Şimdi Ara

YapıKredi NUVO (Şubesiz Bankacılık) 25 tl puan Mart ayı için yeniden (749. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.936
Cevap
253
Favori
692.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 747748749750751
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Harun1646

Referans ile üye olanların pualarının yatmasın için novo tl kartları ile alısverıs yapmaların gereklımı mı acaba..20 gun oldu hala referans puanları yatmadı yardımcı olabilirsenız?

En az 1 adet alışveriş gerçekleştirmeleri gerekmektedir.En az 0,01 TL tutarında alışveriş yapılması yeterlidir.
  • Fiziksel poslardan yapmış olduğunuz alışverişlerden kazanılan Worldpuanlar sizin belirttiğiniz.
  • Temmuz ayı referans puanları yattımı?
  • Bkm Express kampanyası devam ediyor mu arkadaşlar ?
    100 liralık n11 den bkm üzerinden alışveriş yaptım.
  • iadeler ne zaman geliyor bilgisi olan var mı ilk iademi alıcamda
  • MuscleTower kullanıcısına yanıt
    20 sinde sanırım referans iadeleri bkm bir çoğuna gelmiş durumda ben bakmadım 14 ünde yatıyordu oda. Diğer 4de 1 olayı ise yine bir kaç güne yatması lazım.
  • ICromwelleI kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederım birde şunu sorcam referans ekim 30 a kdr ben eylül sonuna kadar 3 referans getirsem sorun olur mu veya ekimde referans getirsem kasımda yatar mı
  • MuscleTower kullanıcısına yanıt
    Sorun olmaz.Ekimin sonuna kadar referans olunabilir ama referans olan kişinin bir harcama yapması söz konusu.
  • Arkadaşlar %25 kampanyası sahibinden.com veya gittigidiyor.com da geçerli mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultraslan_34

Arkadaşlar %25 kampanyası sahibinden.com veya gittigidiyor.com da geçerli mi?

Hesap hareketlerinde "EPOS" ile başlayan 10TL üzeri tüm harcamalarda geçerli.

Nuvo tlcard bilgilerinizi girip veya nuvo tlcard ınızın kayıtlı olduğu bkmexpress hesabınız ile ödeme yapabildiğiniz 'tüm internet sitelerinde' %25 iadeden yararlanabilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

quote:

Orijinalden alıntı: BurNIng

quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

ilk defa yapı kredi müşterisi birisi olduğu için sözleşme geri gidene kadar kart açılmıyor sanırım. çarşamba günü kartı teslim aldık, acaba kart ne zaman aktif hale gelir?
    gönderdikleri kağıtta müşteri numarası yazıyor ama hesap numarası belirtilmemiş, bu normal mi? hesap sonradan mı açılıyor? bir de kart şifresini sanırım kart aktif hale gelmeden alamıyoruz?

Banka kartı şifrenizi telefon bankacılığını arayarak oluşturabilir,internet alışverişleriniz için 3D Secure sistemine üye olabilir,kartınızı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.IBAN numaranızın son 8 rakamı hesap numaranızdır.

kart sifresini musteri hizmetlerine baglanip olusturdum ama bankamatige takip bu sifreyi girdigimde bana karti iade ediyor. ayrica hesap numaram belli degil. hesap numarami bilmedigim icin hesabima para yatiramiyorum. nuvo'yu aradigimda uyelik sureciniz henuz tamamlanmamistir diyor..

Bende ayni durumdayim. Durum su ya seb sozlesme imzalamadin ve sozlesmeb yolda geliyor. Yada sozlesmen henuz merkeze gitmedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• komikadam kullanıcısına yanıt
    ben kartı pazartesi aldım hala aktif olmadı hesabım. aradım mh yi 1 hafta sürer dediler bakalım pazartesi olacak mı. zaten aktif olunca telefona bildiri mesaj geliyormuş. ama epey uzun sürdü ya bu ne böyle. geçen annem için enparaya başvurduk ertesi gün geldiler hesap açıldı.
  • Angelica kullanıcısına yanıt
    Hocam geldim sorun varsa ceza bitti

• bdurmus kullanıcısına yanıt
    Kimlik foto sorun olmuştur kuryeye ulaş bence

• komikadam kullanıcısına yanıt
    Kart aktif olmuş ancak karta bağlı hesap olmadığından işlem yapamazsınız işlemlerde eksiklik var yoksa en geç bir iş gününe aktif oluyor muhatabınız aktif kurye banka bir şey yapmıyor kurye tekrarlasın işlemi

• quote:

Orijinalden alıntı: demores

Hocam geldim sorun varsa ceza bitti

Hoşgeldin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kimlik fotosunda sorun olduğunda bankadan bize bilgi gelmiyor mu? direk kurye ye bilgi gidiyor ve o da tekrar mı geliyor?
  • 6 Eylül'de başvurdum ama hala paketin dağıtıma hazırlandığı yazıyor.
  • Arkadaşlar benim kart 3 günde ulaştı ve ertesi gün kullanıma açıldı ama sistemde sözleşme eksik görünüyordu. Sözleşmeler sisteme geç düşüyor sadece. Bunun sizin için bir önemi yok. 1 Ay kadar vakti var. Zira hemen görünsün sistemde isterseniz. Bir şubeye gidip imzalayabilirsiniz. Anında yansıyor sözleşme ama böyle bir şeyede gerek yok. Tecrübe ile sabittir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi islamzeki -- 12 Eylül 2015; 18:09:16 >
  • bdurmus kullanıcısına yanıt
    Kuryeye bilgi geliyor banka bu aşamada muhatap olmuyor

• 
Sayfa: önceki 747748749750751
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.