Şimdi Ara

Yapıkredi world ile her 500 TL seçili e-ticaret alışverişinize 40 TL, toplam 200 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
7
Favori
9.551
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynı gün aynı işyerinden tek seferde yapılacak ilk 500 TL ve üzeri harcama ödüllendirilecektir.

Kampanya kapsamında kazanılan puanlar, en az 1 adet kullanıma açık bireysel TLcard olması durumunda TLcard’lara kazanımın olduğu gün içerisinde yüklenecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi clloyd -- 5 Ekim 2022; 19:55:2 >

• şaşırtmaçlı başlık...

seçili sitelerde yazıyor...

• ser_kan55 kullanıcısına yanıt

güncelledim

• amazon hediye bakiye kabardıkça kabardı ya.
  • Tesekkurler.
  • Merhaba,
    Bu tür kampanyalari en iyisi değerlendirme yolu nedir?

Cüzdan yükleme ile yatırımlık birşeyler almak gibi??
  • Amazon bu ay gelmeyecek heralde
  • Başlık için teşekkürler. Bir sorum olacak. Puan kullanımları kampanyaya dahil değil diye belirtilmiş ama 600 liralık bir harcama için 100 lira puan kullansak yani 500 lira yine karttan çekilse dahi kampanyaya dahil olmuyor mu? Daha önce mutlaka sorulmuştur ama arattığımda bulamadım.
  • edebali33 E kullanıcısına yanıt

Puan harici ödemeniz 500 lira ve üzeri olduğu sürece dahil olmalı hocam. En kötü kayıt açtırarak gene saydırırsınız.

• gesture G kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam.
  • Hepsiburada cüzdan hangi elektronik olarak geçiyor mu worldde
  • Stereo Palma kullanıcısına yanıt

Kişiye özel kampanyalar da bu ay gelmedi sanırım.

• profnothing P kullanıcısına yanıt

Trendyol falan iyide. Hepsiburada Cüzdan işleri tehlikeli, hangi yüklemeden çektiği belli olmuyor. Kazara iade falan olsa YapıKredi zamana ve tutara bakmadan puanı anında geri alıyor. Birkaç lira için puandan da olunabiliyor. Bu konuda kesinlikle çözümde üretmiyorlar.

Geçenlerde Axess ile kampanyaya katılmadan yükleme yapmışım, sonradan farkettim. Geri iade edip, cüzdana tekrar yükleyeyim dedim. İade sırasında 10 liralık bölümde Yapıkredi'ye denk geldi. Hem hepsiburada kampanyasından yüklenen puan geri alındı, hemde hepsiburada kampanyası kazanımım iptal oldu.

Trendyol bu konuda güzel, hem hangi karta iade edeceğini belirtiyor hem de harcamaları en eskiden başlayarak çekiyor, ona göre dikkat ediyorsun. Hepsiburada'nın hangi yüklemeden çekeceği belirsiz ve doğrudan iade ediyor.

• Vakıfword Sayacta sıkıntı mı var? Ayın 3unde ve 4ünde çiçek sepetinden 660tl lik 2alisveris yaptım işlemler provizyondan çıktı ama sayaç işlemiyor.
    Yapıkredi world ile her 500 TL seçili e-ticaret alışverişinize 40 TL, toplam 200 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kimsediil -- 6 Ekim 2022; 18:2:13 >

• ciceksepeti ve pttavm sıkıntılı gibi..anlaamdım
  • cumhurfatih C kullanıcısına yanıt

PTTAVM kampanyaya dahil değil diye biliyorum hocam. Çiçeksepeti ise sanırım bu ay kampanyaya eklenmiş, umarım yapılan harcamalar bir an önce sayaçta gözükür.

• Düşünenadam07 kullanıcısına yanıt

Trendyol, Amazon.com.tr, Hepsiburada, N11.com, Çiçeksepeti, Morhipo, E-Bebek ve PttAVM dahil.

• metin0 kullanıcısına yanıt

Bilmiyordum, teşekkür ederim aydınlattığınız için.

• cumhurfatih C kullanıcısına yanıt

Çiçeksepeti harcama yaptım. Puan yattı kullandım bile.

• bu kampanyayı 3 aydır aytemiz çeki alarak kullanıyorum.

bankaların saçma sapan 4x200 liralık 50 tl veren kampanyalarıyla uğraşmaya hiç gerek kalmıyor.

200 lira nedir yahu, günümüz türkiyesinde 8 litre yarım günlük mazot.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.