayıda Böylelikle Sağlarsın.Cold İlede Hem İstediğin Adama Göre İstediğin %'deki Snowu açarsın ve İyi Bir Phy Defans Sağlamış olursun ve yeri geldimi Coldun El Yakmasını Kullanabilirsin.Setin +5 Takılar +6 Silahta +5 ama statları sağlam olmalı ve kesinlikle tüm itemlerinin Phy Mag defansı ver parry ratiosu %41 üzeri olmalıdır.Bence Bir Bowman İçin En Mantıklı ve En İdeal yapılandırma

2-)110Fire,Pacheon 70Lıght 20Cold ve Garment veya pro set eğer ben kolay kolay str chara yatmak istemiyorum diyorsan pro giymelisin.Neden Lıghtı70 indirip cold40 yaptın dersen,Oyunda En Yüksek Damageye Sahip Olan Wizard ve Warriorlara Karşı %20nin Bir Etkisi Yok Hele Bide 110Lv İle Attacklarının Dahada Yükseldiğini Hesaplarsak Cold40 Daha Uygun bence(Snow Bakımından)ve İtem Olarak +5 Garment set giydirebilirsin ama Takılar en az +6 olmalı ve statları iyi olmalı,Silah Olarakta Criti %80 +5 Bir Silah Bile Yeterli Olabilir.

• Evet Sorularınızı Almaya Devam Ediyoruz...
  • Rogue/Cleric hakkında bi kaç bilgi alabilirmiyim. dagger+xbow , Cleric..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sudden_Death

Rogue/Cleric hakkında bi kaç bilgi alabilirmiyim. dagger+xbow , Cleric..

Bana Göre Xbow Char Biraz Risk Charıdır,Xbow ile Hpsini Yarıya Çekmeden,Dagger Kullanıncada Defansı Düşürüp Atağa Vermeden Kolay Kolay Kesemez ama Bu Skilleri Doğru Zamanında Kullandımı Özellikle Daggerin Skilini Kesemeyeceği hiçbir Adam Yok,Ben Bladerken Korktuğum Tek Chardı Daggerler.Ama Kesinlikle Bu Tür Charların Setlerinin Çok İyi Olması Gerekir.1vs1'de çok etkili bi charıdr,Fw,Gw Gibi Olaylarda Ne çok iyi diyebiliriz,nede kötü ama Hayal kırıklığına uğratmaz sizi.Tabi Oynamayı İyi Biliyorsanız Xbow Dagger Cleric Char Oynaması En Zor Chardır.Herkes Oynayamaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VaramiR -- 20 Mart 2010; 10:59:58 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sudden_Death

Rogue/Cleric hakkında bi kaç bilgi alabilirmiyim. dagger+xbow , Cleric..

Bana Göre Xbow Char Biraz Risk Charıdır,Xbow ile Hpsini Yarıya Çekmeden,Dagger Kullanıncada Defansı Düşürüp Atağa Vermeden Kolay Kolay Kesemez ama Bu Skilleri Doğru Zamanında Kullandımı Özellikle Daggerin Skilini Kesemeyeceği hiçbir Adam Yok,Ben Bladerken Korktuğum Tek Chardı Daggerler.Ama Kesinlikle Bu Tür Charların Setlerinin Çok İyi Olması Gerekir.1vs1'de çok etkili bi charıdr,Fw,Gw Gibi Olaylarda Ne çok iyi diyebiliriz,nede kötü ama Hayal kırıklığına uğratmaz sizi.Tabi Oynamayı İyi Biliyorsanız Xbow Dagger Cleric Char Oynaması En Zor Chardır.Herkes Oynayamaz

bow oynuyacaktım ama EU kullanmak istedim.rogue/cleric yada warlock açacam %70 cleric %30 wrlock

• Full int spear acmayi dusunuyorum farma sokucam yaklasık 2m sp yapmayi dusunuyorum.. Yapılandırma olarak ne önerirsin ? iyi ve kötü yanları neler. şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tolunay

Full int spear acmayi dusunuyorum farma sokucam yaklasık 2m sp yapmayi dusunuyorum.. Yapılandırma olarak ne önerirsin ? iyi ve kötü yanları neler. şimdiden teşekkürler

Full İnt Speara İyi Bi Char Diyebiliriz,Çünkü Hem Avrupa hem Çin Charlara Karşı İş Görebilecek Bi Char.
    Bir Çin Charda Olabilecek En Yüksek Attack Full İnt Spear Chardadır,Eğer Sağlam Bir Set ve silah dizilebilirse yeri geldimi herkesin çekindiği bi char olan warriorları Basit Bir Şekilde Kesebilir.
    Tabi Yapılandırma Önemli Bazıları İnt Spearın Hybird Yapılmasını Önerir ama ben Bunu Çok Akıllıca Görmüyorum Zaten Heuksalın Hp Yükseltme Skili Olduğundan Strye bikaç kez verip Atağı Düşürmek Gereksiz ve Bence Sonuçta Bir İnt Char Snowu Bittimi Hpsi Ne Kadar Olursa Olsun Yatma ihtimali yüksektir,Yani Ya Full Attack Olup Snow Bitmeden Karşı Tarafı Devirirsin yada Hybird Yapıp biraz riske atarsın bunu.
    Bence Skilleri Şöyle Olmalıdır; 110Cold 110Light 110Heuksal Pvpde Özellikle heuksalın Fırlatma Kafaya İndirme ve Çevir Skilleri Çok Etkilidir.
    İtem Olarak Kesinlikle Armor Giymelidir,Çünkü Bir İnt Chara En Çok Gereken Şey Phy Defanstır ve bunu En iyi Armor Sağlar,Eğer dersenki ya int charlara karşı ne yaparım(Özellikle Wizler) çok zor durumda kalınca heuksalın Mag Defans Skilini Açarsın ve Bu Sana Bir Wizi O süre içinde kesmene yetecektir.
    Genel Olarak Bakarsak 1vs1'de Etkilidir,Uniqlerdede Fena Sayılmaz ama Fw ve Gw'lerde Çok Şey Bekleyemezsin sonuçta bir int char...Umarım Az Çok Bi Fikir Sahibi Olmuşsundur

• Peki son sorum daha yormam seni Wariror / Cleric hakkında bir yorum yapar misin tekrardan teşekkurler İnt Spear mı yoksa Wariroru mu tercih ederdin sen olsaydın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tolunay -- 20 Mart 2010; 23:20:03 >
  • Aslında bu biraz zevk meselesi Warriorunda İnt Spearında Kendine Göre Hoş Tarafları var ama ben pek int char sevmediğim için Warrioru tercih ederdim hem warrior oynama konusunda kendime çok güveniyorum hemde zevklidir.1vs1de Fw Gw'de iş gören ve ptlerin aranan yüzüdür warrior kasmasıda zor sayılmaz o bakımdan.Hangisini Seviyorsan Onu kas tabi bide hangisini daha iyi oynuyorsan
  • Evet Beyler Yapılandırma Hakkında Sorularınızı Almaya Devam Ediyorum..
  • quote:

Evet Beyler Yapılandırma Hakkında Sorularınızı Almaya Devam Ediyorum..

Önceki sayfada yazmıştım ama dikkate alınacak kadar değerli görülmedi sanırım
  • Avrupa'da sadece bir build ile kassam(wizard).Sp ihtiyacı olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CYCLOMOTEUR

Benim de kafamda blader yapmak var.Bicheon ve fire kesin açılacak.Ama üçüncüsü çoğu kişi tarafın farklı farklı seçilebiliyor.Kimi light kimi force kimi de cold u seçiyor.Benimde aklımda 3 build olarak heuskal açmak geldi.Yani çift build kullanmak istiyorum.Size göre artıları eksileri nelerdir?Görüşlerinizi almak istiyorum

Pardon Şimdi Söyleyince Farkettim
    Ben Hiç Dual Weaponlu Char Oynamadım ama 1 Ay Öncesine Kadar Blader Arkadaşım Lıghtı Kapatıp Glavieyi Açtı,Her Ne Kadar Hızlı Koşma ve Parry Ratiosu Düştü Bu Parry Ratioyu Tekrar Kazanmak İçin İtemlerin İç Statlarındaki parry Ratioyu Yükseltince Blueden Daha Etkili Olduğundan ÜçTane İtemin Parry Ratiosunu %61 Üzeri Yaptı lıght80 Kadar Parry Ratio verdi ve şuan Memnun Sayılır,Tek Şikayeti 24 saat kastığı ve hep drug speed almak zorunda olduğu için günde 10mye yakın masrafı gidiyormuş.Yani Anlayacağın Glavie Blade Güzel Olur ama Masrafıda Çok Olur,Tabi Böyle Bi Chara Pro Giydirmek Şarttır Pvpde Çok Etkili Olacağını Düşünüyorum,Fw Gw gibi yerlerdede blade kullanırsan çok hoş olur.

Eğer Dersenki Force Açarsam Ne Olur?
    Force Açarsan Kesemeyeceğin Çin Char Olamaz ama yine masraflı olur tabi birde Avrupa Charlara Karşı Zorlanırsın.Fw Gw'de Alırsın Speedini Yine Kesersin Bayağı Adam.İtem Olarak Pro Giymelisin.Bu Yapılandırma Güzel ve Zevk verici bi yapılandırmadır.

Eğer Dersenki Cold Açarsam Ne Olur?
    Cold Açarsan Gerçekten Çok Yüksek Bi Phy Defansın Olur,Özellikle Str Charlara Karşı Çok Dayanıklı Olursun ama Atağa Bi Etkisi Olmaz.Cold İle Birçok Strye Dayandığın Gibi Garment Set Giyersen Hem Str Hemde İntlere Karşı Daha yüksek Defansın Olur.Böyle Bİ Char 1vs1'de Çok Zevk verebilir Fw Gw'de Zor Yatarsa Asıl Zevki Orda Alırsın,Bence Güzel Yapılandırma Olur.

Eğer Dersenki Lıght Açarsam Ne Olur?
    Lıght Açarsan Yapılandırman Lıght80 Cold30 veya Lıght70 Cold40 Olarak Yapmanı Öneririm,Bu Şekilde Hem Kasmasına Yetecek Kadar Hızı Olur Hemde Pvpde İstediğinde Dayanabilecek Snowu Olur,Avantajlıdır Yani Benim Blader Charımın yapılandırması böyleydi 100Fire 100Bicheon Lıght80 Cold20 +5Pro set +6accler +7silahlar ve daha 9gapta iken sunluları kestiğimi hatırlıyorum hatta bi tanesinin videosu bile var.Bu Yapılandırma Çok Görülen Düz Bi Yapılandırmadır ama gerçekten iyi bi yapılandırmadır fena sayılmaz.1vs1 Fw Gw Her yerde iş görür.Tabi Kesinlikle seti Pro Olmalıdır...

• ben de full int heuksal char kasmayı planlıyorum.

skiller hakkında da 110 heuksal 110 fire 70 light 40 cold var.. sizce nasıl olur

ben fire kesinlikle 110 olsun istiyorum.snow shield'den de vazgeçmek istemiorum.110-fire-110 cold da olabilir belki..

önerilerinizi bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cerberuss blaze -- 21 Mart 2010; 14:02:40 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.