Şimdi Ara

Yapay zeka ile kendi kopyasını yarattı: Dakikada 1 dolar kazanıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yapay zeka ile kendi kopyasını yarattı: Dakikada 1 dolar kazanıyor
    23 yaşındaki Caryn Marjorie Snapchat'i çok aktif kullan bir sosyal medya fenomeni. Öyle ki 1.8 milyon takipçisi var ve her gün 10 dakika ile birkaç saate kadar özel olarak sohbet ettiği, gelecek planları kurduğu 1000'den fazla sanal erkek arkadaşı bulunmakta.

Gerçekçi ses ve kişiliğe sahip

Bu erkek arkadaşlar, aslında binlerce saat kaydedilmiş ve gerçek Marjorie'ye dayanan yapay zeka ürünü sahte Marjorie ile konuşuyor. Bu kişi, ses tabanlı bir sohbet robotu olan CarynAI tarafından yaratılmış. Öyle ki kendini sanal kız arkadaş olarak sunuyor. Ayrıca konuştuğu kullanıcılardan, her bir sohbet için dakika başına 1 dolar ödemeye ikna edecek kadar gerçekçi sese ve kişiliğe sahip.

Ayrıca Bkz.Snapchat hesap silme nasıl yapılır? Snapchat hesap silme linki (2023)

Son birkaç aydır dünyayı hayrete düşüren ve alarma geçiren AI teknolojisindeki inanılmaz gelişmelerin son örneği CarynAI oldu. Mayıs ayının başlarında Telegram uygulamasında CarynAI için özel bir beta testi yapıldı. Betadan çıktıktan sonra ise Marjorie sosyal medya hesaplarında bu yapay zeka destekli sohbet robotunun reklamını yapacak. Ayrıca Marjorie'nin şimdiye kadar kazandığı miktar ise 71.610 dolar (1.418.559,06 TL).

Kaynak:https://www.gadgetany.com/news/using-openais-technology-a-23-year-old-snapchat-influencer-created-an-ai-version-of-herself-who-will-be-your-girlfriend-for-1-per-minute/

• Snapchattaki yapay zeka çoğu arkadaşımdan daha zeki. Bu beni üzüyor tabi.

• fatihgeyikci kullanıcısına yanıt

• kadınlar için biçilmiş kaftan yapay zekalar :D

Seni de ikna ettiğine göre kendine üzülmen daha doğru olur.

• monacomen kullanıcısına yanıt

konuşacak bi yapay zekan yoksa, ağlayarak günlüğüne yazabilirsin.

• Yanlış sormuşsun kastettiğim AI değildi ; (

• kopyanın kopyasının kopyası:)

Kastettiğim AI değildi ne demek? Teyze oğlu Mahmutu mu kastettin neyi kastettin monacomen ben senin o zaman.

Ahahah hocam anlamamış ne demek istediğini :) bu da senin haklı olduğunu doğrular nitelikte :)))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Zekanın bu kadar geriden geldiğini bilseydim sana baştan söylerdim seni kastettiğimi ; )))) Gitmiş bunu bir de yapay zekaya sormuş ;)))))))

en başından beri karşılaştırdığımız şey sen ve yapay zeka, canım benim. Bu senin için büyük bir lütuf.

muhattab olabileceğin yegane şey kıytırık telefonumdaki bi uygulamadaki robotum.

bizim zamanımızda yapay zeka yoktu, elimilen gonuş derdik. gerçi o daha anlaşılır da neyse.

• Nude de gönderiyor mu? Biliyorsunuz ki nude için genellikle snapchat kullanılıyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.