Şimdi Ara

Yapı Kredi Visa kartını Trendyol’a kaydedenler, 100TL üzeri alışverişe 50 TL indirim (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
14
Favori
15.258
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İkisinin birleşmeyeceğine eminim ama şartlar muallakta bırakmış.
  • Trendyol indirim kuponu verse ne ki. İşin yoksa butik butik ara nerede geçiyor. Butiklerin %80inde en az geçmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 80 liralık çocuk montu aldım. 20 lirada telefon camı ekledim. 100/30 çek kullandım. Ekran camını iptal edince 14 lira iade yapması gerekiyor. Ama karta hiçbir ücret iade etmiyor. Nasıl bir mantık anlamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: gothamcity

Sanal kart çıkartın o Visa çıkar belki
    sanak kart, asıl kart neyse aynısı olmak zorunda değil mi?
  • çek geçen butikleri bulmanın kolay yolu var mı?
  • Sanal kart ana kart neyse o çıkar. Hatta visa MasterCard dahi yazmıyor artık.

• Arkadaşlar 30/100 ve 20/100 olacak büyük ihtimal.

• quote:

Orijinalden alıntı: BuZ-MaViSi

80 liralık çocuk montu aldım. 20 lirada telefon camı ekledim. 100/30 çek kullandım. Ekran camını iptal edince 14 lira iade yapması gerekiyor. Ama karta hiçbir ücret iade etmiyor. Nasıl bir mantık anlamadım.
    Thh başvurman yeterli.E devlet üzerinde.Orantılı bir şekilde iade olması lazım.

• Merhaba,

Okuma özürlü müsünüz anlama mı?

"Bu kampanya, trendyol.com'da yapılan Visa 30 TL kampanyası hariç diğer kampanya ve indirim kodları ile birleştirilemez."

• BuZ-MaViSi kullanıcısına yanıt
    Önce 30 liralık indirimden dusuyorlar.iade ya da iptal ettiğin 30 liradan azsa para iadesi vermiyorlar.bu durumlarda aldığın herseyi iade veya iptal etmek gerekli.
    Trendyol un kötü yani

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yalancılık sahtekarlık sıradan bir şey olmuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 100 tl ye 50 tl indirim şartlarında göremedim.bu kodu alınca trendyol demesin şurda bu butikte geçmez diye.mesela kotonda indirimi kullanmak istiyorum fakat bu butikte kampanyalar geçerli değildir falan deyince bu 50 lira kullanılmayacak mı.ona göre boşuna uğraşmayalım.sadece trendyol man'da geçerli ise uğraşmam bile
  • NeutronS N kullanıcısına yanıt
    Trendyol ve Yapı Kredi her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.

Katılım koşullarınıwww.trendyol.com internet sitesinden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.

Olabilir hocam herşey yapabilirler ama 100/50 indirim olacak orası kesin 20 kupon yüklenecek ve yüklenen kupon 100 e 30 visa kampanyası ile birlestirilebilecek...

• merhaba arkadaşlar kupon yarın yüklenecek.tabiki yine trendyol yaptı yapacağını.geçen hafta baktığımda 2 butiğe baktım koton ve defacto.ürünlerde altta herhangi bir yazı yazmıyordu yani bu butikte indirim kodları geçerli değildir diye yazyı yazmıyordu.fakat bugün bir daha bakayım dedim bütün koton ve defacto butiklerinde kodlar geçerli değil yazısı yazıyordu.yani kod verileceği sırada kullanımı yine kısıtladılar.bilseydim alışveriş yapmazdım
  • Arkadaşlar acil olarak kampanya şartlarına bakmanız gerekir.alışverişlerimizi yaptırdılar kupon gelecek diye.ve şu anda girdim ve gördüğüm durum karşısında şok oldum.30 liralık indirimin tanımlama tarihi 1 şubat olmuş.2 ocakta iki kupon birlikte gelecek denildi ve şuanda şartlar 1 şubata 30 liralık kupon gelicekmiş diğeri ayrı gelir demek ki birleştirmemek için neler yaptılar.hemen gerekli yerlere yazıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeutronS

Arkadaşlar acil olarak kampanya şartlarına bakmanız gerekir.alışverişlerimizi yaptırdılar kupon gelecek diye.ve şu anda girdim ve gördüğüm durum karşısında şok oldum.30 liralık indirimin tanımlama tarihi 1 şubat olmuş.2 ocakta iki kupon birlikte gelecek denildi ve şuanda şartlar 1 şubata 30 liralık kupon gelicekmiş diğeri ayrı gelir demek ki birleştirmemek için neler yaptılar.hemen gerekli yerlere yazıyorum
    o yeni kampanya olmasın
  • NeutronS N kullanıcısına yanıt
    O yeni kampanya hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • izzet43 kullanıcısına yanıt
    eğer yeni kampanya ise sorun yok demektir.şuanda indirim kodu göremiyorum ayrıca hesabımda
  • indirim kodu tanımlanan var mı
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.