Şimdi Ara

YapıKredi NUVO (Şubesiz Bankacılık) 25 tl puan Mart ayı için yeniden (1044. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.935
Cevap
253
Favori
692.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10421043104410451046
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben hala Nuvodayım benden de almaya başladılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar nuvo 10 haziranda kapanıyor ve yapı kredi mobil bankacılığa geçiyoruz peki ben şimdiden yapı kredi mobil bankacılığını indirip giriş yapabilir miyim? Yapı kredi uygulamasındam girince nuvo aboneliğinin iptal olma mevzusu vardı bu hala geçerli mi?

• oktay1910 kullanıcısına yanıt
    ben giriş yaptım, şimdi nuvo uygulama ya giriş yapamıyorum üyeliğiniz yok deyip üye olma sayfasına gidiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benım durumda sıkıntı yok kullanıma devam

Yalnız daha %10 play iadelerini yapmamıslar bakalım yarın tekrar.

• Artık kart puanları siliniyormu kullanmayınca 5,66 tl puan kalmış nuvo kartta nolur nolmaz yarın kullanayım marketten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktay1910

Arkadaşlar nuvo 10 haziranda kapanıyor ve yapı kredi mobil bankacılığa geçiyoruz peki ben şimdiden yapı kredi mobil bankacılığını indirip giriş yapabilir miyim? Yapı kredi uygulamasındam girince nuvo aboneliğinin iptal olma mevzusu vardı bu hala geçerli mi?

Bu aralar ne olduğu biraz karışık. Mesela ben yapı kredi internet şubesine giriş yaptım ve artık tekrar nuvodan giremem diye düşünüyordum ama hiç de öyle olmadı ve tekrar nuvo int. şubeden girebildim. Mobilden ne olur bilemiyorum ama normal int. şubesi için böyle bir durum oldu bende.
  • ne günlerdi be, gittigidiyor 100 tl ye 20 tl indirim çeki artı nuvo 100 tl ye 25 tl puan artı gittigidiyor 100 tl üstü alisveris e 20 tl Shell yakıt çok iyiydi

• Yapı Kredi Mobil ile ATM den işlem yapabilen var mı ?
  • nuvo kartını yapıkredi TLcard olarak yenileyerek adresinize teslim etmek için kargoya verdik diye mesaj yolladılar. benim böyle bir isteğim olmamıştı. banka kartı dimi bu aynı nuvo kart gibi?
  • Nuvo ile online işlemlere giremiyorum.Yetkiniz yoktur deniiyor.
  • noxiousu kullanıcısına yanıt
    Nuvo programı kapatılınca yeni kartı gönderiyolar.Nuvo özellikli.Diğer kartı iptal edecekler.
  • Nuvo tl cardımı kaybetmiştim. 30 yaşında olmama rağmen play tl card geldi. benzer durumla karşılaşan oldu mu?
  • ICES NMB kullanıcısına yanıt
    Nuvo programi dediginiz nedir, anlayamadim. şirket olarak Nuvo end ,Tl kart devam öylemi. butun nuvo da olanlara TL kart gonderilecek

• imhiret kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle.
  • Mesaj geldi nuvo kartınız yapı kredi tl kart olarak yenilenerek adresinize gönderilecek diye herşey aynı eft havale ücreti hesap işletim ücreti felan yine olmayacak değil mi?

Birde hemen yeni gelen kartı kullanabilir miyiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktay1910 -- 5 Haziran 2017; 22:15:50 >

• Onaylayalım mı ? Elimizdeki avantajlardan olmayalım. Ben bu onaylıyorum işlerine hiç güvenemiyorum ya..
  • 1 saattir müşteri hizmetleri telefonunu arıyorum ama ses falan gelmiyor sizde de öyle mi?

• 10 Haziran yaklaşıyor nuvoyu silip yapıkredi mobil şubeyi indirip onumu kullansam artık?

Telefona yeni tl kartınız basıldı gönderildi diye mesajda geldi. Yoksa 10 haziran'ı mı bekleyelim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Averell Dalton

1 saattir müşteri hizmetleri telefonunu arıyorum ama ses falan gelmiyor sizde de öyle mi?

çözümü varmı bende de öyle adres değiştirecektim bugün son gün,

Edit:4440555

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imhiret -- 7 Haziran 2017; 11:20:8 >
  • 
Sayfa: önceki 10421043104410451046
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.