Şimdi Ara

YapıKredi NUVO (Şubesiz Bankacılık) 25 tl puan Mart ayı için yeniden (1046. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.935
Cevap
253
Favori
692.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10431044104510461047
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yeni kartı gelen oldu mu? ne zaman gönderilecekti bu kartlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende de Nuvo TL kart vardı, demin müşteri hizmetlerine nuvoda olduğu gibi yeni yk TL kartta da cüzdan uygulamasını indirerek world kartın kampanyalarından faydalanabilir miyiz dedim, faydalabilirsiniz dedi fakat, gittigidiyor'un cüzdan ile katılıma 100 TL verdiği kampanya şartlarında

" Business kartlar, banka kartlar ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler ile iptal ve iade işlemleri kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir."

diyor. TL kartta banka kartı sayılıyor muhtemelen.
  • Kartım geldı nuvo gibi kullanmaya devam ..

MH ile konuştum da kart nuvo gibi kullanacak mıyım " her ihtimale karşı diye "şube ile görüşeceksiniz diyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 16 Haziran 2017; 12:27:17 >
  • İnternet bankacılığında hala Nuvo kartı aktif görünen var mı Banka Kartları altında?

Ben MH arayıp yeni kartı kullanacağımı ve Nuvo'yu oradan kaldırmalarını talep ettim, fakat şimdilik kalmasının daha iyi olacağını, diğer kartı da etkileyebileceğini ilettiler. Kendi giderse daha hayırlıymış. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blackworms -- 17 Haziran 2017; 11:53:30 >
  • yumruyen kullanıcısına yanıt
    TL Kart ile Yapıkredi cüzdan uygulamasına girebiliyormuyuz hi?
  • sguler16 kullanıcısına yanıt
    Yok girilmiyormus, kredı kartı zorunluluğu varmış. Kredi kartı aidatı, ücreti vs nuvoda odemıyorduk hala geçerli mı diye mail attım cevabı paylaşırım. Gecerlıyse kart talep edeceğim.

• Bunu nasıl kapatıyorduk? İçine ettiler resmen!

Nuvo kartları attım bile. Bunda da bir cacık yok yılda 3 kere kampanya olacakta kullanacan.

• MH arayıp kayıp çalıntıdan kartımı kapattım internet şubesinden de hesabı kapattım bundan sonrası için net bilgi veren yok. Enpara ile devam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blackworms

İnternet bankacılığında hala Nuvo kartı aktif görünen var mı Banka Kartları altında?

Ben MH arayıp yeni kartı kullanacağımı ve Nuvo'yu oradan kaldırmalarını talep ettim, fakat şimdilik kalmasının daha iyi olacağını, diğer kartı da etkileyebileceğini ilettiler. Kendi giderse daha hayırlıymış. :)

TL kartı aktive ettiğinizde nuvo kart gider muhtemelen...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben daha çok puan kazanıldığı için kullanıyordum Nuvo kartı.Yoksa enpara dan farkı yok.

Cebteteb ve Paracard da o kadar puan kazanmıyoruz mesela.Banka kartları içinde en çok puanı Nuvo kazandırıyordu.TL card da böyle ise devam ederim değilse yok cüzdana koymam.Ama önce bu aidat var mı işlem ücreti var mı net öğrenmek lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marblue

MH arayıp kayıp çalıntıdan kartımı kapattım internet şubesinden de hesabı kapattım bundan sonrası için net bilgi veren yok. Enpara ile devam.

1 ay sonra enpara da hesap açtıralı 4 sene olacak. bkm ile para gönderirken hesaptan para çekildi ama para karşı hesaba gitmedi. enpara dan cevap olarak bana işlem başarılı gerçekleşmiştir diye mail geldi. :) . Yani ben yalancıyım .
  • MH ile görüştünüz mü? Ben enpara ile hiç sorun yaşamadım. Döviz al-sat yaparken sistemi kapattılar dedi herkes ben mobilden rahatça işlemimi hallettim. Kampanyası kalmasa da hizmet olarak rakipsiz.
  • müşteri hizmetleri dönüş yaptı. Nuvo zamanında TL kart yerine kredi kartı olsa ücretsiz devam edermiş ama bu andan itibaren talep edersem kart ücreti yansıtılırmış. yani o an kazanılan haklarımız saklı kalmış sadece.
  • 1 haftayi geçti halen kart gelmedi sinir oldum. Müşteri hizmetlerini arıyorum bağlanamadim bir türlü müşteri hizmetlerine

• Ben anlamıyorum yani.Çıldıracağım resmen.Herkes farklı şey söylüyor.O müşteri temsilcisi başka diğeri başka söylüyor ?
    Ücret var mi ? Aidat var mı arkadaş ? Bu kadar basit ya yok ya da var..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marblue

MH arayıp kayıp çalıntıdan kartımı kapattım internet şubesinden de hesabı kapattım bundan sonrası için net bilgi veren yok. Enpara ile devam.

İnternet şubesinden hesap nasil kapatılıyor?

• Nuvodayken yapmıştım hesaplarımın içinde sağ tarafta hesabı kapat vardı. Ykb de nasıl bilmiyorum.
  • Dün yeni TL kartım geldi. Şifre oluşturdum. 2 kart olarak gözüktü. Bugün baktığımda eski nuvo kart olmadığını görüyorum.

• Az önce tl kartım geldi. Şu masraflar konusunu kesin bir çizgi ile belirtmedikleri için kullanmayı kesmiştim, hala kullanacağımı sanmıyorum kıyıya koyup öylece bırakacağım gibi duruyor. Enpara ve Cepteteb ile devam.

Hep kendilerine masraf alacakları bir açık kapı bırakıyorlar şimdilik nuvo haklarımız var ama bu ani tepkinin gazını almak içindi. Bundan sonra ufak ufak masraf çakmaya başlasalar kimse toplu ses çıkaramaz direnci akıllıca kırdılar zaten.

Yapı kredi bankasını özellikle internet bankacılığını çok severim. Fakat bu yaptıkları gerçekten sirke tadı vermeye başladı.

Kardeşim kesin çizgilerle hakların duracak diye belirtsen ölür müsün bu kadar nuvo müşterisi mi batıracak kos koca yapı krediyi ?

Attığınız mailler mesajlar ayrı telden, müşteri temsilcileriniz ayrı telden çalıyor.

Bir halt edip şubesiz bankacılık işine girdiniz. Tutunamadınız, bıraktınız. Sonunu bari güzel getirseydiniz.

• Nuvo'daki gibi herhangi bir işlem ücreti alınmayacağını Yapı Kredi sayfasında taahhüt etmişler.

https://www.yapikredi.com.tr/sinirsiz-bankacilik/nuvo-bilgilendirme
  • 
Sayfa: önceki 10431044104510461047
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.