Şimdi Ara

Yapacağınız alışverişin %30'u kadar Hediye Çeki Vatan'dan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
0
Favori
7.995
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Facebook sayfasında 15 dakika önce paylaştılar.

‎70 Milyon Değerinde Hediye Çeki Vatan'dan
    Alışverişinizin %30'u kadar hediye çeki kazanma şansını kaçırmayın!
    Bu hafta sonu yapacağınız World ve Axess 10 taksitte veya Nakitte (veya Havale ile) alışverişlerde, alışverişinizin %30 u kadar anında hediye çeki kazanıyorsunuz. Ayrıntılı bilgi içinwww.vatanbilgisayar.com'u ziyaret edin.

http://www.facebook.com/vatanbilgisayar?sk=wall

Yapacağınız alışverişin %30'u kadar Hediye Çeki Vatan'dan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reobig -- 16 Aralık 2011; 22:44:53 >

• Kendimi müneccim gibi hissettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nihattr

Kendimi müneccim gibi hissettim.

• notebook da ve diğer ürünlerde %50 indirim bekliyoruz hadin bakalım
  • Paylaştığınız için teşekkürler ama %25 ise pek bir süperliği kalmaz çünkü Vatan zaten sık sık, özellikle hafta sonları %25 indirim yapıyor.
  • Az önce baktım takip ettiğim ürünlerden 1TB WD HDD'yi 320 ye çıkartmışlar 3-4 saat sonra %25 muhabetine indirecekler..Fakat daha geçen ay fiyatları 160-180 civarı olan birşey nasıl bu kadar fırlıyor anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtolgae

Paylaştığınız için teşekkürler ama %25 ise pek bir süperliği kalmaz çünkü Vatan zaten sık sık, özellikle hafta sonları %25 indirim yapıyor.

Hocam konuya yazdım zaten başlık konusunda vatanın yalancısıyım.

Eğer süper dedikleri her zamanki %25 indirim ise başlığı bu yönde değiştereceğim elbette ancak şöyle birşey var (herkesin görüşü farklı tabi) benim takip ettiğim anakart vatanın indirimiyle süper bir fiyata iniyor yani neredeyse diğer firmalara göre 30 - 40TL daha uygun oluyor.

Bu kâr bile komple bilgisayar toplamayı düşünen biri için süper

• hayırlısı neyse o olur

% 25 den fazla olacak sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RECEP____KOVBOY -- 16 Aralık 2011; 22:30:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaiser şoze

hayırlısı neyse o olur

% 25 den fazla olacak sanırım

Facebook'tan böyle açıklama yaparak olaya girdiklerine göre umarım öyle olur
  • ben yüzde 35 indirim bekliyorum
  • Alışveirşinizin %30 'unu Çek olarak vericek.
  • Bence yine fos çıktı
  • Az daha iyi. %25+x kadar indirim olmuş olur.
  • Alışverişinizin %30'u kadar hediye çeki kampanyası web sitemizden World, Axess 10 ile 5 taksitli ve Havale ile yapacağınız indirimsiz alışverişlerinizde geçerlidir. Web'den yapacağınız alışverişlerde 15 gün içinde Hediye Çekiniz hesabınıza tanımlanacaktır.

Biraz bindirim yapmışlar fiyatlara . HTC EVO 3D 1299 liradan satılıyor her yerde . 1400 e çıkarmışlar . Çeki düşünce 990 liraya geliyor .
    Sonra çeki kullanmak için bir şey daha almak mecburiyeti olacak . Böyle gidecek işte :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tgezer -- 16 Aralık 2011; 22:57:51 >
  • indirimsiz fiyat üzeriden alınacak ve hediye çeki de indirimsiz fiyat üzerinden kullanılacağı için pek bir avantaj olmuyor maalesef.
  • 500 T lik alışveriş yaptıkmı yinede 70 tl mi vericekler ?
  • Her hafta yapılan %25 indirimden çok bir farkı yok. Biran heyecanlandım mevcut kampanyalı indirimin üzerinden mi %30 diye ama kısa sürdü heyecan
  • He birde verilen hediye çeklerinide en indirimsiz fiyatlar üzerinden kullanacağınızı hatırlatırım. Bence bu kampanya tırt.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reobig

quote:

Orijinalden alıntı: chamurpeace

500 T lik alışveriş yaptıkmı yinede 70 tl mi vericekler ?

Hayir hocam 500tl nin %30 u kadar verecekler yani 150tl

Merak ettigim hediye cekiyle alacagimiz seye tekrar %30 verirmi ?

Diger turlu benim icin manasi kalmiyor ama lcd vs gibi yuksek fiyatli birsey alacaklar icin cok iyi bence

Hediye çeki hemen tanımlanmadığı için %30'un %30'u olmaz.
  • bu çekleri kullanmak için belli miktarda alışveriş şartı olacakmı acaba yoksa verilen çeki tek başına bir alışveriş için kullanabilecekmiyiz.?..sitesinde pek bir ayrıntı göremedim bununla ilgili.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.