Şimdi Ara

YapıKredi Worldcard ile mobil ödemelere %25 indirim (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
659
Cevap
39
Favori
25.532
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kendi telefonumda mobil ödeme aktifleştirilirken "Hata oluştu" diyor.
    Başka telefonda denedim sıkıntısız mobil ödeme aktifleştirildi. Pos cihazı da gördü telefonu ancak ödeme onayı vermedi.
    Hem şok hem de migrosta denedim.
  • Arkadaş işin kasiyerlik altı üstü kullanacağın bir tane cihaz, basit bir temassız alışveriş nasıl yapılır öğrenmek çok mu zor anlam veremiyorum... Kampanya güzel kampanya da kasiyerlerle verdiğin mücadele yıpratıyor insani.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kac tane temassiz odemeli kartim var bugune kadar sadece 1 kasiyer temassiz odemeyi kullanmayi akil etti. Starbucks

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bugün NFC özelligini kullanarak şoktan 206 tl lik alışveriş yaptım cüzdan uygulaması üzerinden ödemeden herhangi bir sıkıntı olmadı mh aradım ödeme temassiz geçtiğini sistemde gözüktüğünü söyledi işlem kampanya kapsamında geçerli diye belirtti ve benim bilgi ekranına not düştü ilerde sıkıntı çıkmasın diye eğer bu kampanyadan faydalanmak isteyen varsa şok marketlerde işlem yapabilir ler

• Bugün migrosta defalarca denememe rağmen olmadı. Pos telefonu görüyor bilgileri alıyor şifre giriyorum. Onay vermiyor. Sanırım banka ile ilgili sorun. Şifre girdikten sonra sıkıntı yaşayan oldu mu başka

• raziel82 kullanıcısına yanıt
    dün aynısı bana da oldu, bir türlü ödeme onayı vermedi. 110 tl lik işlem de şifre istedi şifre girdim onay vermedi, 2 tl lik işlem yaptım yine onay vermedi.
  • LC waikiki de deneyen oldumu

• Normal temassız ödeme yapsak acaba anlarlar mı telefonla alışveriş olduğu uyglmda gzkblr başka bişey var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: raziel82

Bugün migrosta defalarca denememe rağmen olmadı. Pos telefonu görüyor bilgileri alıyor şifre giriyorum. Onay vermiyor. Sanırım banka ile ilgili sorun. Şifre girdikten sonra sıkıntı yaşayan oldu mu başka

aynen hocam ben de denedim şifre girdikten sonra hata veriyor mh ile görüstüm şifreyi yanlıs giriyorsunuz dedi işlem görünüomus ama hata verdi migrosta
  • rasmoon kullanıcısına yanıt
    Bi sistem yapıyorlar kampanya yapıyorlar onuda tam yapamiyorlar saçmalık

• crackerss1982 C kullanıcısına yanıt
    Şifreyi neden yanlış girelim ki sistemde sorun olduğu açık.

• Adamlara kart lazım sahada test edecek
    Onuda bu şekilde hallediyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende bugün denedim. Tlf la ödeme deyince kasiyer bir şaşırdı olmuyor filan dedi ama temassız A işlemi gönderince tlf yapıştırdım. Biraz bekliyorsunuz sistem tanıyor ve şifre istiyor. Şifreyi girdim ama kasa onaylamadı dedi.. Tekrar denedik şifreyi girdim yine onaylamadı dedi.. Şuan provizyonda iki adet işlem gözüküyor.. Bakalım ne zaman iptal olacak. Sonuç başarısız işlem.. Kasiyer ve mağaza müdürü konudan bir haber

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msn97 -- 20 Mart 2016; 19:14:24 >
  • bu mobil odemenin kac tane konusu var ya? bir burdan bir diger konu(lar)dan yaziyorlar. biri mudahale etse iyi olur

• lg g2 4.2.2 de cüzdan uygulamasında mobil ödeme yok

• bradenburg B kullanıcısına yanıt
    LCW de o özellikte pos cihazı yokmuş. Bugün sordum.
  • Nuvo kart ta oluyor mu arkadaşlar ?

• quote:

Orijinalden alıntı: _Riven_

lg g2 4.2.2 de cüzdan uygulamasında mobil ödeme yok

Sürüm en aşağı 4.4.2 olması gerekiyor diyor zaten şartlarda

• quote:

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

quote:

Orijinalden alıntı: seas79

İlker telefonun ayarlarından NFC yi gel zaten açıktır nfc nin içine gir ordan ödeme servislerine oradanda Dokun ve ödeye tıkla açılınca görürsün orada yapıkrediyi ok...

Yapı kredi yı goruyorum milletmillet kartı giriyorum demişte onu anlamadim
    Bu mesaja eklenen görseller:

Yapikrediye tanimli cep numaramin takili oldugu telefonda NFC yok. AMA diger numaramim takili oldugu telefonda NFC var ve mobil cuzdan yuklu. NFC aciyorum, mobil yapikredi gozukuyor ama bugun migrosta denedik olmadi...

Bunla ilgili yorumu olan var mi
    Bu mesaja eklenen görseller:

• Ben bugun carrefourda da denedim yine olmadı nfc acik kart aktif ve oncelikli kart seçili pos a dokunduruyorum ama hiçbir hareket yok migrostaki posta da dokundura dokundura bir hal olmustum arkasını çevirip onunu cevirip ters çevirip hayır bir de insan madara olmuş hissediyor kasadaki kadın bakıyor bu ne yapmaya calişiyor diye ya benim tel bozuk ya da bilmiyorum alışveriş yapmaktan bir hal oldum teşekkürler yapı kredi!!!!!
    Bu arada nfcyi deneyebileceğim başka bir şey var mı?

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.