Şimdi Ara

YapıKredi NUVO (Şubesiz Bankacılık) 25 tl puan Mart ayı için yeniden (748. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.936
Cevap
253
Favori
692.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 746747748749750
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: oktay1910

Arkadaşlar ben nuvoya öğrenci olarak başvurmuştum sanırım artısı veya eksisi yok aynı özellikler peki ben başka üniversiteye kayıt yaptırırsam kayıt olduğum okulla ilişiğimi kesersem bu sorun teşkil edermi hesap felan kapatmazlar değilmi?

Birde bu world üye işyerleri tabirine bir açıklık getirsek hangi yerlerden ve hangi sitelerden yaptığımız alışveriş bize puan kazandırır? Şuan sorgulattım 8,44 TL puan varmış hesabımda önceden 1 lira vardı sanırım 5 lira bkm puanı yatmış birde 1062 TL'lik kliksadan alışverişim olmuştu ondanda 2 tl gelmiş galiba 8 lira olmuş toplam sizce 1062 liralık alışverişe 2 tl puan az değilmi?

Öğrenci olmamanız,öğrenci hesabınız için herhangi bir sorun teşkil etmez.
    Banka kartları ile World üye işyeri olsun veya olmasın tüm e-ticaret işlemlerinizden,alışverişlerinizden BKM Express ve diğer Worldpuan kampanyaları haricinde Worldpuan kazanamazsınız.World üye işyerlerinden yapılan online alışverişlerde şu an için sadece kredi kartları ile Worldpuan kazanılmaktadır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: MD Chucky

Puan konusunda bilmeyenlere bir bilgi vereyim, ayni anda world yada play vs k.karti da varsa otomatik olarak kredi kartina aktariliyor puanlar her zaman. O zaman puanlar suresiz olmayabiliyor.

Banka kartlarından kazanılan Worldpuanlar kredi kartınızın olması halinde otomatik olarak aktarıldığında,kredi kartına aktarılan Worldpuanların yine aynı şekilde kullanım tarihi bulunmamaktadır,süresiz olarak biriktirebilir veya harcayabilirsiniz.

• Iadeler haftaya hafta içinde olacakmış. Mh den pas.

• quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

ilk defa yapı kredi müşterisi birisi olduğu için sözleşme geri gidene kadar kart açılmıyor sanırım. çarşamba günü kartı teslim aldık, acaba kart ne zaman aktif hale gelir?
    gönderdikleri kağıtta müşteri numarası yazıyor ama hesap numarası belirtilmemiş, bu normal mi? hesap sonradan mı açılıyor? bir de kart şifresini sanırım kart aktif hale gelmeden alamıyoruz?

Banka kartı şifrenizi telefon bankacılığını arayarak oluşturabilir,internet alışverişleriniz için 3D Secure sistemine üye olabilir,kartınızı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.IBAN numaranızın son 8 rakamı hesap numaranızdır.

• Hocam yapı kredi tl kartımda 1.67 tl wp birikmişti oda ykb normal banka kartı idi. Nuvodada alışverişten puan gelmeseydi 8 lira olmazdı wp 6 tl olması lazımdı benmi yanlış hesaplıyorum orasını da bilmiyorumda.

• oktay1910 kullanıcısına yanıt
    Merhaba oktay1910;
    Sorunuzu anlayamadım.Tane tane,özne yüklem uyumuna dikkat ederek ve virgül kullanarak tekrar yazabilir misiniz?
  • nuvo üyelerinin, yapıkredi'nin internet ve ya mobil sitesine girememesi nedendir acaba? ne mantığı vardır acaba? hem nuvo hem kredi kartı üyeliğim var ancak bu yüzden kredi kartımın borcunu puanını kontrol edemiyorum maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: grknclb

nuvo üyelerinin, yapıkredi'nin internet ve ya mobil sitesine girememesi nedendir acaba? ne mantığı vardır acaba? hem nuvo hem kredi kartı üyeliğim var ancak bu yüzden kredi kartımın borcunu puanını kontrol edemiyorum maalesef.

nuvodan konturol edebilirsin uygulama ayni isim farkli bu yasak nicin anlamadim

• Demek istediğim banka kartlarıma alışverişlerden world puan geldiğini biliyorum sizin yanlışınız var.

• Bu iadeler hangi çağa yatıyor 80 90 sene sonra modern çağa mı, hala ortada birşey yok
  • dur dostum öyle deme. zaten herkes dertli, beni de bi korku aldı zaten vakıfbanktan sonra birde bunlarla uğraşmayak
  • quote:

Orijinalden alıntı: grknclb

nuvo üyelerinin, yapıkredi'nin internet ve ya mobil sitesine girememesi nedendir acaba? ne mantığı vardır acaba? hem nuvo hem kredi kartı üyeliğim var ancak bu yüzden kredi kartımın borcunu puanını kontrol edemiyorum maalesef.

Nuvonun sitesinde de cikiyor bunlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gelir gelir sıkıntı yapma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quarisma2005 -- 12 Eylül 2015; 9:52:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Arkadaslar world card kullaniyorum. Tlcard da verdiler ama aktif degil suan. Nuvo ya gecmem icin tlcard i illa aktif mi etmem lazim?

Birde nuvo ile harcama yapmak icin vadesiz tl hesabimiza alisveris oncesi para mi yatirmak gerekiyor yoksa harcamalar world card ekstresine mi yansiyor?

Bu iki sorunun cevabini merak ediyorum. Yanitlarsaniz sevinirim.

Kimse de cevaplamamis arkadas.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İadelerin ne zaman yatacağına dair fikri olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BurNIng

quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

ilk defa yapı kredi müşterisi birisi olduğu için sözleşme geri gidene kadar kart açılmıyor sanırım. çarşamba günü kartı teslim aldık, acaba kart ne zaman aktif hale gelir?
    gönderdikleri kağıtta müşteri numarası yazıyor ama hesap numarası belirtilmemiş, bu normal mi? hesap sonradan mı açılıyor? bir de kart şifresini sanırım kart aktif hale gelmeden alamıyoruz?

Banka kartı şifrenizi telefon bankacılığını arayarak oluşturabilir,internet alışverişleriniz için 3D Secure sistemine üye olabilir,kartınızı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.IBAN numaranızın son 8 rakamı hesap numaranızdır.

kart sifresini musteri hizmetlerine baglanip olusturdum ama bankamatige takip bu sifreyi girdigimde bana karti iade ediyor. ayrica hesap numaram belli degil. hesap numarami bilmedigim icin hesabima para yatiramiyorum. nuvo'yu aradigimda uyelik sureciniz henuz tamamlanmamistir diyor..

• quote:

quote:

Arkadaslar world card kullaniyorum. Tlcard da verdiler ama aktif degil suan. Nuvo ya gecmem icin tlcard i illa aktif mi etmem lazim?

Birde nuvo ile harcama yapmak icin vadesiz tl hesabimiza alisveris oncesi para mi yatirmak gerekiyor yoksa harcamalar world card ekstresine mi yansiyor?

Nuvo kampanyasından yararlanmak için vadesiz nuvo hesabınıza önce para yatırıp sonra alışveriş yapmanız gerekmekte.Ödemeyi vadesiz hesabın bağlı olduğu nuvo kart ile yapmalısınız.
    World kart ile hiçbir alakası yok.

• quote:

quote:

Hocam, tlcardi aktif etmene gerek yok, direk basvur siteden.

Nuvo da normal vadesiz hesap ve hesap karti oldugu icin, para atmak lazim :)
  • Anladım arkadaşlar çok teşekkür ederim :)
  • Referans ile üye olanların pualarının yatmasın için novo tl kartları ile alısverıs yapmaların gereklımı mı acaba..20 gun oldu hala referans puanları yatmadı yardımcı olabilirsenız?

• 
Sayfa: önceki 746747748749750
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.