Şimdi Ara

YapıKredi NUVO (Şubesiz Bankacılık) 25 tl puan Mart ayı için yeniden (747. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.935
Cevap
253
Favori
692.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 745746747748749
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Puan konusunda bilmeyenlere bir bilgi vereyim, ayni anda world yada play vs k.karti da varsa otomatik olarak kredi kartina aktariliyor puanlar her zaman. O zaman puanlar suresiz olmayabiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: judge-fred

gün itibariyle birinci ayını dolduran başvuruma rağmen
    gelen gidenin olmadığı, telefonda dahi sorunu anlayamayan mt lerin olduğu organizma nuvo ya selamlar

Benim başvuruda, aktif iletide 8 iş gününden bu yana dağıtıma hazırlanıyor. Ne gelecek bu kadar hazırlanmadan sonra. Merak ediyorum.

• Basvuru sonrasi gecikmeye bankanin musteri secmesinin yol actigini dusunuyorum. Hic kredi karti kullanmamis, uzerine aktif fatura k.karti hesap vs olmayan kisileri sona atiyorlar. Bir enpara ciddiyeti yok.

• Ağustos ayı referans 25 tl puanları yattı mı arkadaşlar

• Puanlar 20'sinde.
  • Play kart otomatik ödeme talimatına 25 TL puan, 3 referansa 75 TL puan almıştım. Bu ay bir 25 TL daha gelmiş, nerden geldiği belli değil. 125 TL puan çok iyi oldu hiç bir alışveriş yapmadan .

Bu arada 50 TL iade hala yatmadı. Sizde durum nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerkanÇelik

Bkm 50 ye 5 puan yatmış

hangi ayın puanları ağustos mu? 14 eylülde yatması gerekiyor erken mi yatırdılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

quote:

Orijinalden alıntı: SerkanÇelik

Bkm 50 ye 5 puan yatmış

hangi ayın puanları ağustos mu? 14 eylülde yatması gerekiyor erken mi yatırdılar

ben baktım bana yatmamış. bende ayın 14ünü bekliyorum.
  • Evet Hocam Agustos puanları, 14 une kadar yazıyordu, gecen ayda 12 sinde yattı.

• quote:

Orijinalden alıntı: MD Chucky

Basvuru sonrasi gecikmeye bankanin musteri secmesinin yol actigini dusunuyorum. Hic kredi karti kullanmamis, uzerine aktif fatura k.karti hesap vs olmayan kisileri sona atiyorlar. Bir enpara ciddiyeti yok.

Bende hiç kredi kartı kullanmadım benimki 4 güne gelmişti ben iş yerinde olmadığım için alamamıştım

Sonra kuryeyi aradım 2 gün sonra gel dedim toplamda 6 güne elime ulaşmıştı

Başvururken işyerimin adresini yazdım şişlide merkezi bi cadde olduğu için daha çabuk oluyor sanırım
  • %25leri yatan varmi

• quote:

Orijinalden alıntı: oktay1910

Arkadaşlar ben nuvoya öğrenci olarak başvurmuştum sanırım artısı veya eksisi yok aynı özellikler peki ben başka üniversiteye kayıt yaptırırsam kayıt olduğum okulla ilişiğimi kesersem bu sorun teşkil edermi hesap felan kapatmazlar değilmi?

Birde bu world üye işyerleri tabirine bir açıklık getirsek hangi yerlerden ve hangi sitelerden yaptığımız alışveriş bize puan kazandırır? Şuan sorgulattım 8,44 TL puan varmış hesabımda önceden 1 lira vardı sanırım 5 lira bkm puanı yatmış birde 1062 TL'lik kliksadan alışverişim olmuştu ondanda 2 tl gelmiş galiba 8 lira olmuş toplam sizce 1062 liralık alışverişe 2 tl puan az değilmi?

dostum puanı nerden sorguluyoruz acaba ?
  • ya eşim için nuvoya başvurayım diyorum ancak belirli bir adresi yok (satışçı)
    bundan dolayı bana gelsin diyorum paket, ama onun ımzalaması lazımmıs pof

ben ykb musterısıyım cekınıyorum nuvoya gecmeye cok detaylı okumadım farklı ne oluyor
  • Nuvo internet bankacılığına giriş yapınca sağ alt köşede müşteri hizmetleri sekmesine tıklayıp açılan yeni sekmeden online hizmete tıklayıp müşteri temsişcisine online olarak soruyorum dilerseniz müşteri hizmetlerini arayarakta sorgulatabilirsiniz.

• Arkadaslar world card kullaniyorum. Tlcard da verdiler ama aktif degil suan. Nuvo ya gecmem icin tlcard i illa aktif mi etmem lazim?

Birde nuvo ile harcama yapmak icin vadesiz tl hesabimiza alisveris oncesi para mi yatirmak gerekiyor yoksa harcamalar world card ekstresine mi yansiyor?

Bu iki sorunun cevabini merak ediyorum. Yanitlarsaniz sevinirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk defa yapı kredi müşterisi birisi olduğu için sözleşme geri gidene kadar kart açılmıyor sanırım. çarşamba günü kartı teslim aldık, acaba kart ne zaman aktif hale gelir?
    gönderdikleri kağıtta müşteri numarası yazıyor ama hesap numarası belirtilmemiş, bu normal mi? hesap sonradan mı açılıyor? bir de kart şifresini sanırım kart aktif hale gelmeden alamıyoruz?
  • WICARDO kullanıcısına yanıt
    sen daha çok beklersin
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktay1910

süresiz değilmi bu hocam? Bkm ile ilk kez 75/15 kampanyasında 23 eylül de yüklenen puanlar kullanılmaz ise 4 kasımda geri alınır ifadesi yer alıyor ama banka kartları içinde geçerlimi bilmiyorum?

Banka kartlarına yüklenilen,kazanılan Worldpuanların son kullanım tarihleri bulunmamaktadır.Belirtmiş olduğunuz son kullanım tarihi kredi kartlarına özel olup 12 gün süresi bulunmaktadır ve kullanılmadığında 13. gün geri alınmaktadır.

• Teşekkürler bilgilendirme için.

• quote:

Orijinalden alıntı: poet3333

Zizigo alışverişlerde 3d şifresi yolluyor mu acaba?

Zizigo sitesinden banka kartı ile alışveriş yapabilirseniz 3D şifresi gönderilir.
  • 
Sayfa: önceki 745746747748749
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.