Şimdi Ara

YapıKredi Worldcard ile mobil ödemelere %25 indirim (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
658
Cevap
39
Favori
25.536
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben hem migrosta hem şok ta denedim. telefon pos cihazı ile iletişime geçiyor ancak ödeme gerçekleşmiyor. kartınızı manyetik okutun gibi bi hata veriyor ?????
  • quote:

Orijinalden alıntı: can33tokat

ben hem migrosta hem şok ta denedim. telefon pos cihazı ile iletişime geçiyor ancak ödeme gerçekleşmiyor. kartınızı manyetik okutun gibi bi hata veriyor ?????

Dostum hiç hata falan vermiyor temassız açılıyor telefonu yaklaştırıyorum ne posta ne de telefonda bir hareket olmuyor daha sonra temassız kartım okuduğumda işlem yapabiliyorum anlamadım gitti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün ŞOK markette denemiştim hata vermişti. Bu gün Migros'ta denedim sorunsuz bir şekilde ödeme yaptım..
    Güzel kombo oldu benim için. 15 TL hopi+30 TL'lik peynir için 10 TL Money+ YKB %25 indirim.
  • raziel82 kullanıcısına yanıt
    migros kapanmadan az önce gittim 100 tl işlem sorunsuz oldu haberin olsun yarın tekrar dene istersen.
  • rasmoon kullanıcısına yanıt
    illaki alışveriş olacak deneyeceğim kampanya süresi uzun. inat ettim alacağım :)
  • Arkadaşlar daha önce migros 2 şokta birkez denedim olmadı.Şu nfc işinin videosunu izledim.Telefonun arka kısmından alıyormuş bu nfc ve biraz üstünde gezdirmek lazım galiba.Birde öyle deneyin derim.
  • Şöyle problemsiz çalışsa da herkes düzgün bir şekilde faydalansa.
  • benzinlikte deneyen var mı arkadaşlar
  • bazı modellerin mesela samsung note2 note3 nfc anteni pilin üzerindedir

yani çakma pil kullananlarda çalışmaz

• raziel82 kullanıcısına yanıt
    sistemde sorun falan yok cillop gibi. internet bağlantısı olduğuna ve uygulamanın hazır olduğuna emin olun.

• sioux kullanıcısına yanıt
    yok hocam herşey hazır ve tamdı. nfc uygulama açık giriş yaptım. cihaza doğru tuttuk. kartı da okudu gördü zaten. buraya kadar zaten bir sorun olsa şifre girme kısmı gelmez. şifre girdim. pos cihazında aranıyor onay alınıyor kısımlarını gördüm. sonra onaylanmadı dedi. şifreden sonraki kısımda sıkıntı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: raziel82

yok hocam herşey hazır ve tamdı. nfc uygulama açık giriş yaptım. cihaza doğru tuttuk. kartı da okudu gördü zaten. buraya kadar zaten bir sorun olsa şifre girme kısmı gelmez. şifre girdim. pos cihazında aranıyor onay alınıyor kısımlarını gördüm. sonra onaylanmadı dedi. şifreden sonraki kısımda sıkıntı.

ŞİFRE derken , kullandığınız kredi kartının 4 haneli şifresinimi giriyorsunuz yoksa YKB cüzdan uygulamasına girerken kullandığınız şifre mi? Yoksa farklı bir şifre mi giriyorsunuz?
  • aktive ediliyor ekranında kaldı bende
    edit: aktive etmek istiyorum hataya düşüyor.hata yazıyor ekrana sadece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul615 -- 21 Mart 2016; 15:03:35 >
  • arkadaşlar xiaomi redmi note 2'de NFC var mı, android 5.0.2 yüklü şuan
  • fiat2001brava F kullanıcısına yanıt
    yok kredi kartı şifresi. 50 TL üzeri olunca pos cihazı kredi kartı şifresi soruyor.
  • Hayret ykb 600tl harcama zorunluluğu olmayan bir kampanya yapmış 😮

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

arkadaşlar xiaomi redmi note 2'de NFC var mı, android 5.0.2 yüklü şuan

maalesef yokmuş üstadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ik77

quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

arkadaşlar xiaomi redmi note 2'de NFC var mı, android 5.0.2 yüklü şuan

maalesef yokmuş üstadım.

eşimde samsung note 3 N9000Q var, onda olur sanırım
  • 200 tl harcama yaptım.
    gelsın 50

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • migros ta 55 tl lik işleme önce işlem yapılıyor yazdı şifre istedi şifreyi girdim işlem başarısız diye bildirim geldi

kartta bakiye var telefon lg g3

bu durum başına gelip çözebilen varmı sorunu arkadaşlar
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.