Şimdi Ara

YapıKredi Worldcard ile mobil ödemelere %25 indirim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
658
Cevap
39
Favori
25.534
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1- Şimdi bu yapı kredi cüzdanı nasıl kullanıyoruz ?
    2- İndirim tüm alışverişlerde geçerlimi, gıda, giyim, akaryakıt. vs

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yapı Kredi Cüzdana Nuvo eklenmediği sürece fıs benim için malesef.
  • Gerçekten çok güzel kampanya. Yapı kredi bu aralar gerçekten coştu.

Yapı kredi olsun olmasın tüm poslarda geçmesi gerçekten güzel. Küçük bir sıkıntı var, dokunmatik özellikli pos çok fazla yok. Ama büyük marketlerde migrosta vs. var.

Benim sorum şu : 100 TL ye 15 TL puan kampanyası ile bu birleşir mi ? örneğin 100 TL migrostan dokunmatik ödersem, 15 TL puan + 25 TL iade mi alacağım ? Yoksa 100 TL altında kaldığı için 134 TL lik alışveriş mi yapmak gerekir ? 134 TL lik alışverişte 33,5 TL geri ödeme yapılır ve net 100,5 TL ödenmiş olur. Bu şekilde mi yapmalıyız ?
    çok mu detaylı düşündüm yoksa ?

Yani demek istediğim şu kampanya ile birleşir mi ?http://www.worldcard.com.tr/kampanyalarimiz/world-kampanyalari/martta-toplam-75-tl-worldpuan/s-6833/c-7038.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edwin -- 18 Mart 2016; 14:13:05 >

• değişik tutarda toplam 200 tl ye 50tl iade var anladığım. 4 yada 10 çekim farketmez anladığım. nfc açıcaz, paypas posa tutacağız, önceden ykb cüzdanda kartı tanımlayacağız. uygulamada açık olacaktır heralde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • temassız pos çoğu markette var zaten. benim telefonda NFC desteği olmadığı için yararlanamıyorum bu kampanyadan cüzdan'da mobil ödeme var, ben girince program kapanıyor, belki nfc olmadığındandır. ama güzel kampanya belki temassız kampasında olduğu gibi bunu da uzatırlar
  • Aman dikkat!!!! Migros'ta temassız ödeme yaparsınız Y. Kredi posu olarak geçmiyor. 6x100 kampanyasına dahil olmayabilir.
  • Bu NFC nedir _?
    Nasıl aktif hale getirilir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: suat_simsek

Aman dikkat!!!! Migros'ta temassız ödeme yaparsınız Y. Kredi posu olarak geçmiyor. 6x100 kampanyasına dahil olmayabilir.

"Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ile Yapı Kredi POS’u ya da diğer banka POS’larından yapılacak alışverişler dahildir."
  • tomofil T kullanıcısına yanıt
    Bu kampanyada pos sinirlamasi yok fakat market kampanyasinda sadece ykb posu isteniyor.

Migrosta deneyin arkadaslar sifre ekraninda hangi bankadan gectigi yaziyor farkli postan geviyor ise şifre gormeyin 1 dk sonrra iptal olir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonum S3 nfc var ancak cüzdan uygulamasında mobil ödeme seçeneği yok

• güzel kampanya fakat bu işlemi nasıl gerçekleştireceğimizi öğrenmemiz lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EfsaneFocus

Bu NFC nedir _?
    Nasıl aktif hale getirilir ?

Android Sırasıyla; Ayarlar → Kablosuz & Networks altında NFC ve Android Beam desteğinin olup olmadığını görebilirsiniz.

http://bkm.com.tr/faydali-bilgiler/nfc/
  • Sadece android mi acaba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bp kampanyasıyla birleşirse 200 tl,lik yakıt alınsa 50+40 tl indirimle çok yahşi olur.

• Güzel kampanya inşallah kasada sıkıntı olmaz. Kasiyerleri de bilinçlendirirler bazı yeni kasiyerler temazsız işlem yapalım dediğimde yüzüme bakıyorlar...
  • suat_simsek kullanıcısına yanıt
    Ben cekmekoy migrostan 100tl yaptim 15 tl puan kazandim musteri hizmetleri ile teyid de ettim az once. Bu iki kampanya cekmekoy migrosta gecerrli olur ve de birlestirilebilir. Siz gecerli olmadigini nasil teyid ettirdiniz sorabilir miyim???? Musteri hizmetlerini mi aradiniz??

• Nuvo ve buna bagli world kartim var. Kampanyaya katilamaz miyim?

• iphonelarda nfc ve mobil ödeme olmadığından kampanya iphonelar için geçerli değil
  • thundere kullanıcısına yanıt
    Hocam, arkadaşlar kampanya iphone telefonlar için geçerli değil diyor ama uygulaması mevcut bizde.
    Çalışmayan uygulamayı niye yapıyorlar o zaman ?

• quote:

Orijinalden alıntı: EfsaneFocus

Hocam, arkadaşlar kampanya iphone telefonlar için geçerli değil diyor ama uygulaması mevcut bizde.
    Çalışmayan uygulamayı niye yapıyorlar o zaman ?

İphonedan nfc ile ödenmiyordur

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.