Şimdi Ara

YAPANA 80 TL OLDU ..... ( Gerekirse bağlanın pc'ye )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • YARDIM !!! Acer Predator G3-572 ( Format sonrası Mikrofon ve Kamera Çalışmıyor )

Acer'in sitesindeki pc'ye uyumlu driverleri yükledim .
    Driver Booster'den otomatik driver kurulumu yaptım .
    Gizlilik ayarlarındaki izinleri verdim .

Ama bir türlü çalışan kameramı ve mikrofonumu formatdan sonra çalıştıramadım . Yardımcı olursanız minnettar olurum . Şimdiden çok teşekkürler .

Herkese sağlıklı yıllar dilerim .

YAPANA 80 TL OLDU .....  ( Gerekirse bağlanın pc'ye )YAPANA 80 TL OLDU .....  ( Gerekirse bağlanın pc'ye )YAPANA 80 TL OLDU .....  ( Gerekirse bağlanın pc'ye )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailcagatay07 -- 5 Nisan 2020; 19:47:40 >

• aygıt yoneticisinden web kamerasına sag tıklayıp sürücüleri kaldırın. Sürücüleri sil secenegini seçtiginize emin olun. tekrar baslatın . Ardından windows guncellemelerını kontrol edin.
  • cuhuku C kullanıcısına yanıt
    Hocam . Aygıt yöneticisinde kameranın sürücüsü yok ve windowsda güncel .
    Bütün driverleri ve güncellemeleri yapmama rağmen sürücü gelmedi aygıt yöneticisine . Mikrofonun sürücüsü var oda dışardan gelen sesleri duymuyor .
  • Tüm driverler derken, hangi driverleri yüklediniz ?
  • En eski sürümleri varsa sitede onları deneyin önce.olmuyorsa aygit yöneticisinden önceki sürüme yükle veya güncelle yapın. O da olmuyorsa aygıt yoneticisinden mikrofon ve kamerayı kaldırıp yeniden pc yi baslatin. Tekrar baska driver kurun veya windows update ile deneyin bulmayi. Yalniz predatorlarda kamera sorunu kronik sanirsam garantisi degistiriyor diger ulkelerde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başlığa böyle yazınca önceki konudan daha fazla ilgi gelmiş.
    Başka bir marka laptop ama burdakileri de denemekten zarar gelmez bence.

https://h30434.www3.hp.com/t5/Notebook-Operating-System-and-Recovery/Error-code-0xA00F4244-lt-NoCamerasAreAttached-gt/td-p/7029699

• ismailcagatay07 İ kullanıcısına yanıt
    aygıt yöneticisine gırın goruntuleme aygıtların altında kamera olması lazım. Yok ise sürücüleri kurmamısınızdır
  • Tekrar format at dostum bi yerde bi hatan var demekki?

Hocam sıkıntıda tam olarak orasıhttps://www.acer.com/ac/tr/TR/content/support-product/7310?b=1&pn=NH.Q2BEY.002 sitesindeki tüm driverleri kurduğum halde ve windows otomatik sürücüleri yükledikden sonra dahi gelmedi görüntüleme aygıtları diye birşey . sadece ekran kartının sürücüsü var . 1060
  • froyzig kullanıcısına yanıt
    Valla bende sizin gibi düşünerekden 2. kere format attım . Bu sıkıntıya göre yine yok ..
    bios versiyonunuz 1.22 mi onu kontrol edin ..

windows guncellemelerını 2020 ocak ayına kadar almısmısınız ona bakın

bunun haricinde tek bir sey akla geliyor donanımsal arızanız var.. windows 7 ye uyumlu ise notebookunuz bırde windows 7 home premium kullanın sorunsuz dur
    biosu kontrol ettim 1.22
    windows güncel .

Donanımsal arızamız olduğunu sanmıyorum çünkü formattan sonra meydana geldi bütün şeyler . Windows 7 yi denemedim açıkcası . Windows 10du ben aldığımda pc . denesemmi diye düşünüyorum .
    her ıhtımale karsı wındows 10 keyını not alın wındows 7 yukleyın dıyecem ama recoverlı fılansa uzerınde geldı ıse dokunmayın o halde

linux lıve cd sı yapıp onla acıp calısıp calısmadıgına bakabılırsınız linux mınt ın lıve cd sı vardı sanırım
    denediniz mi dediklerimi ? ayrıca işe yararsa para falan istemem işiniz çözülsün yeter.
  • expressimo kullanıcısına yanıt
    pardon hocam okadar işin içinde gözden kaçırdım evet sizin dediklerinizi tek tek denedim . o ünlemleri giderdim hala yok camera . bi pcye bağlanma şansınız var mı ?

YAPANA 80 TL OLDU .....  ( Gerekirse bağlanın pc'ye )YAPANA 80 TL OLDU .....  ( Gerekirse bağlanın pc'ye )YAPANA 80 TL OLDU .....  ( Gerekirse bağlanın pc'ye )YAPANA 80 TL OLDU .....  ( Gerekirse bağlanın pc'ye )

• expressimo kullanıcısına yanıt
    Buda son hali hocam yine olmadı ..

YAPANA 80 TL OLDU .....  ( Gerekirse bağlanın pc'ye )
  • Allah aşkına halledelim şu işi çıldıracam :((
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.