Şimdi Ara

Yapı Kredi Visa kartını Trendyol’a kaydedenler, 100TL üzeri alışverişe 50 TL indirim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
14
Favori
15.258
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yapı kredi kartları demiş TLcard da oluyor sanırım
  • Ben visa olan yapı kredi play kredi karti ile aldım 2 ocakta bekliyoruz 100/50 :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KSK_istayfa

hesaba daha önce kart kaydetmemiş olmak gerekiyor sanırım değil mi? yoksa yeni bir kart kaydederek de puan alabiliyor muyuz?
    İndirim kampanyasından her bir katılımcı, üye hesabından en fazla 1 kez yararlanabilir. Önceki kart kaydetme kampanyalarından yararlanan hesaplar, farklı Visa kartı kaydederek kampanyadan yeniden yararlanamamaktadırlar.

Şu maddede yazılana göre yararlanamıyorsun sanırsam.
  • Mobildeyim kart kaydedemiyorum nasıl yapıcaz

• farukcifci7 kullanıcısına yanıt
    Hocam en az 9 TL ödemek gerekiyor yani kadro ücretini. Bu ürünü ya da 9 tl lik bir ürünü almanız ödeyeceğiniz tutarı değiştirmez yani

• quote:

Orijinalden alıntı: tornado34

Kullanan olamaz çünkü indirim kodları 2 ocakta aktif olacak
    Olamaz ise de "WORLD VİSA KAYIT 20 TL + VİSA KAMPANYASI 30 TOPLAM 100 TLYE 50 TL YANİ YARISI BEDAVA" yazmak da doğru olmaz.

100/30 ve 100/20 olduğuna göre en az 200/50 oluyor toplamda ve buna YARISI BEDAVA denemez.
  • __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    tl card oluyorsa visa bende de var, bir de bu hesap kartı olduğu için aidat almıyor değil mi? geçen world'u kapattım ama bunu kapatmadım aidat yok diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: freeagle

tl card oluyorsa visa bende de var, bir de bu hesap kartı olduğu için aidat almıyor değil mi? geçen world'u kapattım ama bunu kapatmadım aidat yok diye.
    benden almıyor ama ben nuvodan kalma hesap kullanıyorum eft falan da ücretsiz bende, o yüzden benimle karşılaştırmak yanlış olur başka hesaplardan alıyor olabilirler

• quote:

Orijinalden alıntı: DENIZCISERKAN

Olamaz ise de "WORLD VİSA KAYIT 20 TL + VİSA KAMPANYASI 30 TOPLAM 100 TLYE 50 TL YANİ YARISI BEDAVA" yazmak da doğru olmaz.

100/30 ve 100/20 olduğuna göre en az 200/50 oluyor toplamda ve buna YARISI BEDAVA denemez.

Alıntıları Göster
    Kullanım şartlarını okuduysanız iki defa 100 tl alışveriş demiyor. 100 tl alışveriş yap 30 TL birinden 20 de diğerinden 50 tl diyor.
  • kargo bedava ürün lazım
  • Trendyol Müşteri Hizmetleri'ne sorulsa netleşir bu konu. Sanki 100'e 50 gibi anlaşılıyor okuyunca.

• Kartı nasıl kaydedecegiz. Ben alışveris yaptım. Sormadı. Siparişiniz alındı dedi ve bitti

• ayrı olduğu çok açık

11-31 Aralık 2018 tarihleri arasında kazanılan 20 TL değerindeki indirim kodu iletildiği tarihten itibaren 15 gün süreyle geçerli olup trendyol.com'da tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerde kullanılabilir.
  • o değil de, trendyol'da devamlı flo ürünleri olurdu , artık çalışmıyorlar zannedersem.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

YKB kartın varsa 30₺ kaydetme işlemine ek +20 veriyor ve 100/50 olarak kullanılacak.

• swordx88 S kullanıcısına yanıt
    Hocam kartını kaydet ve bitir yazıyor.hem onay hem alişveriş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 50 TL indirimden yararlanmanız için 200 TL harcamanız gerekiyor.

Bu da 200/50 indirim demektir.

Yanlış mı söylüyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DENIZCISERKAN

50 TL indirimden yararlanmanız için 200 TL harcamanız gerekiyor.

Bu da 200/50 indirim demektir.

Yanlış mı söylüyorum?
    yanlış arkadaş yanlış iyi oku iyi kalın yazma!

bak 20 tl kampanyasındaki madde

Bu kampanya, trendyol.com'da yapılan Visa 30 TL kampanyası hariç diğer kampanya ve indirim kodları ile birleştirilemez.

kalın yazayım mı?
  • 11-31 Aralık 2018 tarihleri arasında kazanılan 20 TL değerindeki indirim kodu iletildiği tarihten itibaren 15 gün süreyle geçerli olup trendyol.com'da tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerde kullanılabilir.

20 TL değerindeki indirim bölünemez, birleştirilemez ya da paraya çevrilemez

Bir alışveriş sırasında sadece bir indirim kullanılabilir.

Bu kampanya, trendyol.com'da yapılan diğer kampanya ve indirim kodları ile birleştirilemez.

Bu kampanya, trendyol.com'da yapılan Visa 30 TL kampanyası hariç diğer kampanya ve indirim kodları ile birleştirilemez.

beyinler yanmasın. kampanya birleşiyor ama 30 tl ve 20 tl indirim kodları veriliyor.
    2 kuponu aynı anda kullanamayacağımıza göre 200 e 50 malesef...

zaten aksi durum düşünülemezdi.birleşen günler çok eskilerde kaldı. maymun gözünü açtı...

inşallah yanılıyorumdur.

• quote:

Orijinalden alıntı: acemix

11-31 Aralık 2018 tarihleri arasında kazanılan 20 TL değerindeki indirim kodu iletildiği tarihten itibaren 15 gün süreyle geçerli olup trendyol.com'da tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerde kullanılabilir.

20 TL değerindeki indirim bölünemez, birleştirilemez ya da paraya çevrilemez

Bir alışveriş sırasında sadece bir indirim kullanılabilir.

Bu kampanya, trendyol.com'da yapılan diğer kampanya ve indirim kodları ile birleştirilemez.

beyinler yanmasın. kampanya birleşiyor ama 30 tl ve 20 tl indirim kodları veriliyor.
    2 kuponu aynı anda kullanamayacağımıza göre 200 e 50 malesef...

zaten aksi durum düşünülemezdi.birleşen günler çok eskilerde kaldı. maymun gözünü açtı...

inşallah yanılıyorumdur.
    30 tl visa indirimi kod değil ama bildiğim kadarıyla. Hesaba kaydediliyor.

Ayrıca şöyle bir bilgi var açıklamada;

"Bu kampanya, trendyol.com'da yapılan Visa 30 TL kampanyası hariç diğer kampanya ve indirim kodları ile birleştirilemez."

Visa 30 ile birleşir yani. Zaten yapıkredi kampanya tanıtımında 30'a ek 20 toplamda 50 tl indirim diye ifade ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Delpo41 -- 18 Aralık 2018; 10:11:1 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.